Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a folyamata a külföldi diploma honosításának és milyen költségei vannak? fórum

Mi a folyamata a külföldi diploma honosításának és milyen költségei vannak? (tudásbázis kérdés)

8. Amaunet (válaszként erre: 7. - KisMett)
2018. okt. 25. 16:49

Azt azért elmondhatta volna a más országok ügyeit kezelő, hogy milyen papírokkal, esetleg fordításokkal készülj fel addig, hogy ne Karácsony előtti hetekben kelljen ezeket beszerezni.

Az nem indok egy ügyfél felé, hogy szabadságon van. Van helyettese.

Bocs, ezek csak az én elvárásaim lennének.:)

7. KisMett (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2018. okt. 25. 11:39
Szia! Köszönöm. Beszéltem a megadott titkársági számmal, az ügyintéző szabin van, majd csak novemberben lesz. Tipikus. :) Addig olvasgatok. Ha valakit érdekel, majd beszámolok.
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - KisMett)
2018. okt. 24. 14:43

Szia!


Ezt találtam:

[link]


Lentebb, a 6. ügyintézőhöz tartozik Írország.

Telefonon érdeklődnék nála.

2018. okt. 24. 14:16

Sziasztok!

Van a honosítással kapcsolatos tapasztalata valakinek a közelmúltból? Írországból jöttünk haza, a közgáz diplomámat honosíttatnám. Lehet, hogy csak nekem kínai ez az egész, a honlap értelmezhetetlen.

4. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Rlillus)
2015. júl. 9. 13:41

Kicsit keves az info, amit adtal. Nem mindegy, melyik orszag diplomajat akarod honosittatni, milyen szakirany (bizonyos szakiranyok eseten van egy csomo plusz eljaras), stb.


Itt tudsz bogaraszni (gugli jo barat :)): [link]

2015. júl. 8. 18:40
Hitelesített fordítás kell, utána az Oktatási Hivatal Akkreditációs Bizottsága fogja elbírálni, hogy milyen diplomának felel meg. Sztem olyan 10-20 ezerrel számolj.
2015. júl. 8. 17:43
Szia! En forditva csinaltam... magyart kulfoldire. Szaktolmaccsal le kell fordittatni eloszor.
2015. júl. 8. 16:46
Sziasztok! Valaki honosìtott màr külföldi diplomàt? Kìvàncsi lennèk a folyamatra, költségekre!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook