Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a lelkiterror? Beszéljünk róla, és segítsünk egymásnak! fórum

Mi a lelkiterror? Beszéljünk róla, és segítsünk egymásnak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. jún. 10. 14:08

Csak en erzem azt, hogy a szuloi lelkiterrort csak a halal allitja meg???

Nincs modszer, sem semmi, amivel le lehetne loni az ilyen szulot, akkor is talal modot, ha mast nem, hat eleri, hogy a gyerek erezze magat egy halatlan dognek, legyen lelkifurdalasa, ha mar menekul is a nyomas alol.

Csapjanak agyon, ha ilyen leszek en is!

2007. jún. 10. 13:00
Igen ! Minden negativ kijelentes/roham!/ a kivalasztott aldozat iranyaban lelki terror, sulyos bantalmazas ! Sajnos ez a "JO!" emberi tulajdonsag mar a kisgyermekkorban kezdödik , nem hiaba irja egyik neves gyermekorvos , hogy "NAGY bunöket követnek el a gyermekkorban...." .. na, nem a gyermekek ! Amikor a kisgyermek allandoan azt halja hogy ; milyen ugyetlen Ö ! ? Milyen buta Ö ! ?.... stb,stb..... NEM tudjuk hogy mi rögzödik tudatossan/tudatalatt a kisgyermekben ? De , teny hogy szepsegessen kifejlesztheti hogy ; IGENIS buta vagyok,ugyetlen vagyok..... stb..... a pszichiaterek nagyon jol tudjak hogy a pozitiv elmenyek tudatos "betaplalasa!"nagyon sokat segithet egy serult,letargias emberen.Megsem ajanlatos kivulröl kerni segitseget egy pszihiater NEM Isten , csak ember ! Ö is csak a sajat tapasztalataibol tudja szemleni az adott problemat ! Tehat a legjobb tanacs amit kapsz , az "legjobb!" a tanacsadonak ,de nem neked ! Mert minden egyes ember elete,serelmei szemelyes nivon vannak megelve , tehat ha hasonlo is de megsem ugyanaz ! Ezt nagyon öszinten leirja Wayne W.Dyer egyik könyveben/ a pasi több evig muködött mint pszihiater ugyanakkor narkozott es alkoholista volt! Mindezt leirja es elismeri , nagyon becsulöm erte./
4. ec63a7fc29 (válaszként erre: 3. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 10. 10:11

Én is sokáig ezért nem ettem. Apám akkora terrorista volt lelkiterror témában, hogy egyedül így tudtam visszabosszantani. (Meg aztán enni sem volt kedvem, állandóan görcsben volt a gyomrom miatta.)

Most ezt a témát a férjem próbálja a tökélyre vinni.Semmi nem jó, minden hülyeség, stb.


Sokat tanultam ezekből, a saját gyerekeim általam nincsenek lelki terrornak kitéve. Ha a pszichiáterek beszélnének, kiderülne mennyire sok embert terrorizálnak a saját otthonában.

2007. jún. 9. 17:52
Tehat azt is annak veszed, amikor valakit a sulyaval folyamatosan bantanak, mindennap szinte, es mar ott tart az ember, h inkabb nem eszik semmit, hatha eleri azt a sulyt amit ok akarnak, mert mar igy gondolja,hatha beken hagyjak!?
2007. jún. 9. 17:49
A lelki terror az amikor fizikailag NEM bantalmaznak ! Ellenben minden uton,modon zavarjak a normalis lettezesedet pl allando fitymalo,negativ megjegyzesek rad es a környezetedre ! Aztan lehetnek meg kemeny,kitalalt,perverz agyszulemenyek amiket uton ,utfelen hiresztelnek rolad ! Esetleg beteg,serult ferfiakkal/nökkel zaklatnak akiknek bebeszeltek egy csomo hulyeseget a szemelyedröl stb,stb.... ilyen uton ,lassan de biztossak ki is lehet kesziteni egy embert, szerintem.
2007. jún. 9. 17:25
Mi a lelkiterror?Beszéljünk róla, és segítsünk egymásnak!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook