Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a legbeváltabb módszer at eredméyes fogyásért? fórum

Mi a legbeváltabb módszer at eredméyes fogyásért? (tudásbázis kérdés)


19. s.irma (válaszként erre: 18. - 9778ca1817)
2008. ápr. 29. 20:11
Ha betartom tökéletesen működik. Ha kilengek vagy bűnözök akkor nem működik.
18. 9778ca1817 (válaszként erre: 9. - S.irma)
2008. ápr. 29. 16:01
Jó amiket mondasz. Hasznos és megfogadni való. Nálad hogy vált be???
17. s.irma
2008. ápr. 18. 08:52
Ha egy diéta sem válik be egy embernél akkor a fogyás megkezdése előtt érdemes lenne megvizsgálni mi okozza a bajt. Legtöbbször lelki eredetű gondok vannak amivel nincs az ember tisztában.
16. 7004ca251b (válaszként erre: 3. - F848559bc2)
2008. ápr. 18. 00:03

Szia!


ha tényleg nem segített egy diéta sem,akkor neked a fogyáshoz nem elg szerintem az életmód váltás,hogy cukor helyett édesitő szer,meg fehér kenyér helyett teljes kiörléső,stb .ez majd akkor jó ha már lefogytál...Addig meg 0szénhidrát,kevés zsíradék,rost tabletta szedése(széklet miatt)sok sok folyadék,és még több mozgás!sok sikert:)

2008. ápr. 17. 23:53
Rengeteg diétán vagyok túl, nekem az életmód prg vált be. azóta nem jojozom.
14. senico (válaszként erre: 3. - F848559bc2)
2008. ápr. 8. 17:50

Szia! Én már nem akarom leírni, hogy életmódváltásra van szükség, mert a vízcsapból is ez folyik, pedig igaz.Rengeteget lehet fogyni rövid idő alatt, de ez a súlyvesztés, sajnos a legtöbbször nem a zsírszövetből következik be, hanem az izomszövetből. Ezért kell mozogni és szervezetedet rendesen ellátni minőségi tápanyaggal,de egy picivel kevesebb kalóriával, mint amennyire szükséged lenne, hogy ne az izmaidat veszítsd el, hanem a zsírt.Én 12 éves korom óta fogyókúráztam rendszeresen, nem is fárasztalak, mennyi baromságot kipróbáltam, és csodálkoztam, hogy sokkal kevesebbet eszem, mint mások és mégis kövérebb vagyok. Mára már három gyerek után nagyjából a normális súlyomnál vagyok, nem mondom, hogy néhány kilót nem szoktam ingadozni, de a nagy jo-jo-zások már elkerülnek.

Én ebben hiszek:

Apró lépésekben haladj előre! Először az édességeket próbáld mellőzni, használj édesítőszert!( Néha-néha egy kis nasi belefér, főleg délelőtt.)

Teljeskiőrlésű kenyér, hamlet, fehérlisztes pékárú helyett.Sok zöldség, gyümölcs.

Kipróbálhatod a teljeskiőrlési tésztát és a barna rizst is, bár ezek nekem nem jöttek be. Inkább a sima köretből eszem kevesebbet, és még sok-sok zöldséget, nyers, párolt vagy savanyúság formában.

Este már kicsit jobban kell vigyázni főleg a szénhidrátokkal . Lehetőség szerint sovány húst, felvágottat, tojást, túrót,natur joghurtot egyél.(Szerintem 2-3 hamlet is mehet.)

Sok-sok víz, cukormentes üdítő, a zöld tea nagyon jó. Ne koplalj!Sokszor egyél keveset!Mert ha nagyon éhesen veted rá magad valamire, sokkal többet eszel belőle, mint rendesen.Csak olyan dologba kezdj, amit hosszútávon is tudsz tartani, értem ez alatt az étkezést és tornát.Csak annyit edzz, amit úgy gondolsz, hogy 2-3 hónap múlva is belefér a napirendedbe! Szerintem semmi értelme a nagy fellángolásoknak, mert ha alábbhagy a lelkesedés, nehéz megemészteni a visszaesést és ez a "diéta" kudarcához is vezethet. Krémek, fóliázás, infraszauna sokat segíthet főleg a bőrödnek, meg a lelkednek.

Még az jutott eszembe, hogy valamelyik nap láttam egyik tv csatornán egy orvost, akinek a fogyókúra a szakterülete, és ő azt mondta, hogy a divatos diéták 92 %-ának orvosi értelemben hízás a következménye, vagyis a mérleg a diéta elkezédésétől számítva egy évvel többet mutat, mint előtte. Szerintem ez elgondolkoztató!

13. berdor (válaszként erre: 12. - F848559bc2)
2008. ápr. 8. 11:26

igen csak így lehet, bár sokan még mindig inkább hisznek az újságoknak, nem pedig annak aki mondjuk ezt tanulta, vagy így ért el HOSSZANTARTÓ eredményt. Sajnos anyósom is szinte hetente próbál ki valamilyen "tuti biztos, megbízható" fogyókúrát. Persze a mérleg nyelve nem mozdul, maximum csak felfelé:(

Nekem a szülések után amikor már hosszú ideje meg sem moccant a mérleg, nem a kalóriabevitelt csökkentettem, hanem elkezdtem többet mozogni, és újra megindult a fogyás.

12. f848559bc2 (válaszként erre: 11. - Berdor)
2008. ápr. 8. 10:41

oksi:)

én is rettentően haragszok minden olyan cikkre és a megírójára aki ezeket csoda módszereket megírja mert egyszerűen ép ésszel sztem fel sem méri h mit írt oda,van amikor lehetetlen betartani mert az éhségtől már szinte alig élsz,hát igen koplalással lehet h lefogyott pár napra az ilető aki próbálta de hip hop vissza is fog neki az jönni.És valahogy én nem ilyen módszerekere vágyom inkább legyen hosszadalmas kitaartó módszer de az eredmény magáért beszéljen és hatásos legyen!!!!

11. berdor (válaszként erre: 10. - F848559bc2)
2008. ápr. 8. 10:29

ezeket általánosságban írtam, nem neked konkrétan! :):)

Sokan vannak, akik egész nap csipegetnek, konkrétan nem is ülnek le enni, majd este csak az marad meg bennük, hogy ők nem is ettek semmit, persze a bevitt kalóriát ha összeszámolnák, akkor kiderülne...


Egyébiránt nagyon haragszom az olyan -főleg női- újságokra, amikben egy hetes "csodadiéták" vannak. ezeknek nem szabad bedőlni, egyrészt a legtöbb egyoldalú, másrészt nyilván le lehet fogyni egy hét alatt, de sok értelme nincs, mert aki próbálta már, az jól tudja, hogy utána visszajön 15 kg :(

Szóval a fokozatosság nagyon fontos.

10. f848559bc2 (válaszként erre: 8. - Berdor)
2008. ápr. 8. 10:22

Én ilyet nem írtam h nem is eszek semmit még sem tudok fogyni!Én csak azt írtam h sok mindent kipróbáltam de eddig egyikkel se értemel ezt amit akartam!

És tudom h első az akaraterő és csodákat nem lehet egy pár nap után várni tisztában vagyok vele!

9. s.irma (válaszként erre: 6. - F848559bc2)
2008. ápr. 8. 10:22

Hát nem egyszerű az biztos. Ha egy kicsi időt szánsz a dologra akkor láthatod, hogy minden lap, folyóirat tele van mindenféle "csodaszer" hírdetéssel. De ezek csak arra jók, hogy egy bizonyos réteg profitáljon belőle. Gyártók és forgalmazók.

Fogyni ugy kell elkezdeni, hogy a eleked és a fejed rendben legyen.

Mármint a gondolataid. Utána pedig normálisan étkezel ( figyelsz arra mit mivel eszel és mikor) és mozogsz rendszeresen.

Slussz passz Ennyi.

Sok sikert kívánok!!!!

8. berdor (válaszként erre: 5. - S.irma)
2008. ápr. 8. 10:17

Pont ahogy s. irma írta!!!!!!!

Csodaszer nincs, inkább kitartás és a magaddal szembeni őszinteség. Imádom az olyan mondatokat, hogy "én nem is sezm szinte semmit, mégsem tudok lefogyni..."

2008. ápr. 8. 10:09

Keves kaloria bevitel,sok mozgas,ot-hat ora utan mar ne etkezzunk!

Naponta otszor egyunk de keveset,fogyasszunk sok folyadekot!

Felejtsuk el a zsirokat es a szenhidratokban dus taplalkozast!

Sok sikert es kitartast minden fogynivagyonak.

6. f848559bc2 (válaszként erre: 5. - S.irma)
2008. ápr. 8. 10:06
Igen igen teljesen igazad van h oldalakat lehetne erről írni,csak tényleg próbálom meghallagatni a legbeválltabb módszert mindenkinél más és más tudom ezt is de mégis a kíváncsiság.Mert nagyon sok hirdetés van tuti fogyás ezzel és ezzel a diétával de ez csak szöveg sok esetben én tényleg valós dolgokat akarok hallani emberektől akik megpróbálták bevállt nekik tudják ajánlani másokak is.Köszönöm h írtál!!
2008. ápr. 8. 10:00

Miután erről a témáról regényeket lehetne írni én az enyémet írom le.

reggeli ( szinte bármit megehetek) Ebéd ez már inkább reform kaja. Én a Gastroyal fitt ebédjét rendelem. Délután gyümölcs vagy valami joghurt. Vacsora minimális. Naponta esteénként torna( TV nézés közben)

Infraszaunázom. Ha tehetem sokat gyalogolok.

Nagyon kevés édesség, nem iszom nem dohányzom)

Néhány szóban ennyi.

Ha kicsit túl "növök" a célon akkor több mozgás kevesebb kaja és több infraszauna.

Ez simán betertható. Nem igényel tudományos odafigyelést.

4. f848559bc2 (válaszként erre: 2. - Zsuzsa88)
2008. ápr. 8. 09:58
Köszönöm a gyors választ!És ezt a 90napos diéta receptet hol tudom beszerezni??hallottam már róla próbálni még nem próbáltam ugyan!
2008. ápr. 8. 09:56
Hol is kezdjem!!!Talán nem én vagyok az egyedüli akik azok közé tartozik,hogy túl van már sok sok fiogyókúrán de az eredméyn semmi.Ennek véget kell venni!!!Várom az ötleteket tippeket bevállt módszereket ami az eredményes fogyás megvalósításához kell!!!
2008. ápr. 8. 09:56
Én a 90 napos diétát tudom neked javasokni. Kényelmes, egyszerű, és ami a legfontosabb: NEM ÉHEZEL!!! Csak megvan, hogy melyik nap mit ehetsz. És a csoki is sorra fog kerülni! :) Gyors és eredményes. Sok sikert hozzá.
2008. ápr. 8. 09:54
Mi a legbeváltabb módszer at eredméyes fogyásért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook