Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Metformin segítségével teherbeseni 36 évesen fórum

Metformin segítségével teherbeseni 36 évesen (beszélgetős fórum)


1 2
2018. febr. 18. 12:53
Sziasztok! Ha esetleg lenne még valaki itt aktív,kérdezni szeretnék.Én is 36 éves vagyok.Előfordult már vkivel olyan,vagy hallottatok olyant,hogy valaki a merckformin szedése mellett nem tud teherbe esni,de mielőtt nem szedte-és rosszak voltak a terhelt inzulin értékei-,2x is sikerült spntán teherbe esnie?Mert én így vagyok. A Meforallal kezdtem,szépen sikerült fogyni is,ciklus is pontos lett. Aztán én hülye abba hagytam a szedését és rá fél évre terhes lettem,de sajnos vetéléssel végződött és az utána levő is ami rá fél évre volt.Utána lett a terhelés és onnantól kaptam újra a metformint,de meforal helyett merckformin xr-t.Azonban azóta peteérésem nincs,még stimulálva,clostilbegyt mellett sem volt,pedig a ciklusom nagyjából pontos még.Azért is furcsa nekem ez az egész,mert mielőtt a meforalt abba hagytam,tehát szedtem,előtte fél évvel sem védekeztünk és nem lettem terhes,viszont mikor abba hagytam,rá fél évre terhes lettem.
54. KittiKata (válaszként erre: 53. - Julio75)
2012. márc. 19. 15:50

Szia!

Mit mondott a dokid? Jaj irigyelek hogy sikerült! Én még mindig szenvedek, és egyre rosszabb a helyzet nem hogy fogynék, még szorulásom is lett! De ez az én bajom! De legalább látom a sikert nálad!!!

2012. márc. 12. 15:25

Sziasztok!

Senki sincs már itt???

Holnap megyek dokihoz eljött a nagy nap!

Bár tegnap reggel hányás és hasmenés kíséretében ébredtem nem volt túl jó lázam is fel ment 38,3 ra.

Kiderült hogy vírus volt amit a tesóméknál töltött idő okozott,mert kis keresztlányom beteg volt,de akkor még nem jött ki rajta, 2nap a lappangási idő és utána meg ledönt a lábadról,Én még ma is az ágyat nyomom,mert nagyon legyengültem,tegnap enni sem bírtam csak 1 banán és 1 alma volt a menüm!

De ma már jobban vagyok és ettem is már és hőm is vissza állt, remélem a babókának nem lett semmi baja.


Koporella mi a helyzet jól vagy???Írj hogy mi van már Veletek!!


Üdv mindenkinek!

52. 1c92396beb (válaszként erre: 49. - 5d505480f5)
2012. márc. 7. 16:20
Az jó! Mennyi volt a D vitamin véredményed?
51. 1c92396beb (válaszként erre: 50. - Granat35)
2012. márc. 7. 16:19
Nekem vérvétel alapján írta fel a háziorvos. Én napi 6000NE-t szedtem fél évig plusz calciumot.
2012. márc. 7. 15:23
sziasztok csajok koszonom a szep biztato szavakat es nagyon jol esik a sorstarsaimat elolvasni gratulalok julio75 hogy sikerult neked en most tul vagyok az ovus napokat es elore biztatom magam hogy csak akkor fogok tesztelni hogyha kesik de meglatjuk mennyire leszek kitarto ti hogy keritek a Dvitamint csak siman dvitamin a neve mert en kellett hasznaljak Alpha d3 0.5mg.ost az nem ugyanaz?
49. 5d505480f5 (válaszként erre: 46. - 1c92396beb)
2012. márc. 7. 14:32
4000NE-t naponta.
48. Celine1 (válaszként erre: 41. - Julio75)
2012. márc. 7. 14:24

Éljen! De jó ezt hallani!

Mekkora örömet tud okozni két vonal ugye?! :)

Vigyázz magatokra!

2012. márc. 7. 14:09

Koporella!!!!!!!


Mindent bele akkor,drukkolok Nektek!!

Hát tényleg jó sok a hasonlóság kettőnknél így, Neked is hamarosan sikerül úgy hogy hajráááá!!!!!

Kitartás!!!

46. 1c92396beb (válaszként erre: 45. - 5d505480f5)
2012. márc. 7. 13:47
Mennyi D vitamint szedsz?
45. 5d505480f5 (válaszként erre: 41. - Julio75)
2012. márc. 7. 11:42

Szia!!



Jajjjjj,de jóóóóó!!! Nagyon-nagyon gratulálok!!!


Én is december óta szedem a Meforal-t,decemberben volt 1 éve,hogy próbálkozunk,én is 75-ös vagyok mint Te, fogytam már 8 kilót,és még semmi. Deeee.. reménykedem tovább.

Ma vagyok a 10.dik ciklus napon,ugyhogy lassan ideje lesz mindent beleadni megint :))


A meforal mellett szedem a D-vitamint,krómot,letroxot,szelént.

2012. márc. 7. 10:48
Jújj de jóóóó! Gratulálok!!! MI is dolgozunk rajta, már alig várom!!!
43. 1c92396beb (válaszként erre: 41. - Julio75)
2012. márc. 7. 10:37

Gratulálok!


Nekem a Mettel nem sikerült teherbe esni, viszont a D3 vitamint fél évig szedtem, és az segített. Még az IR is helyrejött!:)

2012. márc. 7. 10:04
Üdvözlöm az új látogatókat és Nektek is mielőbbi babócát kívánok!
2012. márc. 7. 10:02

Sziasztok Csajok!


Ma reggel megtört a jég POZITÍV lett a tesztem!!!!!!!!!! :-) Huráááááá!!!!!

Jövőhéten megyek dokihoz, számításaim szerint most lehet úgy 23 napos a picurka.

Köszönöm mindenkinek a kitartó drukkokat és viszont kívánok Nektek mielőbbi babásodást!!

Kitartás mi is 1 éve próbálkoztunk, a Metfogammát december eleje óta kezdtem szedni közben fogytam 5 kg.-ot, így most már ideális a súlyom is.

Szóval kitartás!!!!

Drukkolok Nektek!

Koporella mi van Veled, hogy állsz van már valami fejlemény??

2012. márc. 7. 09:51
Sziasztok! Én PCOS vagyok, 1 hónapja szedem a gyógyszert. Nekem nem mondta a nődoki, hogy diétázzak, csak annyit kerüljem a cukros ételeket! Hát nagyon izgulok mindenkiért aki olyan cipőben jár mint én! Nekem van már egy fogyatékos gyermekem aki mellé szeretnénk egy kistestvért! Remélem sikerül! Julio mi van a tesztel? Granat neked is drukkolok!
2012. márc. 6. 20:47
sziasztok en pcos.es vagyok tul vagyok ketszeri petefeszek atfujason 5 inszem.in meg stb.2eve hasznalom a napi 2/1000met.et euthi.ox25.t mert pajzsmirigy problemam is van most fel irt az endok.us 6 honapi dufhastont csak pozitiv dolgokat tudok irni a met.el kapcsolatosan miota szedem rendezodott a ciclusom mindig 17.k nap van ovum fogytam persze mellette kell dieta stb a pattanasok eltuntek lett haromszor terhesseg csak sajnos elveteltem de nem adom fel a remenyt es nektek is ezt mondom egy 36 eves remenykedo no vagyok
2012. márc. 5. 19:37

Jaj de kis édesek vagytok már,azt hittem már mindenki tovább lépett,de örülök, hogy itt vagytok nagyon!

Apuka még várni akar,mert fél szerintem a csalódástól,de szerintem már most bizti kismama vagyok a hőm is változatlanul 37 fokon van és mindegy milyen időben mérem!

Úgy hogy hétvégén tesztelek már és jövőhéten megyek dokihoz,de minden okés és kitartást Nektek is Én is nagyon izgulok,hogy mi van már!!!

Koporella nagyon sajnálom,de ne add fel jön Ő nem sokára hidd el!!!Ez a gyógyszer csodákat tett Velem!

Puszi Nektek és kitartást!

2012. márc. 5. 17:12
Na lássuk már azt a tesztet!!!:))
36. 5d505480f5 (válaszként erre: 33. - Julio75)
2012. márc. 5. 12:57

Húúú, ez nagyon izgi!!! Csinálj egy tesztet,már ki kell mutatnia!!! Nagyon drukkolok!!!!!



Nálunk nem sikerült,de új hónap új remény!!! :)

35. Bcicus (válaszként erre: 34. - Julio75)
2012. márc. 5. 12:46
Én itt vok.
2012. márc. 5. 12:28

Ha hóóóóóóóó!

Mindenki eltűnt????

2012. márc. 5. 12:27

Koporella!

Hol vagy?

Lehet nekem sikerült,mert még mindig nincs semmi mensi ma vagyok a ciklusom 33.napján és a hőm már 3 napja 37 fokon van. :-)

Most úgy érzem sikerült, jövőhéten megyek dokihoz.

2012. márc. 1. 17:47

Ma is csak has szurka baloldalon és semmi más, ma kint kertészkedtem és semmi változás.

Kérlek írjatok hogy ez lehet e babóca akár,ez a hasszurka tünet a cicieim is érzem hogy vannak,de ezt már két hete érzem folyamatosan azért nem tűnik fel már! Írjon az akinek hasonló tünetei voltak így az elején!!!

A válaszokat előre is köszönöm!

2012. márc. 1. 10:35

Hát még várok a teszttel, mert már egyszer-kétszer jártam így, hogy meg néztek gyorsba és párom is nagyot csalódott mikor csak 1 csík lett a teszten,mert ha babóca van akkor az az egy hét nem oszt nem szoroz már semmit.

Néha lent baloldalt érzem a hasszurkát és ennyi a tünetem, ezt valahogy kevésnek tartom,vagy ekkor még nincsenek nagy tünetek, már nem emlékszem ugyanis a nagy fiam most lesz 16 éves, szóval már régen volt az amikor ilyet érezhettem:

Segítsetek egy két ötlet az most jól jönne, majd tesztelek is ígérem!

30. Bcicus
2012. febr. 29. 22:17
én 3*1000et szedek ezzel tökélets lett most az inzulinom és most elkezdtem még napi 5000NE D vitamint szedni.
29. jsanett (válaszként erre: 28. - Cipike75)
2012. febr. 29. 20:05

Igen a 3x850 elég sok, de amúgy most csökentettem le az adagomat ennyire, mert előtte 4x850-et szedtem, de azt nehezen viselte a bélésem...

Akkor neked nem volt csak enyhe IR, ha 2x250-tol lement. El is hiszem, hogy csodalkozott a dokid :)

28. Cipike75 (válaszként erre: 27. - Jsanett)
2012. febr. 29. 18:08
Igen, így van. Jó sokat szedsz! Én 2x250-et, csodálkozott is a doki, hogy lement ennyitől.Meg a d-vitamin.
27. jsanett (válaszként erre: 22. - Cipike75)
2012. febr. 29. 17:52

Nekem sem kellett dietaznom, pedig konkretan rakerdeztem a dokinal. En 3x850-et szedek es napi 1 D-vitamint (ami asszem 1000NE/tabletta). Nekem lement a 120 percesem.

Ugy tudom a D-vitamin szedese kedvezoen hat a Met.feszivodasara, jobban hat ha szedjuk a D-vitamint.


Julio, drukkolok, hogy mihamarabb sikerrel jarjatok! :)

26. Cipike75 (válaszként erre: 25. - Julio75)
2012. febr. 29. 15:21
Csinálj már egy tesztet, hátha lehetne örülni!:))))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook