Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a magyarázat arra, hogy olyan csatornák is befoghatók amire nem fizettünk elő? fórum

Mi a magyarázat arra, hogy olyan csatornák is befoghatók amire nem fizettünk elő? (tudásbázis kérdés)


9. Rubin17 (válaszként erre: 8. - Kszb)
2013. júl. 14. 13:02
igen en is ugy gondoltam mert nem akarok rab.szni:-)
8. kszb (válaszként erre: 7. - Rubin17)
2013. júl. 14. 12:52

keresgéltem a neten, és valóban azt írják, h az alap csatornák ingyenesek, és azok is maradnak....

(nme tudom honnan maradt meg ez a havi 990 Ft, de 100%-osan a Mindig TV-hez kötöm...)

Minden esetre, ha holnap se veszik le a plusz csatornákat, akkor azért telefonálj be nekik!

7. Rubin17 (válaszként erre: 6. - Kszb)
2013. júl. 14. 12:48
Nalam raszorultsagi alapon szereltek be,nem kellett fizetni semmit.
6. kszb (válaszként erre: 5. - Rubin17)
2013. júl. 14. 12:42

beetetés képpen :)

Várd meg még a holnapi napot, hátha akkor állítják be bent a központban a csomagokat, és akkor megszűnnek nálatok ezek a plusz csatornák. Ha nme, akkor hívd fel őket, h hogy is van ez?

A Mindig TV-nél is van vmi előfizetői díj az alap csomagra is tudtommal. Vmi 990 Ft talán....

5. Rubin17 (válaszként erre: 4. - Kszb)
2013. júl. 14. 12:39
De mi semmilyen csatornara nem fizettunk elo. Csak a szabadon foghatoakat kotottek be. Ezert csodalkozom hogy miert jon be ilyen sok csatorna.
4. kszb
2013. júl. 14. 11:40

mert a szolgáltatók az első időszakban, amikor csatlakoztatnak a hálózatukra, több csatornát adnak beetetés képen. Nálunk az első nap, amikor bekötötték, az összes csatornájuk fogható volt, és másnap, amikor a központ beállította a csomagot, akkor vették le a csatorna számot. Viszont, még így is több maradt, mint amit mi kértünk, de a szerződés úgy szólt, h az első azt hiszem 3 hónapban ez ajándék.

Ilyenkor figyelni kell, h amikor letelik ez az időszak, akkor vegyék is ki a plusz csatornákat tőletek, mert ha nme teszik automatikusan, te meg nme szólsz nekik, akkor ők egyoldalúan módosítják a szerződéseteket, mert beleegyező magatartást mutattál a több csatorna szolgáltatásával kapcs., és onnan fogod ezt megtudni, h sokkal drágább számlát küldenek ki, mint amennyiért eredetileg előfizettél!!!!

Tessék figyelni, mert ezek a beetető játszmák a szolgáltatóktól!

Uez vonatkozik a net előfizetéseknél is! Ott a sávszélességgel játszanak így....

2013. júl. 14. 10:42
Értem. De ilyenek jönnek be mint a nóta tv, tv paprika, super tv2, nickelodeon, minimax, és még sok. Ez így is rendben van?
2013. júl. 14. 10:39
Mondták a tv.ben, hogy a digitális átállás miatt több csatornát lehet fogni előfizetés nélkül, mert bővítették.
2013. júl. 14. 10:38
Tegnap a szerelőnk beszerelte ezt a Mindig tv dekódert. Ma kb. 1órája bejönnek olyan csatornák amik előfizetésesek. Ez hogy lehet? Talán egy kis ízelítőt adnak kedvcsinálónak,hogy hátha előfizetünk még további csatornákra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook