Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a jelentése szerintetek az alábbi álmoknak? fórum

Mi a jelentése szerintetek az alábbi álmoknak? (beszélgetős fórum)


6. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 1. - Pici23)
2013. ápr. 12. 17:23
Kinek a pap, kinek a papné. :)
5. gigi> (válaszként erre: 4. - Pici23)
2013. ápr. 12. 13:21
Köszi.
4. Pici23 (válaszként erre: 3. - Gigi>)
2013. ápr. 12. 12:43
szomorúság vagy kiszolgáltatott helyzet.
2013. ápr. 12. 12:11
És pici babával álmodni mit jelent,akit boldogan ölelgettem,és tettem tisztába? Kellemes álom volt,de nem tudom mit takar.A saját gyermekeim már rég kinőtték a palenkás kort,unokám meg nincs még.
2013. ápr. 12. 11:50

Idegen, békés falu: új barátság, jó kapcsolat. Eltévedni: gyerekes félelmek, bizonytalanság.

Lelkész helyett papot találtam (nem ugyanaz?): jó tanács, változás. Miséző pap: jó irányú változás.


Forrás: Mochár Szilvia - Modern álmoskönyv.

2013. ápr. 12. 11:26

- Ma reggelre virradóra elég érdekes álmokat láttam:

1.) Egy nagyobb faluban voltam, és hazafelé sétáltam, de eltévedtem. Odamentem egy ismerősöm házához, ahonnan a becsengetés után nem sokkal kijött ismerősöm, aki elég nagydarab volt és szemüveget viselt. Megkérdeztem tőle, merre tudok gyorsabban Hatvanba jutni, hogy úgy rövidebb úton térhessek haza, de ő nem tudott segíteni, és még jobban eltévedtem a faluban.


2.)Egy templomban voltam, de annyian voltak a lelkész előadásán, aki ott volt, hogy nekem csak egy olyan helyen volt lehetőségem elhelyezkedni, ahol lábam nem érte a betontalajt, és kapaszkodnom kellett egy korlátban, hogy le ne essek. A lelkész felszólt nekem, hogy menjek le onnan, mert meg szeretne bízni egy feladattal. Amikor leértem, kezembe nyomott egy köteg imádságot, és azt mondta, osszam szét a hívek között. Mikor szétosztottam, kedvesen rám mosolygott, és megköszönte segítségemet.


Kérlek, segítsetek megfejteni a két álmot, ha értetek az álomfejtéshez, mert nem tudom megfejteni mit akarnak nekem üzenni! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook