Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a tapasztalatod, véleményed a fözöfülkés lakásokról? fórum

Mi a tapasztalatod, véleményed a fözöfülkés lakásokról? (tudásbázis kérdés)


22. globus (válaszként erre: 2. - 9bbb5bd983)
2016. dec. 29. 19:03
Főzzön lukban, akinek hét anyja van.
21. Borsa
2008. nov. 7. 11:52
Nekem magamtól lenne üldözési mániám egy olyan kicsike konyhában, de ha csak annyira futja...
20. 2104cc91e8 (válaszként erre: 19. - Supin)
2008. nov. 7. 11:40
Szerintem csak hátránya van!
19. supin (válaszként erre: 16. - Caravell)
2008. okt. 11. 09:51
Pontosan. Van előnye és hátránya . Mint mindennek.
2008. okt. 11. 08:06
Nekem nagyon kicsi, tényleg nincs benne hely, egy nagyobb kaliberű sütést-főzést nem nagyon lehet lebonyolítani benne. Én jobb szeretem a nagyobb konyhákat.
17. o.andi
2008. szept. 25. 23:01
családnak nem igazán jó föleg ahol 2-3 gyerek van
2008. szept. 25. 18:44

macerás, mert nincs hely

külön vagy a családtól

megfősz benne nyáron, nem szellőzik rendesen


viszont,ha váratlan vendég jön, akkor csak becsukod az ajtót ha rumli van,míg egy amerikai konyhánál minden látszik

becsukod az ajtót,ha sütsz-főzöl és nem akarod,h kimenjen a szag, az amerikai konyhánál az elszívó visz amit visz, a többi marad

15. gpetra
2008. szept. 25. 15:33
Én nem gondolom, hogy főzni elég egy kis lyuk. Nekem egy négyzetméteres volt a konyhám (főzőfülkém), ez a terület szinte csak arra volt elég, hogy a tengelyem körül forogjak. Soha nem fért el semmi, nagyon macerás volt a főzés, a mosogatás. Nekem bemenni sem volt kedvem.
14. Mya01
2008. szept. 25. 14:47
Készülj fel a -1-2 kg-ra főzés közben,mivel nincs szellőzése.Nagyon pici konyhám van,ablak nélkül..elhiheted elég izzasztó pl. 1marhapöri elkészítése,ha nem akar megfőni a hús.Helyszűkében leszel,persze,ha szeretsz és és rendszeresen főzöl..és ez elég dühítő.Nem fér el egy gyúródeszka,nincs helyem semminek..még normál méretű pultnak sem.Egy vágódeszka elfér,ennyi.Szerintem egy normál méretű konyhás lakást válassz inkább,főleg ha nem 1-2 évre tervezel oda.
2008. szept. 21. 14:18
A főzés is élvezetesebb ha nagy konyhába teszed,pláne ha család van és a férjem is előszeretettel nyüzsög körülöttem ha főzök.
2008. szept. 21. 13:44
Megvan a maga varázsa a főzőfülkének:ha egyedül laksz,és nem nagyon főzöl,meg ki tudsz alakítani egy kis étkező-sarkot,akkor jó.Én szerettem.
2008. szept. 21. 13:10

én is laktam egy kis ideig ilyen lakásban - de maga volt a rémálom.

nem az a baj, h kicsi hanem az, h nem szellőzik.

2008. aug. 3. 08:17
Nekem mindíg átlagos vagy nagy konyhám volt,mikor nem az akkor gyorsban kibontottuk a kamra felőli falat:)a jelenlegi főzőfülkés lett volna,de mire beköltöztünk amerikai konyhásat csináltunk belőlle,tehát tapasztalatom nincs.Biztosan kényelmetlenebb mint egy nagyobb konyha,főleg hogy nekem a lúrkók mindíg velem,körülöttem vannak,ott bozonyára nem tudnának mellettem játszani vagy szaladgálni,de akkor bizonyára úgy rendezkedtünk volna be,ehhez alkalmazkodva....Szóval gondolom ott is megoldható a főzés,és nem látom egy egetrengető problémának ha valakinek főzőfülkés a lakása...ha nincsw nagy család vagy házon kivül is kajcsiznak esetéleg sokszor,még praktikus is lehet mert több hely van a fontosabb dolgokra...
2008. aug. 3. 07:56
Jajj el sem tudnám képzelni, hogy úgy főzzek, bár ha nem lenne más megoldás kénytelen lennék!
8. SF
2008. aug. 1. 21:03
3 évet húztam le egy ilyenben, 3 gyerekkel. Nem volt kényelmes, de az elődjeihez képest maga volt a paradicsom. Csak a csótányokat tudnám feledni...
2008. jún. 1. 13:17
UTÁLOM, MEG SEM LEHET MOZDULNI BENNE!
2008. máj. 8. 21:48
itt ugy van hogy 40 négyzetméteres a lakás és ez a bizonyos fözöfülke a nappaliból van. kb fél méterrel ´szélesebb mint amik otthon vannak.
2008. máj. 8. 06:23
Eddig még mindig nagy konyhám volt,el sem tudnám képzelni!
2008. máj. 8. 00:57

Sok régebben épült lakótelepi másfeles lakás főzőfülkés. Én laktam benne, nagyon kényelmetlen. Sütni szinte lehetetlen és étkezője sincs. Mostmár jobb, mert lehet falat bontani, amerikai

konyhára alakitani a nagyszobát nappalival, s a konyhát lehet hálófülkének meghagyni.

2008. máj. 7. 22:14
Csatlakozom Ajacska-hoz. Bár emlékeim szerint elég kényelmetlen még főzni is egy kis lyukban, s az étkező sem olyan nagy. Egy ilyet láttam sok évvel ezelőtt, de nem voltam elragadtatva tőle.
2008. máj. 7. 22:08
Ha van étkező, akkor jó. Főzni elég egy kis luk.
2008. máj. 7. 21:55
Mi a tapasztalatod, véleményed a fözöfülkés lakásokról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook