Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a tapasztalatotok a számítógépes teljes testvizsgálattal kapcsolatban? (ESG) fórum

Mi a tapasztalatotok a számítógépes teljes testvizsgálattal kapcsolatban? (ESG) (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. jún. 27. 12:11

A hőtérkép teljesen más... Az emberi szervezet-hihetelne módon- hőmérsékletét nézi, és ez alapján mondja meg, hogy a szervezetben hol vannak a normáltól magasabb, illetve alacsonyabb hőmérsékleti eltérsek. Az ESG árammal(!) működik...

Ja, és Én speciálisan "csak egy" 68 éves orvos-természetgyógyásszal beszéltem erről, aki szintén "benne van" a témában, elég sok helyről. Ő mesélt nekem erről, és arról is, hogy miket talált meg a gép, amit "első ránézésre" 3 orvosnak sem sikerült kiderítenie tekintettel és vizsgálatokkal sem, mivel itt sejt szinten nézi a dolgokat, és abból előbb szöveti, majd utána szervi betegség lesz. Ezért fontos szerintem a megelőzés...

14. Icus (válaszként erre: 13. - Mazsola1)
2007. jún. 6. 12:29
Szerintem olyan. De, nem tudom pontosan. Interneten amit olvastam róla , ott úgy jött le és hőtérképet is mutattak illusztrációként.
2007. jún. 6. 12:15
Ez ugyanaz mint a hőtérképes állapotfelmérés?
12. Icus
2007. jún. 5. 08:22
ott, két tével, bocsi
11. Icus (válaszként erre: 10. - Andreaa)
2007. jún. 5. 08:21

Igen, az első az volt, hogy megnéztem a Neten. Sok jót olvastam"természetesen". Utána érdeklődtem az ismerősök körében, kevesen hallotak róla. A háziorvosom több, mint 74 éves nagyon aktív orvos, aki állandóan konferenciákra jár és képzi magát. Ő " nemcsak" egy háziorvos.


Nem is akart erről beszélni, azt mondta nem szivesen mondja el a véleméynét. Végül is csak annyit mondott: Ha bejön hozzám egy beteg ránézek akkor már kell akkora tapasztalatomnak lennie, hogy alapvető vizsgálatokra elküldjem. Ehhez nem kell semmilyen elektróda. Többen mentek hozzá ilyen vizsgálat után, hogy ot ezt, meg azt mondták, ilyen meg olyan vizsgálatokra küldje el őket. Sosem jöttek be, ezek a vizsgálatok, volt olyan akinek megmondta erre a vizsgálatra, ő nem küldi el, mert nem tartja indokoltnak.

10. andreaa (válaszként erre: 9. - Icus)
2007. jún. 4. 23:20
Én ugyan nem a háziorvosomat kérdeztem, inkább azt, aki ért a fizikához, mert ez a készülék árammal működik, tehát azért van némi köze ehhez is:) Az orvosok közül pedig szerintem nagyon sokat a homokba dugják a fejüket, ha valami újat hallanak. CSak nézz körbe a net-en, jópár honlapont találsz dolgokat erről, vagy te is kérdezz meg egy fizikust..
9. Icus (válaszként erre: 8. - Andreaa)
2007. jún. 4. 11:53

Végülis ha már alaposan kikérdeztek, akkor, már fel tudtak állítani egy diagnózist.


Kérdeztem a háziorvosomat, nagyon nehezen akart nyilatkozni rola. Végül is nekem az jött le, hogy egy nagy humbuk az egész. Az igazi vizsgálat az többszáz ezer forintba kerül és azt csak a rákosoknak csinálják meg. Megnem mondom már hogy hívják pontosan. De, a közben a kollégám is ezt mondta, hogy az ő felesége is minden évben jár erre a vizsgálatra. Mert, évekkel ezelőtt mellrákot találtak a feleségénél. Kigyógyult, de évente kell járnia erre a vizsgálatra, ami kimutatja, nem keletkezett-e áttét valahol.

2007. máj. 19. 00:58
Én voltam ezen a vizsgálaton. Az egész egy anamnézisnek nevezett kikérdezéssel kezdődik, ahol az aktuális panaszaim, gyógyszerrel kezelt betegségeim, étkezési szokásaim meg még hasonlók kerülnek rögzítésre. Először kezet mostam és homlokot is töröltem. Fejemre kerül két ragacs, rá 1-1 madzag.)Kezemet és lábaimat ráteszem egy fémszínű lapra, majd elkezdődik a vizsgálat, csipog, és közben magyarázzák, mi is történik. Ez néhány perc. Ez után megnézzük az eredményeket. Nekem a légzőrendszeremet hozta ki nagyon, allergiás asztmát, légúti krónikus gyulladást, bronchitist talált - néhány éve szoktam le a cigiről és allergiás is vagyok, és bronchitisem is van. A többi szervrendszeri eltérést is jól állapította meg. Ami még fontos volt nekem, az a szabadgyökök jelenléte. Emiatt kell is valamit tennem. Meg persze több dolgot is kiírt. A végén pedig megkaptam az egészet kinyomtatva, rajta a táplálkozási ajánlással és a vitaminokkal is. Ja, és ott helyben lehetőség is volt kezelésre! Ez szerintem fontos. És még ami jó volt, hogy nem kezdtek rám tukmálni mindenféle étrendkiegészítőt, mint ahogy azt ismerőseim mesélik más helyekről.
7. Icus
2007. máj. 11. 09:00
Ezek szerint senki nem volt még ilyen vizsgálaton, mert nem nagyon mesélitek a tapasztalataitokat.
2007. máj. 4. 12:22
Azt hiszem a BMGE-n is, ha jól emlékszem van lehetőség teljese test vizsgálatra, talán CT-re vagy valami hasonló a fejedtől a talpadig. Ez néhány évvel ezelőtt volt számomra elős hír 5.000-ért ott is teljes testdiagnosztika van. Nem biztos, hogy minden pontos, amit írtam. Esetleg érdemes utána kérdezni.
5. Icus
2007. máj. 4. 10:58

Csak nem írtam le, hogy miről szól ez: Tehát: Ez egy francia szabadalom. A fájdalommentes eljárás során, a testre helyezett 6db érzékelő segítségével 3 dimenziós képet készítenek az összes belső szervről.

A program értékelé a talált eredményeket és meghatározza, hogy melyik szervben, milyen elváltozásra utaló jelet észlelt. Az eljárás nem csak a már kialakult állapotot képes érzékelni, hanem különböző betegségekre való hajlamot is nagy pontossággal. A különböző szervekben előforduló daganatos betegségek jelenlétét illetve az erre való hajlamot is nagy biztonsággal képes megjeleníteni.


Itt ez a vizsgálat 8.000.-Ft Ami nem sok ahoz képest amit kinál. de, ha ez a szokásos beetetés, akkor viszont drága.

4. Icus
2007. máj. 4. 10:51
Most a közelünkben (Kulcsi Napfény klinika) Van erre, lehetőség. Jónak tűnik. az interneten is utána néztem, ott is csak dicsérik. De, engem azok véleménye érdekel akik tényleg részt vettek egy ilyen kivizsgáláson, és nem a forgalmazók és "végzők" véleménye!!!
3. Icus
2007. máj. 4. 10:49
Még én sem voltam , azért érdekel.
2007. máj. 4. 10:43
Még nem voltam ilyen vizsgálon foggalmam sincds milyen lehet.
1. Icus
2007. máj. 4. 10:41
Mi a tapasztalatotok a számítógépes teljes testvizsgálattal kapcsolatban? (ESG)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook