Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a különbség a szálláshely és a lakóhely között? fórum

Mi a különbség a szálláshely és a lakóhely között? (tudásbázis kérdés)

2011. nov. 30. 20:32
Köszönöm szépen a válaszaitokat, akkor inkább nem írom alá...
2011. nov. 30. 20:04
na,az elején duplán is leírtam hogy nem maradhat az országban..elnézést,eléggé kapkodva írtam.
2011. nov. 30. 20:04

A tulajdonodhoz semmi köze, de hogy aláírnám-e?


Nagyon jó barát kell legyen hozzá!!!.(vastag betűvel)

Előbb érdeklődj utána, pontosan mivel jár ez.

2011. nov. 30. 20:04

..ha ismered nyugodtan aláírhatod, de se ingyen se pénzért idegennek nem jó ötlet.


Elvileg semmi hátrányod nem származhat belőle, de ha nem ismered nem tudhatod milyen erőszakos

2011. nov. 30. 20:03

attól függ mennyire ismerem az embert.azt tudom,hogy enélkül nem maradhat az országban,3 napon belül meg kell írni a szállásbejelentőt,vagy nem maradhat az országban.ha egy ismerős kérné hogy írjam alá,és ezzel tudok segíteni a boldogulásában,akkor aláírnám.szerencsére ez csak szálláshely,nem tartózkodási helyes jogai lesznek,bármikor átjelentkezhet máshova (akár egy panzióba is).

ha egy teljesen ismeretlen ember akinek kitudja mi a célja ezzel az egésszel (remélhetőleg azért nem alvilági életet élni jött :D ) akkor kizárt :(

2011. nov. 30. 19:57
Homern, Te aláírnál egy ilyet, ha Tőled kérnék?
2011. nov. 30. 19:54
elég jelentős a különbség.a szálláshely csak ideiglenes,rövid távú(pl nyaralás,vagy pár hetes munka alatti szálláshely),a lakóhely pedig a tartózkodási hely,ahol életvitelszerűen élünk.
2011. nov. 30. 19:52
Egy szerb állampolgár szeretne a lakásom címére "Szálláshely bejelentőlap harmadik országbeli állampolgár részére" nevű iratot beadni a bevándorlási hivatalba. Aláírjam? Mik lesznek az ő jogai ekkor a tulajdonom felett?
2011. nov. 30. 19:52

a lakóhely ahol laksz...

a szálláshely meg ahol megszállsz esetleg munka vagy nyaralás közben...

2011. nov. 30. 19:51
Mi a különbség a szálláshely és a lakóhely között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook