Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a megalázó?! fórum

Mi a megalázó?! (beszélgetős fórum)


2011. nov. 12. 10:26
szerintem ha egy ferfi megut egy not,erre a tettre ugyanis nincs magyarazat.
12. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2011. szept. 18. 18:35
Mi foglalkozol vele? Te tudod, hogy mi a megalázóbb, előbb utóbb a másik is rájön, ha meg nem hát így járt, nem a te dolgod! Szakítsd meg a kapcsolatot ezzel az emberrel és a nőivel és foglalkozz normális emberekkel és magaddal. Kinek van erre szüksége?
2011. szept. 18. 16:55
De zavaros...
10. Noarashi (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2011. szept. 18. 15:26
Most őszintén,miért nem szarod le??Mit kell itt ímélezgetni, ex,éppen vagy majd megdugott nőkkel chatelgetni? Ez a hímnemű lény nem férfi, csak egy nullajános. ciki, hogy sikerült ilyenbe botlanod, sajnos ez mindnekivel előfordulhat. De innentől sztem szard le.
9. 02869dba2a (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2011. szept. 18. 14:42
miért nem dobtad egyből?
8. Nyunya44 (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2011. szept. 18. 13:34
Te ebben miért nem vagy biztos? Vagy csak a csajnak akarod bebizonyítani, hogy neked van igazad? Mert szerintem itt nincs kérdés. :)
7. 0c7cb4959f (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2011. szept. 18. 11:55
Aki ágyba bújik. Nem lepődnék meg, ha ez utóbbi küldte volna szét a maileket, hogy megszabaduljon a vetélytársaktól. :)))
6. Bcicus (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2011. szept. 18. 11:45
Lehet, hogy jó az ágyba és csak arra kell a csajnak is akkor miért ne.
5. e705905164 (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2011. szept. 18. 11:25
én ,ha tudom az elejétől ,akkor szóba sem állnék az ilyen hapsival,nemhogy randira menjek:Djól tetted amit tettél
2011. szept. 18. 11:13
Mindenkinek az a megalázó, ami miatt kellemetlenül érzi magát. Ha valaki nem akar látni, akkor eléri, hogy ne lásson. Utólag meg szégyenli magát, mert méltatlanúl bántak vele és hagyta.
2011. szept. 18. 11:12

Kedves MYLADY15!

Az ilyen férfi teljesen alkalmatlan normális kapcsolatra ő az a típus, aki mindig új kalandot és áldozatot keres, akiket az orruknál fogva vezethet.

Én az ilyennel megszakítanám a vele való barátkozást és hagynám a fenébe csináljon, amit akar közölném vele egyszer s mindenkor szálljon ki az életedből hagyjon békén így lesz a legjobb.

Üdv.Ágnes

2. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2011. szept. 18. 11:05
.... persze, hogy az előző, de az elbocsátó emailok-soha nem elbocsátó emailok, ha valakit valóban el akarunk bocsátani, az szó nélkül megy. :/
2011. szept. 18. 11:03

Mi a véleményetek?

Volt nekem régesrég egy párkapcsolatom, ami úgy végződött, hogy szépen elhallgatott a másik fél, illetve ahogy ő gondolta jelentkezett 3-4 havonta és szerette volna ott folytatni ahol rég abbamaradt. Ezt én elhárítottam mindig, pár sort írtam neki általában. Közben megosztotta velem a volt barátom, miféle életet is él ő valójában.

Neki az a jó, ha van minimum 3-4 állandó partnere, akiket orruknál fogva vezet és szépen sorjában látogat beosztva. Ha ezek valami miatt nem működnek ahogy ő szeretné, akkor újabb barátnőket keres társkereső oldalakon...és meglepődnének sokan ha tudnák, hány nőt könnyű innen táncba vinni...Ezeket a dolgait megosztotta velem, mert rájött, hogy én nem fogom őt soha komolyan venni.

Egy idő után ismeretlen feladótól e-mailt kaptam, aki arra figyelmeztet, hogy szakítsak meg ezzel a férfival mindenféle kapcsolatot és nagyjából leírta azt, amit eddig is tudtam, kicsit kiegészítve.

Telt az idő és a volt barát (annak ellenére, hogy tudomására hoztam,

már semmi dolgunk egymással) jelentkezget, randira hív, de büszkén ismerteti velem, hogy aznap épp majd kinél hajtja álomra a fejét...

Újabb e-mail jött, csatolmánnyal ahol másoknak írt e-mailjei, illetve a kapottak is szerepeltek.

Sokan kaptuk, meglepően sokan ezt az e-mailt. Egy nő küldte szét és nem is tagadta, hogy valahogyan beférkőzött a pasi levelezésébe, mert őt másfél évig orránál fogva vezette és most arra inti a többi partnert, hogy vigyázzanak vele.

Ezt az e-mailt megkapta az éppen soros barátnő is, akivel teljesen véletlenül ismeretséget kötöttem egy fórumon.

Levelezésbe kezdtünk, ő a kapott e-mail ellenére hétvégente elhívja a pasit továbbra is magához, zavaros magyarázatát elfogadta.

Mikor én a pasit az utolsó jelentkezése után elküldtem végleg a balfenékre, szerinte én megaláztam magam ezzel, hogy írásra méltattam.

Akkor most ki a nagyobb balek, aki a történtek ismeretében ágyba bújik egy ilyen pasival, vagy aki elbocsátó e-mailt ír neki?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook