Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a motiváció fogyáshoz? fórum

Mi a motiváció fogyáshoz? (tudásbázis kérdés)


1 2
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - OroszSzandi)
2019. ápr. 30. 20:25

Ha belátnád, hogy a finomított cukorra a szervezetnek semmi szüksége és úgy étkeznél, hogy valóban táplálékot vinnél be a szervezetedbe és nem a "finomságokat" már elkezdenél fogyni.

Erős akarat kell hozzá kezdetekben, de aztán megszokod. Mindig nézd meg mit is eszel, iszol és mennyit!

Jól lehet lakni friss zöldségekkel is és nem csak hamburgerrel és hasonlókkal.


Kezd el szeretni a tested, tisztelni a önmagad és megadni a testednek legjobbakat, hogy idősebb korodban ne kelljen a most elkövetett hibákért az egészségeddel fizetni!

2019. ápr. 30. 19:58

Lehet nem a számodra megfelelő módszert választottad. Éhezés és koplalás, valamint lemondások nélkül is lehet fogyni, sőt még mozogni sem kell. Csak válogasd meg mit eszel, és ne akarj azonnali eredményt.

A cukorról nehéz lemondani, de édességet is lehet enni csak nem mindegy mit.

2019. ápr. 30. 19:51

Sziasztok!

Mááár... 10 éve lassan (most vagyok 23) fogyózom, sikertelenül. Nem fejteném ki... A lényeg, hogy egyszerűen nincs akaraterőm. Nem szépítem, ez az igazság. Ti, akik lefogytatok, vagy már az úton vagytok, hogy csináljátok?

Ráment erre már sok barátságom, lassan az egészségem, nem tudok kialakítani egy normális párkapcsolatot, mert nem tudok így őszinte lenni, utálom magam... Ha ez nem elég motiváció, akkor mi? Többszöri próbálkozás után, mindig ugyanabba a hibába esve, szerintetek hogyan sikerülhetne? Kérjek segítséget?

Ui.: Plusz nehézség, hogy cukrász vagyok és cukorfüggő. :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook