Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Metodic anyagcseretípus mérés fórum

Metodic anyagcseretípus mérés (beszélgetős fórum)


4. Ani0601 (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2021. júl. 3. 20:47
Ez nagyon szomorú 😔
2021. júl. 3. 19:37
Régebben én is szemeztem vele, de aztán nem voltam. Én, ha bárhova mennék, akkor az a táplálkozásbeállítás lenne, vagy Gazdag Tündi (insta-n Numbava). Bár sokan megkérdőjelezik ezt a módszert is, mégis nagyon sokan követik. Nekem szimpi az, amit látok tőlük.
2021. júl. 3. 18:53

Ha összehoz a balsorsod egy Mejia Ibolya nevű nővel, messzire kerüld el. A Metodicról ismerőseimtől hallottam, elégedettek voltak. Ennek a nőnek 45.000 forintot fizettem, hogy aztán kapjak kb. 15 oldal wordben írott szöveget, aminek jó része controll copy, controll pase-tel készült. Egy oldalon az élelmiszerek, vastagítva, hogy mit egyek, normál betűvel, ami néha-néha jöhet, és áthúzva azt, amit egyáltalán ne.


Egy másik A/-4-es lapon az ételek GI indexét. Ofkorsz azokét is, amitől eltiltott.


Nem mentem vissza kontrollra, azóta se kérdezte meg, hogy vagyok, mi van velem. A pénzt megkapta, neki ennyi is elég volt.


A módszer szerintem nem rossz, de csak ajánlásra menj bárkihez is. Én elkövettem azt a hibát, hogy hideghívással jelentkeztem be.

2021. júl. 3. 13:51

Van vkinek tapasztalata ezzel az anyagcseretípus méréssel?

Szívesen olvasnék róla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook