Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a legjobb módszer a herpesz megelőzésére, kezelésére? fórum

Mi a legjobb módszer a herpesz megelőzésére, kezelésére? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. jan. 31. 01:43
Na az Epavir nekem azóta is nagyon hatásos! Most pl. múlt hét szerdán érzetem,h bizsereg, bevettem 2 Epavirt, délutánra ki is jött 3 pici hólyag, este megint 2 tabletta, péntek este már le is esett a varr, ahogy mostam le az arcom; szombat-vasárnap meg már csak egy piros foltocska volt a helyén. És, amire még ráakadtam nyár óta az a Carbosan gél. Nagyon gyorsan és szépen gyógyítja a herpeszt. Ezt is csak ajánlani tudom. Ja és persze még mindig, megelőzésre: napi 500mg C-vitamin! Heti egyszer-kétszer 1-2 gerezd fokhagyma, magában!! Csíp-csíp, de jó immunerősítő. Most olvastam a grapefruitmag kivonatról, szerintem azt is kipróbálom, igaz nem csak a herpesz miatt, hanem mert sokat fáj a hasam, és az erre is- arra is jó. Remélem beválik.
840. rowdy94
2011. dec. 31. 10:32

egy szó: svédkeserû.40% alk. 24 féle gyógynövény.csak ajánlani tudom.mindenre jó.

nekem most volt elôször és nagyon megijedtem...nekem a szám szélén jött ki baloldalon.belül az egész szám bedagadt.se kinyitni, se becsukni nem tudtam.elsô nap félóránként egy svédkeserûs vattakorongot raktam a dagadáshoz.és otthagytam egy pár percig.másnapra teljesen leapadt.kívül is ecsetelgettem vele. mára egy nagyon pici seb maradt ma még ecsetelem holnapra tuti eltûnik.3 nap. sztem ahhoz képest hogy kezdôdött elég hamar elmúlt.

839. nila (válaszként erre: 838. - Ibolya-jazmin)
2011. dec. 14. 19:02

van 4500 ft 30 darabos

a 60 darabos 6000.

Én is ha jól emlékszem a Te javaslatodra utána néztem és veszek is .

838. ibolya-jazmin (válaszként erre: 837. - Cf7cb94a9c)
2011. dec. 14. 12:48
a lizinre a neten rakereshetsz es rendelni is lehet, nem tudom hogy mennyi Magyarorszagon, mert en Romaniaban lakom, itt eleg draga, mert csak nagy kiszerelesbe lehet kapni, de sokaig eleg. Nekem olyan is van, hogy elfelejtem par napig szedni, megis nagyon jo a hatasa. En eskudni merek ra:)
837. cf7cb94a9c (válaszként erre: 836. - Ibolya-jazmin)
2011. dec. 14. 11:53
a Lizin-t nem ismerem. Az Echinacea és Propolisz cseppeket nyár vége óta szedem + napi 500 mg c vitamin, mégis kijött:(
836. ibolya-jazmin (válaszként erre: 835. - Cf7cb94a9c)
2011. dec. 14. 10:52
hat ez lehet hogy leroviditi, de.... ha lizinC tablettat szedsz napi egyet, vagy echinacea tablettat, akkor ki se jonne, es nem kellene szenvedj. En 10 evet kuzdottem a herpeszel, mindent kiprobalta, dorzsoltem en ecettel, alkohollal, soval, de minimum 3 hetente ugyis kijott. Egy eve szedem a lizint es az echinacea tablettat kuraszeruen es azota egyszer sem :)
2011. dec. 14. 10:08

Sziasztok! én is küzdök herpesszel sajnos már amióta az eszemet tudom. Most is épp kettő óriási égtelenkedik a számon:( úgy nézek ki, mint egy varacskos disznó, túrás után:( szörnyű.

Igazából nincs hatásos gyógymód, csak rövidíteni lehet a időt ami alatt lefolyik a "történet". Én nagyon brutális módszert választottam, de nálam bevált és kb. 2 nap alatt elmúlik a dolog. De csak erős idegzetűeknek és fakíroknak ajánlott, aki kibírja. A szépségért meg kell szenvednil. Egyszerűen meggyorsítom a folyamatot úgy,amikor kijönnek a hólyagok, akkor két tiszta papírzsebkendőt fogok és egyesével kinyomkodom mindet. Szörnyű fájdalmas, de megéri. Teljesen tisztára ki kell nyomkodni, majd ami ezután következik, az a brutalitás teteje, szóval 90%-os gyógyszertári alkoholt kell vattára csepegtetni és azzal bekenni. Fájni fog. De két nap múlva elmúlik. Bephanten kenőccsel kenve, hamar elmúlik a seb.

2011. dec. 12. 18:30

na találtam valamit:


[link]


volt itthon, még a fogszabis időszakban az aftákat ezzel kenegettem a számban, szóval arra is ajánlom


tegnap felkeltem és láttam hogy a felső ajkam felett ki van pirosodva, viszket, bizsereg, szóval egyértelműen jöttek a tünetek. A nagy pánikban nem tudtam mit csináljak, ugyanis vasárnap volt, semmi tabletta, kenőcs vagy tapasz nem volt, de még foghagyma sem.. Szóval valami furcsa meggondolásból, úgy döntöttem, hogy beecsetelem azt a részt Vagothyllal, és képzeljétek bejött, már egy darab hólyagocskám meg is jelent, de abban a fázisban meg is maradt.. Az egyetlen hátránya, hogy elég kellemetlen érzés, csípi, mint az állat, és utána nagyon kiszárad ott a bőr, és fura tapintása lesz, de hát ez pont nem érdekel mikor egy ótvaros herpesz készül a számon kijönni..:D


szóval ajánlom mindenkinek, hátha bejön másnak is!:) ma reggelre már nyoma sem volt..:)

833. esőcsepp (válaszként erre: 830. - Zoli25)
2011. dec. 3. 11:26
Szerintem csókolózhattok.
832. nila (válaszként erre: 831. - Ibolya-jazmin)
2011. dec. 2. 19:07

köszönöm,ezt a lizint már valaki ajánlotta priviben ..

utána nézek és veszek !!!

egy próbát meg ér főleg ha beválik :)

gyümit rengeteget tömök ,igazi vitaminbomba vagyok !!

831. ibolya-jazmin (válaszként erre: 828. - Nila)
2011. dec. 2. 13:31

szia


nekem a lizinC szedese telyesen megszuntette , mar egy eve hogy nem jott ki(kop-kop, nehogy meggondolja magat:)), es nem is szoktam minden nap szedni, csak amikor eszembe jut akkor beveszek eggyet, na meg a grapefruitmag cseppel szoktam kenni, mikor ugy erzem hogy bizsereg a szam. En is rengeteget jartam dokihoz, evekig szedtem az aciclovirt, nem sok sikerrel.

Szerintem erdemes megprobalni a lizint, meg egyel sok gyumit, es az eucerin ajakapolo is nagyon bevalt nekem

830. zoli25
2011. dec. 1. 21:28

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, ha nekem hsv-2 vírusom van, tehát lenn és pont aktív, akkor én csókolozhatok-e párommal, tehát elkaphatja-e, de szájon nekem még nem jött elő. Szóval a lenti meg a fenti herpesz csak "szoros" kontaktussal terjedhet egyik helyről a másikra?

829. esőcsepp (válaszként erre: 828. - Nila)
2011. nov. 30. 09:00
Szegénykém!! :-(((
828. nila
2011. nov. 30. 07:53

15 nap telt el az előző herpeszem kijövetelétől .. és ma ismét herpesszel ébredtem a számon ..

Ma go Orvos .. Nem kísérletezek .. elegem van .


..Október 19.

..Nov . 15

..Nov. 30 ..

szép arány ..

827. nila (válaszként erre: 824. - Redhead13)
2011. nov. 27. 20:35
Én nyáron szolizok .. és nem volt herpeszem .. télen nem járok .. és minden hónapban ki jön minimum egy herpesz a számon ..
2011. nov. 27. 18:23
Köszönöm a gyors választ! Azért még szivesen várok tanácsokat!:)
825. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 824. - Redhead13)
2011. nov. 27. 17:56
Van uv-szűrős ajakbalzsam,én a DM-est használom,nagyon jó.A legerősebb napnak is ellenáll :)
2011. nov. 27. 17:37

ja meg még egy kérdés:


van valaki aki jár szoliba úgy hogy tudja, hogy herpeszre hajlamos? csak mert én sokszor jártam régebben és mondjuk egy két hét alatt ötször-hatszor és hirtelen mindig kijött a csúnyaság.. Az orvosom azt mondta, hogy a herpesz erős uv sugárzás hatására is kijöhet. Megelőzhető ez azzal, hogy magas faktorszámú naptejet kenek a veszélyzetetett területekre? Valami tapasztalat a napozással/szolizással kapcs.?

2011. nov. 27. 17:32
úgy emlékszem valaki régebben írt valamilyen aloeverás ajakbalzsamról, és azt szeretném kérdezni, hogy akkor is hatásos-e ha nem a számon jön ki a herpesz hanem egy két miliméterrel a szám mellett? hol lehet venni, és mennyibe kerül?:)
2011. nov. 26. 23:18

Köszönöm a javaslatokat!

Már kicsit apadt a duzzanat és varasodik. A gyógyszertárban vettem rá krémet. A zsibbadást már csak a seb környékén érzem, remélem holnapra már az is elmúlik.

2011. nov. 25. 22:58
vietnámi balzsam, propolisz aloe forever krém- mindkettő hatásos rá, a vietnámi balzsam még olcsó is
820. nila (válaszként erre: 819. - Doloresz21)
2011. nov. 25. 15:23
nekem is volt ilyen gyulladáscsökkentő krémmel kentem ...:S olyannal ami ízületi gyulladásra jó , csak olyan volt itthon ,de reggelre legalább a duzzanat le ment .
2011. nov. 25. 12:03

Sziasztok!

Az alsó ajkamon kijött a herpesz és dupla akkorára dagadt.Ez mellett a szám környéke és az arcom egyik fele borzasztóan zsibbad és viszket. Szerintetek ez normális jelenség?

818. wasdc
2011. nov. 19. 13:19
Ha kijön a seb a hólyag helyén azt hogy tudom minél hamarabb eltüntetni?
2011. nov. 18. 17:42

A férjem mikor érzi hogy bizsereg a szája,onnantól kezdve agykontrollal vissza fordítja és ha hiszitek,ha nem tényleg soha nem jön ki neki.Egyszerűen erőssen koncentrál és a lényeg:EL IS HISZI hogy "Nem jön ki a herpesz!" És nem jön ki.

Én akárhogy próbálom,nekem soha nem jön össze.Talán azért mert nem elég mondogatni és rá gondolni,hinni kell benne.És én nem tudok 100%-osan hinni.Pedig előttem az élő példa.Szerinte ez nem agykontroll,mert azt hülyeségnek tartja.Pedig szerintem az,mert éppen ez a lényege.

816. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 814. - 56defe3482)
2011. nov. 18. 16:02

Poénnak szántam, irónikusan erre az igen hasznos tanácsra! :) Sajnos nagyon jól tudom, hogy fertőző, mert még saját magamat is meg tudom fertőzni...


Úgyhogy a gyógycsók nem csak undorító (olyankor még saját magától is undorodik az ember sztem) hanem brutálisan fertőző is...

815. 56defe3482 (válaszként erre: 812. - F64f0d9a69)
2011. nov. 18. 15:30
Igen a fokhagyma is nagyon jó.
814. 56defe3482 (válaszként erre: 808. - GabCSIGAbcsi)
2011. nov. 18. 15:29
Utána olvastam a herpesz bizony fertőző.
813. 56defe3482 (válaszként erre: 803. - F64f0d9a69)
2011. nov. 18. 15:28
Köszi, sok C vitamint szedek, és erősíten az immunrendszeremet. Remélem nem fog túl hamar újra kijönni.
812. f64f0d9a69 (válaszként erre: 811. - Nila)
2011. nov. 17. 07:59

:DDD

Akkor fokhagymát is ehetsz! Nagyon jó vírusirtó ez is!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook