Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a Te kedvenc filmjeidnek vagy sorozataidnak az ötös listája? fórum

Mi a Te kedvenc filmjeidnek vagy sorozataidnak az ötös listája? (beszélgetős fórum)


1 2
54. Guruljka (válaszként erre: 52. - Valakivagyok1984)
2018. okt. 14. 00:45
Valamikor régen egyszer azt mondtam valakinek, szeretnék én olyan jó anyja lenni a gyerekeimnek, mint a kutyám az ő kölykeinek. Az illető nem értette, én pedig ma is így érzem.
2018. okt. 13. 14:10
52. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 40. - 86d0584f0e)
2018. márc. 26. 10:17

Miert baj hogy igy nevezte a gyerekeket?

Engem is akkor maglyan lehetne egetni mert kolkoknek nevezem a gyerekeimet..es akkor mi van?Attol nem kevesbbe szeretem oket.

2018. márc. 16. 06:14
Nikolaj Coster - Waldau összes filmje
2018. márc. 16. 04:56

Dr House

Dead Pool

Holnap hatàra

Zöldebb a szomszèd nője , mèg zöldebb a szomszèdj nője

Született felesègek

2018. márc. 15. 21:58

Elfújta a szél

Igazából szerelem

Sztárom a párom

Aludj csak, én álmodom

Top Gun

2018. márc. 15. 21:46

Csillagok háborúja

Vissza a jövőbe

Játsz/ma

Viharsziget

Tökéletes trükk

47. csgybzs (válaszként erre: 43. - London Blog)
2018. márc. 15. 21:42

Régi, de limonádés és imádtam a Hart of Dixie-t. Aztán - bár nem nézek űrsorikat -, nagy rajongója lettem a The Orville címűnek, még csak egy évad van, de szuper.

Ha szereted a kosztümös filmeket, ajánlom a Downton Abbey-t.

46. King86 (válaszként erre: 43. - London Blog)
2018. márc. 15. 21:38
Az én legnagyobb kedvenceim A jóbaràtok, supernatural, trónok harca:) Többször megnéztem: szex és newyork, gilmore girls, buffy a vàmpírok réme, Angel, Sliders. ...Újabban ( tavaly óra) megtetszettek a török sorozatok is. Jelenleg Startrek voyagert nézek, illetve Szulejmànt esténként. Hétvégén épp futó sorozatokat, agymenők ,young sheldon, vàlàs ,family guy, modern csalàd, man with a plan ,simpson csalàd supernatural lucifer ash vs evil dead
45. King86 (válaszként erre: 40. - 86d0584f0e)
2018. márc. 15. 21:29
Szàmodra. Nekünk nem. A kutyàval szoktunk menni sétàlni, jàtszunk vele,de ezt nem nevezném külön programnak, úgy mint pl ha elmegyünk étterembe, moziba, biliàrdozni, bowlingozni, rock koncertre , haverokkal talàlkozni stb. Ha màr magyaràzni kell a jelentését: Kölykök= gyerekek, kölkök, ivadékok stb.
44. London Blog (válaszként erre: 20. - Delbuk)
2018. márc. 15. 14:30

Az elnök emberei, House of cards

Ez tényleg zseniális volt, jó, hogy említetted, újra meg kéne nézni Őket!!

43. London Blog (válaszként erre: 31. - King86)
2018. márc. 15. 14:21

Nálam az angol tanulása miatt megy elsősorban az angol, jelenleg a Dynasty, Gilmor Girls, Grace and Frenkie.


Évekkel ez előtt a Született feleségek nagy kedvencem volt... többször megnéztem és imádtam a rengeteg karaktert meg a csilli villi környezetet, hogy nem az átlagember mindennapjait mutatják.


A Trónok harcát próbáltam, de jelenleg nem nagyon bírok brutál dolgokat nézni, inkább limonádésabb, szórakoztatóbb témákkal tudok kikapcsolni...Persze ez is változó. Nálad mi volt a favorit sorozat?

42. 82b19139c2 (válaszként erre: 22. - 86d0584f0e)
2018. márc. 15. 12:44
Nálam kevesebbet biztos nem, mert az lehetetlen lenne :p
2018. márc. 15. 11:48

Kőszívű ember fiai

Csárdáskirálynő 1972

Anna karenina (Sophie M-val )

Házibuli

Ilyenek voltunk

40. 86d0584f0e (válaszként erre: 39. - King86)
2018. márc. 15. 11:09

Te mondtad, hogy ha éppen nem mentek valahová, akkor általában minden nap sorozatokat néztek, és fél hatra már otthon vagy, otthon ülsz. És gyakran hétvégente is. Ez passzív élet számomra.


Kölykökkel nem tudom, milyen a élet, majd kérdezd meg a kutyádat, ha kölykedzik.

39. King86
2018. márc. 14. 21:51
Honnan szedted ezt? Attól, hogy szeretünk sorozatozni, még nem vagyunk passzívak. A kutyusunk mellett nem is lehet:) De mégis nyugisabb így az életünk, mint kölykökkel. Kinek mire van igénye és milyen mértékben. Ennyi az egész.
38. 86d0584f0e (válaszként erre: 37. - King86)
2018. márc. 14. 18:25
Nekünk pedig éppen ezért van ennyi gyerekünk. Hogy ne menjen el az élet a passzivitással. És mint azt harmadszor írom le, mindannyian mások vagyunk. Hála istennek.
37. King86 (válaszként erre: 36. - 86d0584f0e)
2018. márc. 14. 18:21
Ez már egyéni dolog. Nekem pont ezért van 3 tagú családunk:)
36. 86d0584f0e (válaszként erre: 35. - King86)
2018. márc. 14. 17:56

Nézd, teljesen mindegy, hogy tv vagy más, monitort nézel, az egyszerűség kedvéért írtam.


És hidd el, egy akkora családban, mint a miénk, nem arra van időd, amire szakítasz :)))

35. King86 (válaszként erre: 33. - 86d0584f0e)
2018. márc. 14. 17:17

Nagyon rákattantál a tv-re. Nem tudom miért emelted ki ennyiszer.

Írtam, túl sok közöm nincs a tvhez. Online nézek sorozatokat (már majdnem 6 éve), mert a tv-ben tele van reklámokkal amiket utálok, és fix műsorrendhez kellene ragaszkodni, én ezeket nem szeretem, szóval nem nézek tv-t. A net sokkal kényelmesebb.

Az egyetlen eset amikor bekapcsolom a televíziót, az a híradó hétköznap esténként, mert engem az is érdekel,+ alatta szoktam edzeni is, és ez nincs egész 1 óra naponta. Engem, minket egyszerűen az olvasás és a sorozatnézés kapcsol ki leginkább munka után,nem a csavargás, vagy az állandó "csináljunkközösenvalamit" dolog, mi így pihenünk. Ettől még szoktunk programokat is csinálni, de bizony vannak hetek amikor csak lazítunk otthon, mert ahhoz van kedvünk. Valamiért a stílus amit használsz, ahogy írsz, furcsa számomra, de biztos csak félreértem.

A sorozatok szeretetétől függetlenül, a férjemmel mi is egy család vagyunk ugyanúgy mint ti, hármasban élünk a kutyánkkal, csak épp nálunk mások a szokások, és az érdeklődési körök. Ezt nem kellene lenézni. (az írásodból határozottan ez érződik)

Valóban mások vagyunk, ettől színes a világ. A válaszommal a megjegyzésedre próbáltam reagálni, amikor azt írtad, hogy ugyan kinek van arra ideje, hogy sorozatokat nézzen. =Mindenkinek arra van ideje amire időt akar szakítani. Neked valójában nem időd nincs rá, csak szimplán az érdeklődés hiánya áll fent. Nem ugyanaz.:)

34. 86d0584f0e (válaszként erre: 31. - King86)
2018. márc. 14. 13:07
Az evés nálunk asztalnál történik, beszélgetés közben. Hétköznap szinte csak akkor van időnk együtt lenni, mint egy család.
33. 86d0584f0e (válaszként erre: 25. - King86)
2018. márc. 14. 13:05

Azért, mert mi pl. nem töltünk el naponta 2-4 órát tévénézéssel. Munka után a család együtt van, vacsifőzés, családi vacsora, esti rutin következik. Soha nem nézünk híreket, amiről te beszélsz, sem napi 6 sorozatrészt, mert másra fordítjuk ezt az időt. A hírportálokat két percben át lehet egy kávészünetben futni, ott nem mások által megszűrt hírt kapunk.

Fél tíz felé pedig, amikor az aprónép már alszik, akkor vagy a projectmunkákkal foglalkozunk, ha vannak, vagy egymásra koncentrálunk, esetleg olvasunk, ilyesmi.

A férjem pl. este szeret edzeni, én kora reggel. Hétvégente programokat csinálunk, nem a tévét nézzük. Ez szingli koromban is így volt, számomra végtelenül unalmas lenne akár csak 2 órán át is bámulni a tévét passzívan, nemhogy tovább...


Ezért írtam korábban azt, hogy mások vagyunk nagyon, mindenki mással tölti az idejét.

32. Candytuft (válaszként erre: 31. - King86)
2018. márc. 14. 12:44

Én is így nézem..:)

és pont most esek neki az egyik kedvencemnek.Jó filmezést mindenkinek! :)

31. King86 (válaszként erre: 30. - London Blog)
2018. márc. 14. 10:32
Én utàlok letöltögetni. Laptop+ online nézhetőség itthon, az a legjobb. Ràadàsul mivel wifin megy a gép, kényelmesen a kanapén lehet dögleni közben:) Vacsit, alkalom adtàn reggelit ebédet is sorozatozàs közben fogyasztjuk el. Mi annyira nem vagyunk oda a filmekért. Te miket nézel mostansàg?
30. London Blog (válaszként erre: 25. - King86)
2018. márc. 13. 23:58

Mi is így jutunk általában hozzá a napi sorozatadaghoz..


Radásul a mai okostelefonos világban csak letöltök egy-két részt előre a telóra, aztán a fél-másfél óra utazási időt okosan ki tudom rekreálódásra használni.

2018. márc. 13. 19:35
gagyi mami,kutya hideg,amerikai pite
2018. márc. 13. 19:31
sorozatok:barátok közt,jóban-rosszban,éjjel nappal Budapest.
2018. márc. 13. 19:30
dirty dancing,ghost,több mint testőr,lovag regény,micsoda nő.ezek a kedvenc filmjeim
26. King86 (válaszként erre: 24. - 86d0584f0e)
2018. márc. 13. 18:59
Ez igaz. Olvasni én is szoktam, de azt általában meg tudom oldani a munkahelyemen a dologtalan órákban. Fél,1 óra szokott lenni rá.
25. King86 (válaszként erre: 12. - 86d0584f0e)
2018. márc. 13. 18:57
Miért ne lenne rá idő? Mindenre van, csak kérdés ki mire akar időt fordítani. Én hétköznap dolgozom, fél 6-ra érek haza este, utána teszek-veszek, főzök(vacsit csinálok), híreket nézek. Fél 8-tól általában 5-6 rész nekem belefér az épp aktuális sorozatból, attól függ mennyire vagyok álmos. Most pl kettőt nézek esténként szóval 3-3 rész. Pár hét, 1 hónap, 2 hónap és lemegy egy sorozat, attól függ hány évadja van. Hétvégére pedig beteszek olyan sorozatokat amik épp futnak, tehát max heti 1 rész van belőle. Ezekből vannak olyanok amiket a férjemmel együtt nézünk, mert ő is szereti őket. Ha van hétvégén valami programunk akkor persze picit csúszik a dolog, de bepótoljuk. Ennyi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook