Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a baj velem? :( fórum

Mi a baj velem? :( (beszélgetős fórum)


2009. nov. 23. 18:21
Köszönöm mindenkinek a segítséget, főleg bozontkának, hogy elmesélte a történetét, úgy döntöttem megbeszélem a barátommal a dolgokat és remélem minden helyreáll. (Amúgy kb. egy fél órája felhívott a másik srác, és találkozni akart, én meg megmondtam neki, hogy úgy döntöttem, h a barátommal maradok, mert neki is meg volt a lehetősége és nem élt vele)
2009. nov. 23. 17:59

Válasz egy harmadikat!

Amúgy nem veled van a baj!

2009. nov. 23. 09:57
szerintem is inkább a barátoddal beszéld meg hogyha úgy érzed, hogy túl nagyok az elvárásai. Ezt a srácot pedig hagyd a francba, nem tűnik megbízhatónak. Persze-persze, az első találkozásnál mindenki cuki és rendes próbál lenni, aztán lehet hogy csak egy numerára kellesz neki.
2009. nov. 23. 09:07
Ha szerelmes vagy jöhet akárhány pasi bókolhat mondhat bármit lepereg rólad mert csak 1 férfi van és még a világ is körülötte forog.Senki nem érintheti meg a szívedet mert már foglalt.Ha nem így érzel akkor még keresd az igazit de ne hagyd hogy játékszerként használjanak a férfiak:)
2009. nov. 23. 06:09
Az a srác érdemli meg,hogy vele élj, aki mindvégig ott volt veled akkor amikor a legnagyobb szükséged volt rá. A másik érdemtelen még arra is, hogy észrevedd, ha veled szembe jön. Bulizzon!
13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 6. - 41b06e4c27)
2009. nov. 23. 05:48
hát, azért az a 1,5 hónap még elég rövid kapcsolat ahhoz, hogy ne akarj mindig szexis lenni a pasid előtt...
2009. nov. 22. 22:54

én ugyan ebben a helyzetben voltam kb 6 évvel ezelőtt, volt egy srác aki tetszett néha beszéltünk, flörtöltünk kicsit de semmi extra, egyszer elutaztam egy másik városba és itt megismerkedtem egy másik tőlem 16 évvel idősebb férfival, 3-szor randiztunk)csak a 3. randin csattant el az első csók)aztán kapcsolat lett belőle, de ekkor jött a másik srác, hogy ő akar valamit tőlem és, hogy járjuk, nagyon dilemmáztam de igazából egyiket sem szerettem igazán(még)nem tudtam dönteni, ekkor jött a tragédia apukám élet és halál közti állapotba került, mondanom sem kell nagyon padlóm voltam, és beszéltem mind a 2 sráccal, hogy most nem tudunk találkozni mert apu kórházba van és segítenem kell anyunak, az idősebb srác megértette és kérdezte, hogy segíthet e valamibe meg ilyenek, a másik meg azt, hogy akkor jó maradjak csak otthon anyámmal ő addig elmegy bulizni, és nem is hívott 2 hétig, de amikor hívott montam neki még mielőtt mondhatott volna, hogy tipli van öcsém, mert amikor bajban voltam leszartál.

Egyébként ha nincs ez az apuval, akkor is a másikat választom annak ellenére, hogy több száz km-re lakott tőlem, mert tudtam, hogy ő az akivel élni akarok már az első percben, csak kicsit megzavarodtam a másik fiú hírtelen jött udvarlásától

szerencsére semmi nem történt azzal a fiúvan, és a választott férfi azóta a férjem és tervezzük a közös babát


a másik srácnak lett volna alkalma arra, hogy meghódítson téged de nem tette, most menjen a ...

tehát sok sikert:-)

11. Maggie047 (válaszként erre: 6. - 41b06e4c27)
2009. nov. 22. 22:38
Adj esélyt a kapcsolatodnak ahelyett hogy egy olyan srácnak adnál aki már többször átvert. Annak aki szeret akkor is tökéletes vagy amikor reggel kócosan smink nélkül ébredsz.
10. viva70 (válaszként erre: 1. - 41b06e4c27)
2009. nov. 22. 22:37
Ez valóban "komoly" probléma!!
2009. nov. 22. 22:36

Hagyd a fenébe! Ne kelljen már akkor pattanni, amikor ő akarja (MSN-es).

Bocs, hogy ezt írom, de neki ez a "ha ló nincs, szamár is jó" effekt, és ezzel nem akartalak megsérteni Téged.

8. kingi7 (válaszként erre: 6. - 41b06e4c27)
2009. nov. 22. 22:35

Ha nem stimmel egyik se, akkor tovább kell lépni... sajnos még nincs annyi tapsztalatod, de majd, ne félj, lesz :) az első nem megbízható, aki csak hirtelen felbukkan...nem vagy kabát gondolom, ha hideg van felvesz, ha meleg akkor felakaszt...

Ha valóban így érzed a másiknál..gondold végig, meddig bírod ezeket lenyelni? Hosszú távon biztosan nem...

Szerintem veled semmi baj nincs, csak nem hozzád valók, máshogy gondolkodnak...

2009. nov. 22. 22:32

Szerintem hagyd a francba!!

A leírtak alapján csak akkor kellesz neki,ha akarja!

Foglalkozz inkább a barátoddal.

Az msn-es csak játszik Veled!!!!!

6. 41b06e4c27 (válaszként erre: 2. - Kingi7)
2009. nov. 22. 22:31
Mert nemtudom eldönteni, hogy mit is akarok...egy felől tudom h a barátom szeret, de úgy érzem h néha túl sokat vár el tőlem (pl. h mindig szexis legyek és mindig tökéletes) másfelől viszont ez a srác meg annyiszor átvágott már és hazudott, de most azt mondja, h mindent megtenne értem, csak h vele legyek...
2009. nov. 22. 22:30
Annak a srácnak is megvolt a lehetősége,hogy jobban megismerjen,de minden más fontosabb volt ha soha nem ért rá.
4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2009. nov. 22. 22:30

megnéztem.

stimmel. :)

3. zebracsikó (válaszként erre: 1. - 41b06e4c27)
2009. nov. 22. 22:29

hagyd a fenébe.


most éppen előhúzott Téged a talonból, mert üresjárata volt.

Nem megbízható.

Szándékosan nem nézem meg az adatlapod, de tízenévesnek tippellek, max 20-21-nek.

2009. nov. 22. 22:28
Miért gondolod, hogy veled van a baj?
2009. nov. 22. 22:26
Sziasztok! Van egy srác akivel együtt vagyok másfél hónapja minden szép és jó, szeretjük egymást. Azonban kb. 2 hete felkeresett az a srác akivel már kb. június óta messenger-ezünk meg telón beszélünk csak eddig még sosem jött össze a találka (legtöbbször miatta, mert megbeszéltük mondjuk pénteken h akkor vasárnap találkozunk, de onnastól nem hívott nem vette fel a telefont semmi jelet nem adott így elmaradt a dolog). Aztán most meg hirtelen találkozni akart, miközben tudja h van barátom és én nem bírtam ellenállni, találkoztunk, azóta teljesen össze vagyok zavarodva, mert annyira rendes volt meghívott vacsizni is meg minden. Azóta pedig sokszor eszembe jut és azt mondja, h hagyjam el a barátom és legyünk együtt én meg nemtudom mit csináljak...:( Segítsetek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook