Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a baj a tanult nőkkel? fórum

Mi a baj a tanult nőkkel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
227. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Mo-Ma)
2019. ápr. 15. 10:12
Hiába érzed, hogy okosabb lehetsz. Maga a kérdés feltevésével inkább leszel ostoba és bunkó és rettenetesen beképzelt. Hiszen ha valóban ostoba a férfi, azt láthatod majd egyéb viselkedéséből, válaszából. Valakivel találkozol és mindjárt teszt? Ejnye!
226. supin
2019. ápr. 15. 10:12
semmi
2019. ápr. 15. 09:56
Olvastam tetszett néhol jót nevettem 😊
224. 0adc8842b1 (válaszként erre: 214. - Mo-Ma)
2019. ápr. 4. 14:05
Ha közös az érdeklődési kör, egy darabig jó. DE unalmas is lehet, ha csak a közös ismert dolgokról tudnának beszélgetni. De hanem, akkor tudnak kérdezni és biztosan lehetnek érdekes pontok pont azért mert az egyik ebben, a másik abban okosabb.
223. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Mo-Ma)
2019. ápr. 4. 14:02
Biztosan neked is tudnak feltenni kérdést, amire nem tudsz válaszolni, úgy hogy egyenlő a világ. 46n évesen is lehet olyan téma, melyben hallgatnál. Szerintem inkább beképzelt lehetsz, mint okos.
222. Amaunet
2019. febr. 8. 15:58

A lényeg, hogy higgyen az "igaz" horoszkópban, és legyen ezo.:D Ha lehet legyen egy-két ilyen elvégzett tanfolyama, mert ettől tanult is lesz.

Nem kell, hogy tudja, mi az, hogy gravitációs gyorsulás, kardántengely, vagy hány wattos izzókat használhat egy sorban, hogy ne vágja ki a biztosítékot.

A külső megjelenésre már nem is írok semmit.:)

221. Érdekes73 (válaszként erre: 214. - Mo-Ma)
2019. febr. 8. 15:42
Nem jött át...
220. Channa* (válaszként erre: 214. - Mo-Ma)
2019. febr. 8. 08:44

Na, ezért sem találsz magadnak párt...

Nálunk pl. csupa ellentétek vannak.

A férjem imádja a kézilabdát, az irodalmat és történelmet nagyon szereti és órákat tud mesélni egy-egy történelmi eseményről, szereti az autókat, inkább otthon szeret lenni, szeret enni és még a sört is szereti.

Én viszont az egyéni sportokat szeretem, szeretek olvasni, de én "minden evő" vagyok, így többet is olvasok, töriből az évszámokat simán felsorolom, de nagyon sok korszakkal nem vagyok hajlandó foglalkozni, mert valamiért nem jön be, az autót csak vezetni szeretem, és én szeretek kreatívkodni, én szeretek sokszor elmenni itthonról (buli, haverok, barátnők, stb.), nemhogy enni nem szeretek, de még főzni sem, a sört pedig utálom.

Semmi közös nincs bennünk, de a céljaink azért időnként hasonlóak, de csak hasonlóak! Ő pl. gitárra gyűjtöget, vagy egy háztartási gépre (szárítógép, kenyérsütő, stb.), én meg inkább egy nyaralásra.

Még filmet is ritkán tudunk együtt nézni, mert ő szereti az akció filmeket, én viszont csak azokat nézem meg, amikben szerepel Bruce Willis:D

Persze, vannak olyan dolgok, amiket mindketten szeretünk, ilyen a kerékpározás, fantasztikus filmek, és persze, ha nem dolgokat nézünk, akkor közös bennünk, hogy mindketten imádjuk a fiúnkat:D

És a legfontosabb közös bennünk, hogy szeretjük egymás társaságát, ezért így 30 év házasság után is rengeteget nevetünk együtt:DDDD


Szerintem az gáz, ha valaki olyan párra vágyik, aki pont azt szereti csinálni, amit ő, és képes arra, hogy azért szeresse a focit, mert a párja is szereti. Én is sokat tudok a kézilabdáról, mert azért a férjem elmondja az információkat, illetve olyan szinten érdekel, hogy legyen róla ismeretem, de ha a férjem kézilabda meccset néz, akkor én nem ülök le mellé, hanem mást csinálok. Nem játszom meg magam, hogy engem mennyire érdekel, és a férjem nem is várja el.

Tehát, nem. Nem az ikertestvérünket kell keresni, amikor partnert keresünk, mert az dögunalom....

219. 3cf49e4bfe (válaszként erre: 1. - Mo-Ma)
2019. febr. 8. 08:15
No chance, mert minden férfi tanulatlan hülye? Nem hinném. :D Vagy inkább azok, akikkel eddig találkoztál? Rosszul választasz randipartnert.
218. PöttyösPanka (válaszként erre: 214. - Mo-Ma)
2019. febr. 8. 07:04
Elég megtévesztő a cím és a kezdő hozzászólás, ha igazából az a téma, hogy mindenki azonos érdeklődési területű partnert keres. Ha előben is ilyen félreérthetően fogalmazol, van még egy tippem, hogy miért ütközöl nehézségekbe pártalálás terén.
217. Lávli (válaszként erre: 214. - Mo-Ma)
2019. febr. 7. 23:05
Ehhez annyit lehet hozzátenni: részben igaz. Legyen inkább több ponton hasonló. És?
216. Mo-Ma (válaszként erre: 215. - 3cf49e4bfe)
2019. febr. 7. 22:52
Bővebben?? :)))
2019. febr. 7. 22:48
Semmi.
214. Mo-Ma
2019. febr. 7. 22:42

Jó, szűkítsük a témát!

Mindenkinek vannak kedvenc érdeklődési területei.

Mindenki igyekszik olyan partnert találni, akinek az érdeklődési területe megegyezik az övével.

Ez ennek a fórumnak a fő mondanivalója.

213. Mo-Ma (válaszként erre: 211. - Lávli)
2019. febr. 7. 22:38

Így igaz.

Nem egyértelmű az összefüggés.

De mi nem csomót keresünk a kákán, hanem intelligens kapcsolatokat.

212. Mo-Ma (válaszként erre: 209. - Lávli)
2019. febr. 7. 22:36

Nagyon is lehet. Ez már egyre gyakoribb.

A férfiak irányában erősebb, a nők irányában már kialakulóban van.

211. Lávli (válaszként erre: 210. - Mo-Ma)
2019. febr. 7. 22:36
Az ismeret nem vonja maga után az intelligenciát.
210. Mo-Ma (válaszként erre: 208. - Lávli)
2019. febr. 7. 22:25

Köszi a kérdésed, nagyon jó. (azt hittem, hogy ez a kérdés az első 1-2 kérdések között lesz)

A "tanult nő" ebben az esetben azt jelenti, hogy van neki egy bizonyos szintű ismerete, intelligenciája, és ahhoz keres egy olyan férfit, akivel szellemi szinten pariban tud lenni.

209. Lávli (válaszként erre: 207. - Mo-Ma)
2019. febr. 7. 22:17
Lehet, hogy én is. 😂
208. Lávli (válaszként erre: 206. - Mo-Ma)
2019. febr. 7. 22:13

Végül is túl lehet filózni mindent. És így könnyen át is lehet siklani az igazán fontos és lényeges dolgok felett.

Azt meg tudnád fogalmazni, mit is jelent pontosan a "tanult nő"?

207. Mo-Ma (válaszként erre: 205. - Lávli)
2019. febr. 7. 22:11
Vagy lehet, hogy csak szapioszexuális vagyok...
206. Mo-Ma (válaszként erre: 205. - Lávli)
2019. febr. 7. 22:08

Semmi.

Igazad van.

Lehet, hogy a csak túl érzékenyek arra, hogy kivel kötik össze az életüket.

205. Lávli (válaszként erre: 204. - Mo-Ma)
2019. febr. 7. 21:25

Olyan kis sete-suta és félrevezető már a fórumcím is .

Miért lenne baj a tanult nőkkel? Úgy általában?

204. Mo-Ma
2019. febr. 7. 21:18

OK, ragoztátok itt össze-vissza a témát.

Konklúzió a fórum részéről: egy okoskodó negyvenes nő nem talál pasit, és ezt arra fogja, hogy a pasik nem elég okosak számára, pedig minden bizonnyal ő nem kell senkinek.

Eddig jól vettem le az észrevételeket?

Így nincs közös platform szerintem ebben a témában.

Semmi gond, elbeszélgettünk egymás mellett.

203. Channa* (válaszként erre: 202. - PöttyösPanka)
2019. febr. 6. 08:28
Igen, ezért is írom, hogy nem úgy, mint a fórumindító...
202. PöttyösPanka (válaszként erre: 201. - Channa*)
2019. febr. 6. 08:22
Azért ez nem ugyanaz, mint egy randin tesztelni a delikvenst.
201. Channa* (válaszként erre: 199. - Érdekes73)
2019. febr. 6. 07:43

Persze, hogy működik de nem úgy, ahogy a fórumindítónál.

Lehet hogy csak a mi társaságunk ilyen, de volt olyan is, hogy egyenleteket oldottunk meg egy étteremben vacsora közben. Ja, ekkor a férjemet még nem ismertem és én dobtam be ezt a "játékot" a fiúknak. Ügyesek voltak:DDD

200. gyöngy:) (válaszként erre: 155. - Throne3)
2019. febr. 5. 20:06

Jól látod.

Elég csak a hozzászólások szerkezeti felépítését nézni, a tartalom már csak hab a tortán.

199. Érdekes73 (válaszként erre: 198. - Channa*)
2019. febr. 5. 19:06
Szóval működik a találós kérdéses módszer és te vagy rá a példa :)
198. Channa* (válaszként erre: 196. - PöttyösPanka)
2019. febr. 5. 12:23

Na igen, szerintem is max. a logikai képességet lehet az ilyen találós kérdésekkel felmérni/fejleszteni.

Az apukám ezeket gyerekkorunkba erőltette. Nagyon szerettük és elég szórakoztatónak találtuk:D És persze hasznos is, hiszen én még mostanság is megtudok oldani logikai feladatokat, pl. egy játékban, de azt megfigyeltem, hogy sok fiatalnak már az is gondot okoz, hogy megértse a szöveget, a megoldásra sosem jönnek rá.


Ja, egyébként engem a férjem letesztelt az ismerkedésünk során, de ezt csak utólag tudtam meg. És pont egy találós kérdéssel. Nagy társaságban voltunk, feltette a kérdést mindenkinek, amire a megoldást kb. 10 másodperc után megmondtam, a többiek még elszórakoztak vele vagy 10 percig, mire az akkor még barátom se, mondta, hogy az én válaszom volt jó csak:D Így ő rögtön tudta, hogy megfelelő mennyiségű tudást birtoklok ahhoz, hogy együtt legyünk...

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook