Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a helyes út? fórum

Mi a helyes út? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. febr. 13. 07:13
Meddig voltatok együtt?
2008. febr. 12. 20:14
Sziasztok!Nem tudom mi tévő legyek.A barátommal négy hónapja szakítottunk.A kapcsolatunk vége felé úgy éreztük kell mind a kettőnknek egy kis levegő.Külön utakon.Szakítottunk is és Ő talált magának egy lányt.Egy hét után egymás karjaiban kötöttünk ki.Ő meg is mondta, hogy most nem folytathatjuk, mert itt van neki eza amásik lány.Ez még párszor megismétlődött.Ő azt mondta nem szereti a mostani barátnőjét, én pedig megmondtam,hogy nem helyes, hogy mi pedig néha szexelünk.Mert ez mindig nagyon jó volt köztünk.És mondta, hogy velem sokkal jobb.Kérdeztem is, hogy akkor mivel még érzünk egymás iránt valamit, miért nem folytatjuk.Erre nem válaszolt igazán.később megtudtam azért nem folytatja most velem mert eza alány bele szeretett és nem tudja emiatt elhagyni, inkább megjátssza, hogy szereti.Ez megy már négy hónapja. Ma felhívtam beszéltünk de éna könnyeimmel küzködtem ő pedig ezt meghallotta.Eddig tartottam magam nem mutattam mennyire fáj a szakítás amai napig.Ma már nem bírtam és sírtam.Még jóban vagyunk, néha találkozunk is.Szerintetek mit tegyek? Van erre a helyzetre megoldás?? Úgy érzem nem kellett volna kimutatnom a bánatom. Vag jobb az őszinteség? Jobb ha tudja, hogy még fáj?Mondjam el neki, vagy ne is beszéljek vele? Nem tudom mit tegyek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook