Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Metodic anyagcseretípus méréssel kapcsolatban tapasztalatok? fórum

Metodic anyagcseretípus méréssel kapcsolatban tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2019. márc. 6. 20:37
Engem is érdekelne , hogy mik a tapasztalatok.
2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Kaygo)
2018. szept. 14. 21:06

Inkább a Bocsi Vikihez menj. Ő sem olcsóbb, de ő legalább rendesen elmagyarázza az eredményt, érthetően kommunikál, és utána is válaszol a kérdéseidre.


Én egy Meija Ibolya nevű nőnél voltam, egy héttel az ígért dátum után küldte el az anyagot. Semmi magyarázat, hogy megértsem, a 11 oldalas anyag teljesen általános, ahol az egyes típusokra vonatkozó blokkszövegeket másolja át. Két A/4-es papíron össze-vissza, vastaggal jelölve amit ajánlott fogyasztanom, normál betűvel, amit tolerál a szervezetem, kis betűvel, amit ne nagyon, és áthúzva, amit tilos.


45.000 forintot fizettem, a második konzultációra - ami benne van az árban, vissza sem mentem. Azóta sem kérdezte meg, hogy mizu velem ;)


Másokról nem tudok semmit, Vikinél több ismerősöm járt, senkitől nem hallottam panaszt rá.

2018. szept. 14. 19:21

Metodic Anyagcseretípus mérés


Ez:

[link]


Mik a tapasztalatok?


Sajnos elég kevés fórum-on lehet róla véleményeket olvasni és nehéz kiszőrni, h igazi vélemények vagy cég emberei írják ki.

33.5000Ft a vizsgálat, ami elég sok.


Tapasztalatok érdekelnének és ha valaki ért hozzá akkor tudományos, biológiai megközelítés, h ez valós dolog, technikailag kivitelezhető stb.


Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook