Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mért van az, hogy a meghírdetett állásra jelentkezvén azt a választ kapom, már betelt?A hirdetés napján már betöltik az állást? fórum

Mért van az, hogy a meghírdetett állásra jelentkezvén azt a választ kapom, már betelt?A hirdetés napján már betöltik az állást? (tudásbázis kérdés)

11. 1214b8219e (válaszként erre: 1. - Anonimitas)
2010. dec. 10. 19:02
Általában a hirdetés feladása előtt betöltik az állást az állami hivatalokban , és önkormányzatoknál,előírás hogy minden álláshelyet meg kell hirdetni.A magáncégeknél a nagy átfutási idő miatt gyakran betöltik ismerősök által,vagy nem mondják meg őszintén hogy mi a problémájuk az állásra jelentkezővel.A rendkívül sok munkanélküliből egyébként is nehéz kiválasztani a megfelelőt.
2010. dec. 7. 15:15
bizony én is tapasztalom...,betelt....
9. 388b941089 (válaszként erre: 8. - Anonimitas)
2010. dec. 7. 12:23

igen pl a közszférában vannak olyan állások amiket tv szerint meg kell pályáztatni... ettől függetlenül a legtöbb esetben már megvan az ember, akit fel akarnak venni.


mióta keresel munkát?

2010. dec. 7. 12:09
akkor sok jóra ne számítsak,mert valahogy az esetek többségében (90%-ában) már be van töltve az állás ,de "csak" meghirdetik!?
2010. dec. 7. 12:03
Legalább szóltak, hogy már betelt. Mikor anno én kerestem 20-ból ha 1 írta, hogy nem nyertem felvételt....
2010. dec. 7. 12:03
Sokszor van úgy,hogy kötelező meghirdetniük,de egyébként már ismerősök révén rég megvan az,akinek adják.
2010. dec. 7. 12:00
Lehet, hogy a cégen belül belső ember kapta az állást, de meg kellett, hogy hírdessék. Sajnos ez néha ez van. (legalább szóltak, hogy ne számíts rá, nekem a legtöbb helyen vissza sem szoktak jelezni) :(
4. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Anonimitas)
2010. dec. 7. 12:00

Szia!


Hát sztem lépj tovább és gyorsan hívd a következőt!:)

2010. dec. 7. 12:00

sőt olyan is van, hogy már akkor betelt amikor meghírdetik

valakinek a valakije már be van téve csak esetleg muszáj meghírdetni

2010. dec. 7. 12:00
VAgy már a meghírdetés előtt be van töltve,csak a hitelesség kedvéért meg kell hírdeniük :)
2010. dec. 7. 11:58
Mért van az, hogy a meghírdetett állásra jelentkezvén azt a választ kapom, már betelt?A hirdetés napján már betöltik az állást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook