Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mért nem vagyunk kitartóak? fórum

Mért nem vagyunk kitartóak? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. jan. 4. 13:20
A * diéta nekem nem jön be, a hugom csinálja, szenved mint az ..... s SZERINTEM VISSZA IS JÖHET. Valamilyen level diéta?
2007. jan. 4. 13:14

Ja, és az elégedettségtől tíz kiló plusz választ el;(

Húú, tényleg bele kell húzni!

Már gondoltam a * diétára is, hogy azzal beindítom, de nem tudom elképzelni, hogy semmi szilárdat nem ehetek! Még gyümit se!

Különben tényleg sokkal nehezebb a fogyi, ha nincs minden rendben lelkileg!

2007. jan. 4. 13:13
Majd holna- majd holnap : sose fogja igazán komolyan venni a fogyókúrát
2007. jan. 4. 13:12
Menni fog, bár kicsi súlyból nagyon nehéz lefogyni:( Én az esküvőmőn majdnem 100kg voltam:/ Remélem nem látszik a képeken:)))
12. 278c85ecf4 (válaszként erre: 7. - 4912cc9864)
2007. jan. 4. 13:10

Hát tegnap óta:) Szeptember óta semmit nem csináltam! Se diéta, se mozgás! Illetve annyi a mozgás, hogy hastáncolok!

Aha, a képeim nyáron készültek, és mint írtam, azóta gazdagodtam néhány kilóval:( Szeretnék újra úgy kinézni!

De muszály is lesz belehúzni, nemcsak azért, mert nem tetszem magamnak, hanem mert májusban lesz a nővérem esküvője! Húú, addiga nagyon jó formába kell jönnöm!

11. 'szti (válaszként erre: 10. - 4912cc9864)
2007. jan. 4. 13:09
Ennyire nincs akaratereje, könnyebb azt mondani, hogy majd holnaptól, meg persze valami lelki ok mindig van a háttérben
10. 4912cc9864 (válaszként erre: 9. - 'szti)
2007. jan. 4. 13:05
Van benne valami:) Csak az a baj, hogy sokan a 2. nap után feladják, vagy csak egy cseppet bűnőznek. Ennyire nincs akarata az embereknek?
2007. jan. 4. 13:03

Szerintem két okból nem vagyunk kitartóak:

az egyik, mert nem érünk el gyors eredményt és elmegy az egésztől a kedv, mielőtt lenne valami pozitív hatás,

a másik, mert gyorsan elértük az eredményt és ha ilyen könnyen megy, akkor menni fog legközelebb is. :-))

8. 4912cc9864 (válaszként erre: 4. - 278c85ecf4)
2007. jan. 4. 12:58
Megkukkoltalak, te honnan akarsz fogyni?:)) Csinos vagy nagyon
7. 4912cc9864 (válaszként erre: 6. - 278c85ecf4)
2007. jan. 4. 12:56
irigylem őket, a kitartásuk miatt:)))) Te mióta is fogyizol?
2007. jan. 4. 12:54

Jesszus! Ne mondjál már ilyeneket, hogy undorító vagy!!!! Igenis szép vagy!! Különben a szépség nem a súlyon múlik! Nézd meg a mostani anorexiás csajokat.....rossz rájuk nézni....az az életunt pofa...!

Szerintem bizti jönnek majd ide, csak lehet, hogy most csak a vékonykák vannak fent:) Vagy mindenki kitartó?:D

5. 4912cc9864 (válaszként erre: 4. - 278c85ecf4)
2007. jan. 4. 12:44
Elösször 90 napoztam, aztan az nekem nem jött be:(( Utánna elkezdtem Norbizni, nos azzal mendegélt egy pirinyót, de nem volt az igazi:/ Aztán rájöttem a TITOKRA:))) Napi 1000 kal és 200 szh, valamint maradt a Norbi által engedélyezett kaja. És így... Most 2 hete beteg vagyok, nem tudok tornázni járni és megállt a súlyom. Velem igazság szerint annyi a legnagyobb baj, hogy nem tetszem magamnak, undorodom a külsőmtől, pedig sokan szépnek mondanak, de ha megnézed a képeket te is rájössz... Lehet, csak ketten fogunk itt beszélgetni:)))
2007. jan. 4. 12:34

Húú, -17kg?? Az igen!! Gratula! Hogy csináltad?

Egyébként ilyenkor nem szabad feladni! Mikor megáll egy picit! Nálam ez kb. egy hétig szokott tartani, és utána újra megy tovább! Olyankor mindig többet tornáztam, és amíg a kilók álltak, legalább izmosodtam, szépültem:)!

3. 4912cc9864 (válaszként erre: 2. - 278c85ecf4)
2007. jan. 4. 12:26
Én is ilyen vagyok, pedig már -17kg túl vagyok. Nehezen, de lement, bárr most egy picit megállt s most csöggedek:) Nekem is kell a bíztatás azért gondoltam, hogy más is ilyen cípőben jár, s nem vagyok egyedűl ezzel a problémámmal
2007. jan. 4. 12:21

Húú, én aztán ilyen vagyok!!

Illetve vannak időszakok, amikor meg pont hogy le se tudok állni! Ez általában tavasztól nyár közepéig-végéig tart! Most nyáron is fogytam 6kg-ot, minden nap tornáztam, egészségesen ettem! Aztán jön az ősz, tél, és rám meg jönnek szépen felfelé a kilók!

Most is a nyári súlyomhoz képest 7!!-kg-mal több vagyok:( És sehogy sem tudom rávenni magam se a mozgásra, se a diétára....:( Pedig nagyon kéne, mert már nem érzem jól magam így:(

2007. jan. 4. 12:16
Szeretném, ha azok írnának ide, akiknek nem megy a fogyókúra, hamar feladják. Probáljunk egymáson segíteni tanácsokkal, bíztassuk egymást, megbeszélhetjük egy-egy fáradt nap után a problémainkat:)) Persze, csak ha kell a segítség:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook