Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mezőgazdasági technikus végzettség megszerezhető jogosítvány nélkül? fórum

Mezőgazdasági technikus végzettség megszerezhető jogosítvány nélkül? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 5. 10:05
mondtam ez nem tanfolyam, hanem iskolarenszeru kepzes..az masabb mint a tanfolam. A feltetelei biztosan ugyan azok, igy anno ra lett kerdezve beiratkozasnl es az igazgto azt mondta ok e nelkul is adjak a bizonyitvanyt, mert ez egy iskolarendszer. Most meg elvileg nem..ezert irtam ki a kerdest.
10. Regin_a (válaszként erre: 9. - 6e9a7464a5)
2015. dec. 4. 21:24
A tanfolyamvezetőnek feltették a kérdést hogy miért nem mondták/írták és mi a helyzet most?
9. 6e9a7464a5 (válaszként erre: 7. - Regin_a)
2015. dec. 4. 21:16
igazad van..akkor lehet hogy egy egesz osztalynyi,pontosabban 34 ember nem figyelt oda..
8. Regin_a (válaszként erre: 5. - Dominós)
2015. dec. 1. 19:32
:))
7. Regin_a (válaszként erre: 4. - 6e9a7464a5)
2015. dec. 1. 19:32

AZ a tájékoztató nem most került fel és gondolom nem az utolsó pillanatban tájéjoztattak hogy kell jogsi is

Nem figyelt oda a párod

2015. dec. 1. 17:32
eseteg van itt valaki olyan aki elvegezte ezt a szakot vagy iskolarendszerben jelenleg tanulja?
5. dominós (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2015. dec. 1. 08:30
ez nagyon király wazeeeee!
2015. nov. 30. 21:56
jó ezt tudom én is, de iskolarendszerben nem volt erről szó..és jó hogy most szóltak majdnem a 2. év félévénél..es hogy erre van e valami kulon megoldas..ugy ertem ja ez a feltetele akkor valami kepzes halasztas vagy nem tudom maskepp megfogalmazni..a lenyeg az hogy lehetetlen aprilisig megszerezni egy jogsit, meg mibol? az iskola nem partner ebben.
3. Regin_a (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2015. nov. 30. 21:40

Humor akart lenni :)

[link]

Legalúl majdnem

" A Mezőgazdasági technikus komplex szakmai vizsgára bocsátás feltételei:

Az utolsó szakképző évfolyam eredményes elvégzése.

Mezőgazdasági vontató vezetésére érvényes vezetői engedély (T, illetve C+E, C1+E kategória, vagy B

kategória)."

2015. nov. 30. 21:38

Igen, sőt

[link]

2015. nov. 30. 21:29
A párom 2 eves kepzesnek a 2 evfolyaat vegzi jelenleg es most szoltak hogy feltetel a B vagy a T kategoriaju jogsi hozza. Ezt eddig nem hallotta senki sem. Arra lennek kivancsi valaki jartasabb e ebben, hogy a jogositvany nelkul is odadjak e a bizonyitvanyat, mert az a 2 ev hiaba valo lenne sajnos ha nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook