Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Metabol Forte! Esetleg Oxytarm?! fórum

Metabol Forte! Esetleg Oxytarm?! (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 12. 14:40
Azt még hozzátenném, hogy a Forteból a napi 4 kapszula helyett általában csak napi 3 szemet szedek, de van, hogy csak 2-őt és így is nagyon jól hat!
2013. ápr. 12. 14:35

Viszont most azért keveredtem ide, mert majd egy hete szedem az Oxytarmot. Most először.

Úgy indultam neki, hogy hasmenésre voltam hajlamos és puffadtam. Valami nagyon nem stimmelt.

A Forte sem segített most.


Ahogy elkezdtem szedni, pár napig megállt a hasmenés és csak kutyorgott a hasam, gondolom, ahogy elkezdett hatni a tabletta.

Most pár napja viszont jobban megy a hasam, mint előtte.

Nem akarom semmiképpen abbahagyni, mert jól érzem magam, és tudom, hogy ez a méregtelenítés része.


Csak azt nem tudom, hogy meddig fog menni a hasam?

Ameddig a salakanyagokat löki ki a szervezet?

2. lorci (válaszként erre: 1. - Cac2d64553)
2013. ápr. 12. 14:32

Én kisebb nagyobb megszakításokkal szedem, szedtem először a Metabolt majd a Metabol Fortét.


Megmondom őszintén - annak ellenére, hogy még nem fogytam le - de számomra a legjobb fogyókúrás szer a Metabol Forte. Nem csinál savat, elveszi az étvágyat, sőt még puffadásra is jó.

A Forte mellett (támogatásával) tudtam lefogyni 20 kg-ot. Ha nem szedem rögtön farkaséhes vagyok.

Jó minőségű anyagok vannak benne.


Sima krómot ha szedek nem veszi el úgy az étvágyam, mint a Forte-é.


Hivatalosan nincs jódhiányom, de amikor anno a sima Metabolt kezdtem szedni 1-2 hónap alatt dupla annyi lett a hajam, mint volt előtte.

2012. dec. 9. 10:32
Bárki, bármit tapasztalt velük kapcsolatban, kérem ossza meg velem! A régi fórum megrekedt, ezért nyitottam újat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook