Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a különbség a bababörze és a babaexpó között? fórum

Mi a különbség a bababörze és a babaexpó között? (tudásbázis kérdés)


10. mandulacska2 (válaszként erre: 9. - 81fea164b2)
2011. aug. 31. 08:58
Ok. köszi a tanácsot.:))) ÚJat nem feltétlenül szeretnék venni, úgyis hamar kinövi.
9. 81fea164b2 (válaszként erre: 8. - Mandulacska2)
2011. aug. 31. 08:46
Pécsen az expo mindig kisebb, mint a börze, én nem ájultam el az utolsó expotól, ráadásul 500 ft volt a belépő...szóval inkább börze. Most lesz szeptember-októberben is aztán decemberbe pécsen börze. De regisztrálj a pecsimami-ra ott mindig kapsz hírlevelet az aktuális börze-expo napokról.
2011. aug. 31. 08:41
Akkor az expo drágább, mert újabb cuccok vannak ott ezek szerint. OK, köszönöm. Végülis akkor nem megyünk el Pécsről Kaposvárra, mert a mi öreg kocsinkkal 5000 Ft lenne a benzin oda-vissza. Akkor inkább kivárom a pécsi börzét. Expok egyébként egy városban évente csak 1* vannak, vagy többször is? Néztem a Baba-expo honlapját, és ott még nincs feltüntetve Pécsre expo. Tavasszal volt egy, nem tudom, lehet e számítani ebben az évben még 1*.
2011. aug. 30. 22:34
Mi mindkettőrre ki szoktunk menni,börzére a hungexpora(szept. 17 a következő),expora a symába.Expon csak azt a néhány dolgot veszem amit semmiképp sem vennék használtan,sokminden olcsóbb az ilyen rendezvényeken, és szóróajándékok is vannak általában.(sokféle kedvezménykupon,csak ott élő ajánlat,cumik,bébiételek stb).
2011. aug. 30. 22:19

Én járok mindkettőre (árulni).

Expon kereskedők is vannak illetve sokkal nagyobb volumenű szokott lenni.

Börze: Csak anyukák vannak kint, kicsit bensőségesebb. illetve szerintem olcsóbban lehet hozzájutni sok mindenhez, mint az expon.

2011. aug. 30. 21:58
Egyébként mi voltunk egyszer expon - és nem is fogunk többet menni... :-) Ami érdekel azt mindent megtalálsz net-en - olcsóbban. Nekem egyetlen előnyöm származott az egészből: ott vettem a legjobb kismamanadrágomat - igaz nem volt olcsó... :-)
2011. aug. 30. 21:56

A babaexpo-n a gyártók vannak kint - többnyire a legújabb, "legszuperebb"dolgokat reklámozva...

A bababörzére viszont a használt, feleslegessé vált dolgokat viszik ki az emberek...

2011. aug. 30. 21:56
nálunk a bababörzén az anyukák adják el a kinőtt, már nem használatos holmikat, az expo szerintem kereskedők összeröffentése. Gondolom mindent lehet majd kapni, mi szem-szájnak ingere és babával kapcsolatos:)
2011. aug. 30. 21:45
Szept. 11-n lesz börze Pécsett (pécsi vagyok), viszont most vasárnap lesz expo Kaposvárott. Mennyire érdemes elmenni expóra? Több mindent lehet ott venni?
2011. aug. 30. 21:45
Mi a különbség a bababörze és a babaexpó között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook