Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Metformin tablettát szedők, milyen tapasztalatok vannak ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban? Segít valamit? fórum

Metformin tablettát szedők, milyen tapasztalatok vannak ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban? Segít valamit? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 29. 11:52
Segíthet,de tényleg tartsd a diétát é sportot!Nekem fél év kellett, mire megszokta a szervezetem (értsd: nem ment hasam), pedig betartottam mindent rendesen és mégis, szerintem ez egyéni érzékenység kérdése is, van, akire egyáltalán nem hat így.Kemény időszak volt, de túléltem.A babáért bármit.Nálunk más gond is van, még nem sikerült a baba, de bízunk. :)
2012. dec. 29. 11:42
Segít, de csak ha mellette diétázol és mozogsz is!
2012. dec. 29. 11:35
Szia! Én 3 hónapja szedem az 500 mg-t. Nekem a terheléses cukrom alacsony volt, én nem szeretnék még gyereket, de a családomban több cukorbeteg is van, ezért szedem, hogy ha én is az leszek, ezt még kitoljuk pár évvel. Mondták, hogy lehet, kijönnek a mellékhatásai (hasmenés, hányinger), de nekem semmi bajom nem volt, igaz olvastam a neten, hogy ha odafigyelünk az étkezésre, akkor a mellékhatások sem olyan rosszak, vagy nem is jönnek ki. Ismerek olyat, aki, ha tényleg igaz, amit mond még mindig rosszul van tőle, pedig ő hamarabb kezdte el szedni, mint én. Nekem azt tanácsolta az orvosom, hogy fokozatosan kezdjem el szedni.
2012. dec. 29. 11:27
Nekem baba témában adta a doki. Nincs rendszeres menzim,nincs peteérésem,minden eredményem jó, csak a terheléses cukrom picit magas volt. Mondta, hogy próbáljuk meg ezt a gyógyszert,mert mást nem tud mondani. 2 éve szeretnénk babát:(
2012. dec. 29. 11:15
Mire kaptad? Én évek óta használom, diéta és sport mellett nagyon jó, az inzulinom egész jól beállt. Mire vagy kíváncsi?
2012. dec. 29. 11:09
Metformin tablettát szedők, milyen tapasztalatok vannak ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban? Segít valamit? Írjatok, légyszí!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook