Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mért nem szeretenek egyes emberek csókolózni? fórum

Mért nem szeretenek egyes emberek csókolózni? (tudásbázis kérdés)


1 2
14. supin
2008. márc. 13. 09:48
Pedig van ilyen. Lehet kritikát kapott,hogy nem tud..És ez gátlásossá tette.. Vagy esetleg a nyál fertőzésveszélyéről olvasott???
2008. márc. 13. 09:43

Nahát!Ilyet nem is hallottam még!Meglepődéssel olvastam a hozzászólásokat.

Max. a Micsoda nőben láttam ilyet, de az is okkal ttörtént, azaz túl bensőséges, érzelmeket takar!

Ennyi. Biztosan így is lehet szépen élni, és nem ezen ok által, én nem tudom, hogy bírnám ki egy idő után... Nem próbáltam.Üdv.

12. coline
2008. márc. 13. 09:37
Hát igen, én is ebben a cipőben járok. 15 év alatt nem változott semmi! Már én sem erőltetem, csak nem értem miért! Álítólag Ő nem tartja fontosnak, Őt nem izgatja és nem hiszi el, hogy ez másnak tényleg jó lehet! Nagyon furcsa volt megszoknom ezt! És az, hogy a sexnél sem akarja... hát furcsa volt!
2008. márc. 13. 03:06

Nekem van egy kedves baratnom, aki amugy nagyon szepen el a parjaval. Meg is voltam lepve, mikor meselte, hogy a parja egyszeruen nem csokolozik. Nem es kesz. Ok ketten mar vagy het eve egyutt vannak, most szuletett az elso gyerekuk. Azt hiszem, a baratosnem mara mar elfogadta, de tudom, hogy eleinte, nagy vitaik voltak ebbol. Jo kis tuzrol pattant menyecske, mondta is a sbaratjanak, hogy OK, de ne lepodjon meg, akkor, ha egyszer csokolozni latja mas pasival, mert ez neki egyszeruen nagyon fontos. Aztan volt is ilyenre pelda (marmint, hogy eppen csak csokig fajulo kavaras mas pasival. De a parja nem tudta meg. Nem volt komoly, sajnaltam volna, ha ezen mennek szet...), de mara elcsitultak a hullamok. Vagy a par honapos gyerek mellett annyira faradt az anyuka, hogy orul ha el...


Amugy azt valahogy el tudom kepzelni, hogy mondjuk valakinek komplexusai vannak csok ugyben, es nehezen jon bele a dologba, de azt, hogy sok eves amugy jo kapcsolat utan sem, azt nem ertem. Mondjuk, ez a pasi akirol meseltem, eleg makacs. Lehet, hogy csak mindketten rafeszultek a temara az elejen, es akkor o mar juszt sem hajlando. Ha megmondta, az meg van mondva ... :)

10. coline
2008. márc. 10. 10:06
De mivan akkor, ha nem bagózik az a nő vagy férfi?
9. neroo (válaszként erre: 8. - 80ASIQ)
2008. febr. 26. 22:08
Jól mondod! Én sem!!
2008. jan. 27. 22:01
Nem szeretek bagós nővel csókolózni! :(
2008. jan. 26. 18:38
Miért nem szeretik egyes emberek a csokit?
6. 754c7e07c3 (válaszként erre: 5. - 923b9fc8b4)
2008. jan. 26. 10:37
Szerintem is. :)
2008. jan. 26. 09:47
Mert valakinek nem annyira fontos, nem ebben látja a szerelem kifejező erejét.
2008. jan. 26. 09:40
Mert még nem csókolóztak olyannal, aki iránt nagyon mély érzelmeket táplálnak. Vagy épp nem ilyen kapcsolatban élnek.
2008. jan. 26. 07:05
van aki anyálvéget nem csokoloznak ismerek ojat aki dohányzik és nem mos fogat gondoljatok bele mijen lehet a csajnak budős a szája apárjána
2008. jan. 26. 06:45

Azért, mert a csók egy nagyon bensőséges, nagyon érzelmi dolog nekik. Ha nem szerelmesek, akkor nem csókolóznak.


Ismerek ilyeneket. S ha jól belegondolok, igazuk van.

2008. jan. 26. 00:40
Mért nem szeretenek egyes emberek csókolózni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook