Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi 2008 legjobb karácsonyi ajándéka? fórum

Mi 2008 legjobb karácsonyi ajándéka? (tudásbázis kérdés)


28. supin
2008. dec. 7. 19:04
Az unokáim fotóinak örülök legjobban!
2008. dec. 7. 17:33
Naptárt lehet csináltatni fényképekből.-Úti,baba, unoka...stb.
26. Forever Love (válaszként erre: 25. - Ildenc)
2008. dec. 6. 21:22
Köszönöm mindkettőtöknek, valóban nem rossz ötletek!
25. Ildenc (válaszként erre: 23. - Forever Love)
2008. dec. 6. 20:57

Hali!


Mi képkeretet vettünk és abba teszünk nekik egy jó kis fotót a kis családunkról, immár unokástúl.


Hátha nektek is jó ötlet.

24. 236fe2f68e (válaszként erre: 23. - Forever Love)
2008. dec. 6. 18:42
Esetleg valami disztárgyat vehetnél..
2008. dec. 6. 15:20

Sziasztok!

Segítenétek? Anyósnak, apósnak és sógoromnak szeretnék valami jó ajándékot, de semmi ötletem nincs! Hálás lennék!

22. 236fe2f68e (válaszként erre: 6. - Gumicukooor)
2008. dec. 6. 14:57
Sajnos én még akkor se érezhetem..bár érezhetném..
2008. nov. 24. 14:24

Szerintem is a legfontosabb a szeretet... Ettol fuggetlenul tutira mindenki, aki teheti szivesen vesz ajandekokat szeretteinek es erre vonatkozott a kerdes. Nyilvan nem lehet penzert megvenni a szeretetet, de oromet lehet szerezni a masiknak. En leirom, hogy mibol valogatok, hatha valakinek segit.

kv fozo, taska, penztarca, ov, sal, kesztyu, parfum, valami kedves kis bizsu ekszer, internetelofizetes, scrabble, konyv, hangoskonyv (a nagymamam nem lat olvasni), papucs, zokni, fehernemu, utazotaska, fenykep keretben, cd, kedvenc sorozat dvd-n, szilikon sutolap/sutoformak, manikurkeszlet. Es mindezt szeretetbol, nem pedig azert, hogy letudjam a karacsonyt...

2008. nov. 24. 11:57

Akkor írok konkrétabb dolgokat: szoktunk ajándékba programokat adni. Unokahúgunk+öcsénket a Csodák palotájába vittük el, más gyerekeket állatkertbe, most vettünk matinékoncertre jegyet. Nagyobbaknak is koncert-, színházjegyet (természetesen gyerekvigyázást bevállaljuk akkorra:)

Fényképalbum. Ma már mindenkinek millió képe van-a számítógépén. Hívattunk elő néhányat vagy jó sokat (attól függ kinek milyen ajándék és mennyit szántunk rá pénzben-időben) és berendeztük albumba, esetleg kis kommentárokkal láttuk el őket.

2008. nov. 24. 09:35
Én évközben az elejtett kívánságokra nagyon figyelek, és felírom a határidőnaplómba. Ha találok valami szép, egyedi dolgot, akár már a nyáron megveszem. Így nincs gond a karácsony előtti bevásárlásnál, és mindenki olyat kap, amire vágyakozik.
2008. nov. 23. 15:45
Szerintem azon túl,hogy mindenkinek az a legyszebb ajándék ilyenkor,hogy együtt van a család,azért igenis nagy hangsúlyt fektet mindenki az ajándékra.Bármit is mondunk.Szerintem ilyenkor olasmit vesz az ember a másiknak,amit,vagy amire amúgy a szürke hétköznapokban sajnálja a pénzt.És nem is nagyon tudja megvenni évközbe.
2008. nov. 23. 15:37
Azért az igazán klassz, hogy senki nem írt tárgyi dolgokat:)))) Valami más a fontos mindenkinek, aki választ adott, és ez megnyugtató és szép dolog.
16. gumicukooor (válaszként erre: 8. - Borcsika)
2008. nov. 23. 15:31
Mégegyszer leírnám,nem tőletek kérek tanácsot én mit vegyek.A fő kérdésben nincs is benne,hogy tárgyra gondoltam,csupán mi lehetne a legjobb ajándék.
15. gumicukooor (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2008. nov. 23. 15:29
Kiváncsi voltam,ki-mivel lepi meg a másikat,nem a válaszokból fogom eldönteni ki mit kap :D jaj...
2008. nov. 23. 14:56

Nekem az a legfontosabb hogy itt lesznek aszüleim,a testvéreim,és a férjem!

És ami a fő,mostmár itt lesz a kislányom is!

Nem is kell nekem semmi féle ajándék!:-))))

2008. nov. 23. 14:30

Mi idén nem vásárolgatunk ajándékot a rokonságnak, ezt már tisztáztuk. Egymásnak a férjemmel egy-egy könyvet veszünk. Kislányunk több dolgot kap, leginkább könyveket, imád olvasni.

Én pedig vettem hármunknak színházjegyet egy musicalre az operettszínházba, a két ünnep között lesz. Még jó is lesz kimozdulni az otthon töltött három nap után. (Ja, mert rokonizálni sem szoktunk karácsonykor. Lehet, hogy csodabogár dolog, de nekünk nem hiányzik az ide rohanunk, ők jönnek hozzánk, itt kajálunk, ott kajálunk figura. Ez a három nap hármunkról szól.)

2008. nov. 23. 10:30

Kire,milyem korosztályra gondoltál? Túl általános így a kérdés.

Talán ha itt kell megtudni ki minek örülne akkor régen rossz. Vagy csak egy statisztikára gondoltál? Ki mit vesz, esetleg szeretne ajándékozni a másiknak?

11. Ildenc (válaszként erre: 9. - Babyjuly)
2008. nov. 23. 10:29

Dettó!


De nálunk Őkisasszonysága még szülinapi ajándék is egyben az apukájának!


:)))

2008. nov. 23. 10:17
Nem biztos,h egy tárgyra kell gondolni!Lehet az egy személy vagy akár egy állatka is!
2008. nov. 23. 10:08
Tudom, ezzel nem sokat segítek, de nekünk a babánk, aki a hasamban növekszik :))))
8. borcsika (válaszként erre: 2. - Gumicukooor)
2008. nov. 23. 10:02

Ez így nagyon általános kérdés.

Ismerni kell azt, akit meg szeretnél ajándékozni.

Ha tudod, hogy mire vágyik, mi teszi őt boldoggá, akkor már jó úton vagy afelé, hogy igazi örömet szerezz neki.

És igen, ahogy valaki írta már előttem: szeretetre vágyunk mindannyian. Nagy a szeretetéhség... Persze, nem csak egy-két nap "kell" szeretni.

Mi pl. idén nem veszünk egymásnak semmit, csak örülünk, hogy EGYÜTT ünnepelhetjük Jézus születését a szépen felújított lakásunkban. (Remélhetőleg karácsonyig befejezzük...)

2008. nov. 23. 10:00

Igen én is a szeretetet ajánlanám ebben a rohanó világban! Alig van időnk egymásra, a gyerekekre, csak munka, és munka, munka...

Ezeken a napokon, kapcsoljuk ki a telefont, a számítógépet, még a TV-ben is csak családi és mesefilmeket nézzünk (semmi híradó és egyéb izgató hatás), meg menjünk nagyokat sétálni és hógolyózzunk ha az idő engedi, legyenek közös játékok (kicsikkel készítsünk valamit együtt, a nagyokkal kártyázzunk)!

Ezek a napok CSAK rólunk, a családról szóljon :))!

2008. nov. 23. 09:55
Nem hiszem,hogy csak karácsonykor kéne éreztetni a másikkal hogy szeretjük ..
2008. nov. 23. 09:54
a legnagyobb ajándék? azt nem lehet elkésziteni, megvenni...a legnagyobb ajéndék az lenne ha végre érezném, hogy szeretnek :D
2008. nov. 23. 09:52

Nekem az lenne,ha addigra Baba lenne a pocakomba!:)

Semmi mást nem kérek!

2008. nov. 23. 09:52

az,ha nyugalom lessz!

nekem az lenne ajándék.

2008. nov. 23. 09:51
Minden ajándék ötletre kiváncsi vagyok,legyen az boltban vett,saját készítésű ....
2008. nov. 23. 09:51
Mi 2008 legjobb karácsonyi ajándéka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook