Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a kedvenc sorozatod és miért? fórum

Mi a kedvenc sorozatod és miért? (beszélgetős fórum)


2023. júl. 30. 19:17
Nem szeretem a sorozatokat.
20. hottie
2022. máj. 3. 20:01

Shining girls

Mellbevágó, érdekes, izgalmas.

19. Babi11
2022. ápr. 30. 15:06
Jelenleg a Szerelem kiadó sorozatot és az Ártatlanok sorozatot nézzük. Szórakoztató.
2022. ápr. 28. 21:57
Mostanában a Columbo filmeket nézem.
2022. ápr. 28. 21:33
A médium
16. pteri
2022. ápr. 11. 21:34
Abszolút kedvenc Kisvàrosi gyilkossàgok. Úgy làtom az én korosztàlyom is itt van, aki Vàratlan utazàs nèlkül nem nőtt fel. Szeretem a Gyilkos elmék, Nyomtalanul, Döglött aktàk sorozatot is. Régen pedig a Poirot, Miss Marple filmeket. Most lànyommal a Bridgerton csalàdon izgulunk együtt.
2022. ápr. 11. 11:30
Remények földje, nagyon izgalmas
2022. ápr. 11. 10:40

Breaking Bed, Vikingek


Travis Fimmel 😍

2022. ápr. 11. 09:58
Jelenleg az Orange is the New Black. Nem tudom miért, de beszippantott. 😇
2022. ápr. 11. 09:02

Agymenők,Váratlan utazás,Lost in Space,A Bridgerton család,Szívek szállodája,Büszkeség és Balitélet,Anna,X-Akták,Csillagkapu,Harmadik műszak,Vészhelyzet


A teljesség igénye nélkül...

2022. ápr. 11. 04:07

Régebbiek közül:Szomszédok,,Váratlan utazás,Csillagkapu Atlantisz,Szívek szállodája,Miért éppen Alaszka.


Mostanában is nézem az Agymenőket,Trónok harca,háromszor néztem The Last Kingdom ez a legkedvenc, Vikingek.

2022. ápr. 10. 23:06
9. tien
2022. ápr. 10. 22:40

Gyilkos elmék ,Dexter ,Született feleségek (mindig újranézős)

Nyomtalanul ,Farkas gyermekei/ most daráljuk/

8. tien (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2022. ápr. 10. 22:27
Csillagkapu Atlantisz ,Jason Momoa ;)
2022. ápr. 10. 22:19
Török sorozatokat nézem inkább. Meg a netflixeseket.
2022. ápr. 10. 22:03

Csillagkapu - de a Csillagkapu Atlantiszt még ennél is jobban szeretem. Zseniális! Maga a történet is, a szereplők is és a poénok is. Rodneyt nagyon bírom, John meg egy jó pasi :)


De nagyon tetszik még az Őslények kalandorai is.

A napokban elkezdtem újra nézni a Kórház a város szélén c. ezer éves filmsorozatot. Jó kicsit nosztalgiázni.

2022. ápr. 10. 21:45

Horror, sci-fi, bünügy, thriller legvégén a vígjáték.

De elsődlegesen horror, azon belül a number 1 : zombik, aztán jöhet a többi akármi horror és a többi kategória.

Semmi magyart nem nézek. Az egyedüli amit, soha semmilyen körülmények között semmiképpen sem.


10 éve Walking dead.. Kingdom, Mindannyian halottak vagyunk. Ezek toplistások.

Most fejezem be épp a FROM első évadát..

Ami épp bejön azt darálom.

2022. ápr. 10. 21:36
Agymenők. Ahogy vége, kezdik újra, de mindig nézem, mert bár tudom, hogy mi következik, mégis lehet a poénokon nevetni. Egyszerűen megunhatatlan.
3. Sütikee (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2022. ápr. 10. 21:14
Sci-fit nem szeretem, de a kedvenc sorozatom a Szellemekkel suttogó, a Döglött akták, és a Váratlan utazás. Mindegyiket másért szeretem. A Váratlan utazásnak a hangulatát szeretem, a század elejei hangulatot, amikor az emberek egymással foglalkoztak, a családok összetartottak, szívesen éltem volna abban a korban. A Döglött aktákban azt szeretem, amikor egy régi ügyet felgöngyölnek, kinyomoznak, megoldanak, tetszik a stílus, ahogyan visszatekintenek a múltba. A Szellemekkel suttogót meg azért szeretem, mert hiába fantázia film, mégis lehet valóság, nem tudom, mi van a halál után, de én elhiszem, hogy hasonló,mint ami a sorozatban.
2. andita1 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2022. ápr. 10. 21:13
Én is. Nekem a legesleg a Csillagközi Romboló. Ha valaki látta, akkor nem kell magyarázni hogy miért. Igaz a vallási részét talán túltolták, de így kerek a történet. És a színészek fantasztikusak!
2022. ápr. 10. 20:36

Én szeretem a sci-fiket /pl. : Csillagkapu/ és a rejtély megoldós sorozatokat mint a Doktor House , Mentalista , Scherlock (Benedict Cumberbatch-os)

:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook