Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mesterséges megtermékenyítés fórum

Mesterséges megtermékenyítés (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. angi33 (válaszként erre: 5. - Reménysugár)
2007. ápr. 25. 21:13
Szia reménysugár!Tegnap elfelejtettem megirni,hogy én Szlovákiábol,Komárombol vagyok,és ezért Pozsonyba járunk,mert itt hozzá fizet nekem a beteg biztositó.De igy is már ki kellet fizetnem 12ezret(sk) a kivizsgálásokért,emrio fagyasztásért,stb.a injekciok kb.3400 sk-t fizettem.Kaptam egy táska hormon injekciot.Ha minden igaz akkor szombaton kapom az első szurit,7-9 napig a Merionalt,utánna a Cetrotide-t.Egyébként nagyon kedvesek hozzánk,És nem kell orákig várakozni.Ráadásul a Docens,aki minket kezel,minden pénteken jön le Észak komáromba rendelni,igy kerültem hozzá én is.És ti hol tartotok,hová jártok?
2007. ápr. 25. 17:18

sziasztok!


angi33:sajnos mi is előtte vagyunk :-((((


Kedves m.aljon!

Kérlek írj valamit erről az eljárásról, pl.:időben ill.pénzben mennyit jelent?Ti hol voltatok, mi a véleményed az intézetről?

Előre is köszi

2007. ápr. 24. 20:41
Sziasztok!Nagyon szeretnék tanácsot kérni valakitől aki már átt esett a lombik bébi programon,mert én ez előtt állok.Kicsit félek,de mindenképp akarom,egyszerűen nem tudok róla lemondani.Pedig a férjemmel már van egy 11-éves fiunk,aki természetes úton fogant,de nagyon szeretnénk neki egy kistestvért.
3. csemege (válaszként erre: 0. - )
2007. ápr. 17. 19:15

Megpróbáltam megnyitni, de nem sikerült :(

Biztos, hogy ez a helyes cím?

2007. ápr. 3. 17:16
Szia!:-)
2007. ápr. 2. 09:26

Sziasztok!

Nekünk lombik babánk van!:-)

Szerintem nagyon jó dolog a mesterséges megtermékenyités!

Ad esélyt a gyermek vállalásra olyan pároknak,akiknek valami okból kifolyólag nem jön össze a baba természetes úton.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook