Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a belső erő és miért fontos? fórum

Mi a belső erő és miért fontos? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mi a belső erő és miért fontos?

6. syria (válaszként erre: 5. - Barka2)
2022. ápr. 28. 10:28
Nem kell semmit mondani magunknak. A kritikát meg kell hallgatni és el kell dönteni, hogy építő-e, vagy romboló. Ha építő, elfogadjuk, ha nem, figyelmen kívül hagyjuk. Hinni, bízni kell magunkban, szerintem ez a belső erő feltétele.
2022. márc. 31. 14:48
Mit mondjunk magunknak, hogy a kritika ne hasson ránk? Hogy erősödjön vagy alakuljon ki ez a belső erő?
4. pötibaba (válaszként erre: 2. - C9155193c4)
2022. márc. 14. 21:17
Köszönöm szépen. :)
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
2022. márc. 11. 13:21
Ha van inspirációd, az előre visz.
2. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
2022. márc. 11. 12:47

Jó a cikk! Hiányoltam a hasonlókat. A belső erő mindenkiben megvan, csak fel kell fedezni és kihasználni. Ezen múlik, hogyan boldogulunk az életben. Aki nem tud vele élni, annak marad a bánat és a kudarc.

De a túl pozitív látásmód sem jó, mert akkor csalódunk és átverődünk.

2022. márc. 11. 09:35
Walt Disney-t elbocsátották első munkahelyéről. JK Rowling elvált és majdnem hajléktalan volt, amikor elkezdte írni a Harry Pottert . Bill Gates lemorzsolódott az egyetemről, és több sikertelen vállalkozás tulajdonosa volt. Mi vitte őket mégis sikerre?
A belső erő értelmezésre nyitott fogalom. Szerintem a belső erő az önmagamba vetett mély hit, mely nem függ a körülményeimtől és senki mástól sem.

Ugrás a teljes írásra: Mi a belső erő és miért fontos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook