Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a kedvenc cikked?És miért?esetleg van-e kedvenc naplód? fórum

Mi a kedvenc cikked?És miért?esetleg van-e kedvenc naplód? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 17. 09:53
Sokféle naplót olvasgatok, nem mind van bejelölve kedvencnek...sőt!
2010. ápr. 16. 18:16

Nekem most egy kedvencem van.Bibócska naplója....

Már kb 3 hete olvasom rendszeresen...

Szerintem az ő naplója a leg hitelesebb!

tele van érzésekkel, őszinte....

Sok erőt lehet abból a naplóból meríteni.

A többi napló is aranyos de ez más mint a többi...

12. 9ac093e955 (válaszként erre: 11. - Puritan)
2010. ápr. 16. 12:50

Esőanyu naplóját én is olvasom:-)

EMELEM KALAPOM AZ ANYUKA ELŐTT!

2010. ápr. 16. 10:27
Nekem kedvenc naplóm a nyöszörgések, mindegy miről szól, a naplóíró egyénisége fogott meg, ugyanígy vayok a Gyötrelmes szerelem című naplóval, ahol a téma egyáltalán nem vonz, szintén a naplóíró egyénisége, harmadikat ma fedeztem fel, még keveset olvastam belőle, de az nagyon tetszett, fiatal kora ellenére nagyon érett gondolkodású, szimpatikus a tulaj, ez az Esőanyu című napló, itt a téma is érdekel, még ha meg is szorongatja egy kicsit a szívemet.
10. 9242a6388c (válaszként erre: 9. - C75565e593)
2010. ápr. 16. 09:42
van ilyen nekem is,hogy csak olvasgatok....de pár fórumhoz rendszeresen hozzászólok...
2010. ápr. 16. 09:41
Akikkel össze kaptam azokkal nem beszélgetek ennyi...nem vagyok egy balhés típus...én inkább nézegetek mostanában...nem szólok semmihez hozzá....
8. 9242a6388c (válaszként erre: 6. - C75565e593)
2010. ápr. 16. 09:38
nem érdemes összekapni....:o)....
2010. ápr. 16. 09:34

Most is van pár személy akit megnézek.....most egy illető van aki terhes, és régóta vágyott rá...drukkolok neki és mindenkinek!

De van valami ebben...

2010. ápr. 16. 09:33

Van olyan, hogy belenézek egy fórumba ahol mondjuk az a téma, hogfy nehezemn jön össze a baba...és én kinézek egy embert aki pl nagyon elvan keseredve..és én arra a személyre giondolkok napközben, nem tudom miért...azt ne kérdezze senki...

És minden nap megnézem az adott személy naplóját..és van olyan hogy látom babát vár onnan tól fogva már nem nézem többé...olyan mintha szugerálnék dolgokat emberekbe...általában bejön a jóslatom persze magamnak mondom, hogy ez vagy az hamarosan terhes lesz és valahogy mindég bejön...de semmi rossz indulat nélkül nézek meg egy naplót...még aki nem szimpi azt is megnézem...és nem tudok haragudni senkire...pedig volt egy pár fórumozó akikkel igen összekaptam...

2010. ápr. 16. 09:26
pár fórum van ahol rendszeres látogató vagyok....
2010. ápr. 16. 09:25
nekem is van sok kedvenc naplóm és az enyém is sokak kedvence, hogy miért azt nem tudom. Fórum csak kevés van amit rendszeresen nézek.
2010. ápr. 16. 09:25
én legalább 1o naplót olasok rendszeresen , mindenféle....én is irok egyet, szeretem....
2010. ápr. 16. 09:23

Szia!


Nekem is sok-sok kedvenc naplóm van!

Mindenféle témájú érdekel.

2010. ápr. 16. 09:21

Sziasztok!

Van néhány napló, amit minden nap olvasok, valamiért...Nektek van-e ilyen kedvencetek?

Főleg azokat olvasom, amik baba elvesztésről szólnak...nagyon meg tudok ezeken hatódni.....

De olyan fórumokat is nézegetek ami kismamákról szól, persze nem szólok hozzá, csak titokban megnézem...ki mit ír...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook