Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mestruáció - Covid vagy baba? fórum

Mestruáció - Covid vagy baba? (beszélgetős fórum)


2022. aug. 25. 20:59

Szintén a Covidra gondolnék.

Én is tapasztaltam olyat, hogy ha valami miatt egyszer korábban jött meg, akkor a következő alkalommal késett, mintha kompenzálna valahogy a szervezetem. De a Covid sokak ciklusát összezavarta.

4. ildi992 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 25. 15:59
Nekem a covid után kellett 1-2 hó mire a nenses visszaállt a megszokotba. Nagyon össze tudja zavarni a ciklust, és ami vele jár. De ha nőgyógyász szerint minden rendben van, akkor csak várj. Gyógyul még a szervezeted.
3. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 25. 14:05

Elég valószínű hogy a COVID miatt zavarodott meg a ciklusod. Én mióta felvettem az oltásokat nem tud beállni a régire😕

Biztos nem baba, főleg hogy védekeztek és két teszt is negatív, ezen ne aggódj!

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 25. 14:03
Megcsúszhatott a szervezeted simán,,tesztelj még hogy megnyugodj.Egyébként Covid nélkül is előfordul egy nő életében hogy épp késik vagy előbb jön,,még aki napra pontos is.
2022. aug. 25. 13:59

Sziasztok,

5 napja késik a menzeszem és jelét sem érzem. Már 2 tesztet is csináltam egyet tegnap du, egyet ma reggel. Digitális clearblue tesztek voltak, elvileg ez egy megbízható teszt… mindkettő negatív! Nőgyógyásznál is voltam nagyjából ennek a ciklusnak a közepen, szűrővizsgálat volt, ott minden rendben volt. Pici gyermekünk van, nagyon nem szeretnénk most babát, egyébként védekezünk is gumival, de már teljesen összezavarodtam. Ugye nem baba van a dologban? Sosem szokott késni!

Viszont egy hónappal ezelőtt covidosak voltunk, ekkor meg is jött a coviddal együtt 28 helyett 24 napra és tovább megvolt mint a szokásos. Késhet ennyit a covid miatt? Vagy mi történik?🥺

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook