Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a helyzet, ha egy férfi akar tőlem valamit, mégis ha szóba került a volt felesége nem hárít, hanem beszél? fórum

Mi a helyzet, ha egy férfi akar tőlem valamit, mégis ha szóba került a volt felesége nem hárít, hanem beszél? (beszélgetős fórum)

2022. máj. 19. 08:38

"Viszont megfigyeltem, hogyha szóba kerül, valami módon az ex, akkor elmondja, hogy akkor hogy volt, vagy mi volt.."


A megálltalkodott. Csak simán elmondja mi volt... :DDD

Hihetetlen nők vannak. ha nincs probléma csinálnak.

A pasit sajnálom :(

10. simple
2022. máj. 19. 08:30
Egyetértek az előttem szólókkal. Egy kultúrált intelligens úriemberrel találkoztál, örülj neki nagyon, hisz ritka, mint a fehér holló.
9. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 19. 05:18
Ha meg rossz színben próbálná az exét feltüntetni, akkor azt gondolnád, hogy biztosan azért mondja, hogy könnyebben megszerezzen téged. Szerintem örülj, ha elmondja.
2022. máj. 19. 05:17
Az a helyzet, hogy találtál egy épelméjű, felnőtt elvált férfit.
7. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 18. 22:42
Örülj neki, végre találkoztál egy intelligens emberrel, aki a helyén kezeli a múltját.
2022. máj. 18. 22:11

Én a problémát se értem.


Nekem az jön le, hogy a pasi egy intelligens, őszinte ember... kár, hogy manapság az ilyet már senki se tudja értékelni!

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 18. 22:08

És ez baj?

Az a normális, aki szapulja az exét, aki a gyerekét neveli?

4. Érdekes73 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 18. 22:08
Szerintem ez piros pont ha nem azzal kezdi hogy ekézi a volt asszonyt.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. máj. 18. 22:05
Volt eddig is kapcsolatom olyannal, aki elvált volt, viszont ott valahogy máshogy volt az egész, inkább próbálták rossz színben feltüntetni az exet. Ő meg nem.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 18. 21:39
Szerencsétlen, mégis mit kellene tennie?
2022. máj. 18. 21:37
Nem igazán tudom, hogy örülnöm kellene, vagy inkább félni. Ezelőtt 10 évvel volt egy felesége, aki elhagyta őt más férfiért. Azóta is az illetővel van, de mivel van egy közös gyerek jó viszonyban vannak úgymond. Beszélnek egymással, Facebookon is megvannak egymás ismerősei között, néha like-olnak is egymásnak. Soha nem mondott a nőről rosszat, igaz nem is nagyon kérdeztem tőle, hogy milyen volt, inkább csak ilyen semleges dolgokat. Viszont megfigyeltem, hogyha szóba kerül, valami módon az ex, akkor elmondja, hogy akkor hogy volt, vagy mi volt…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook