Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a tapasztalat az új, török gyártmányú Orion tévékészülékekkel kapcsolatban? fórum

Mi a tapasztalat az új, török gyártmányú Orion tévékészülékekkel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 12. 08:06
Vannak még ezek a Technika, Sencor márkák, amik kifizethetők. Amúgy minket meglepetés ért, mikor DVD lejátszót és hangfalakat vettünk erősítővel, kiderült, hogy a Millennium fantázianév alatt Sony belső van... Az Orionról sok rosszat hallottam, ezért érdekelnek a tapasztalatok.
2010. dec. 11. 14:48
Teljesen minden,hogy milyet veszel,a mostani tv-k kifutási ideje bizony nem több 4-5 évnél.Vedd a legolcsóbbat, nem olyan régen mondta egy tv szerelő.
3. 75fa554fe2 (válaszként erre: 2. - 4ab67f870d)
2010. dec. 11. 14:37

Szia!


Nekünk az Orion tévénk három évet sem bírt. Örökre megadta magát. Soha többé nem vennék ilyet. (Sajnos akkor csak arra volt pénz)

2010. dec. 11. 14:28
Szabad ilyet venni? Sajnos "hagyományos" lassan csak ilyen van. Én azt hallottam, nagyon gagyi, igaz ez?
2010. dec. 11. 14:27
Mi a tapasztalat az új, török gyártmányú Orion tévékészülékekkel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook