Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mért nem lehetek boldog? fórum

Mért nem lehetek boldog? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 5. 09:06
mindenki lehet boldog!
2012. ápr. 2. 10:31

Tökéletesen egyetértek jérce-formával!!!! Én is elmúltam 34, amikor megtaláltam a párom. Ne akarj görcsösen, mindenáron valakit magad mellé. :)))

És mindenekelőtt tedd helyre magadban a dolgokat!

8. Thetisz (válaszként erre: 3. - Ildikó29)
2012. ápr. 2. 09:08

Ha a számváltozást nem akarod, mert mondjuk, sokan ismerik a számod, és rengeteg idődbe telne az újat mindenkinek megadni, akkor viszont szólj a rendőrségnek, hogy zaklatnak. Elvileg odafigyelnek az ilyenekre.

Egyszer én is voltam hasonló cipőben. Éppen szakítottam a barátommal, és mozgássérültként nem láttam más kiutat, mint Társkeresőre jelentkezni. Nem kellett volna! Mert belefutottam, egy ugyan helyes, aranyos, de nem az én esetem srácba, akinek a legnagyobb hibája a rámenőssége volt. Több hónapomba sikerült leráznom, mert hasonlóképpen zaklatott.

Nekem az segített, hogy meglátta, hogy boldog vagyok - nélküle! Ha a te exed is rájön arra, hogy már nem érdekel a pocskondiázása, nincs rád hatással, akkor tuti, hogy el fog tűnni az életedből.

S azoknak, akik előttem azt mondták, hogy először magaddal legyél boldog szimbiózisban, csak utána keress társat, igazuk van. Amíg görcsösen akarsz valakit, addig nem fog összejönni. (pont én mondom, aki éppen rákattant egy témára... ennek ellenére van benne valami :))

Fel a fejjel!

2012. márc. 15. 14:06
Az a probléma, hogy neked szinte mindegy, hogy ki (ne értsd félre), de szeretnél egy társat. Rossz a sorrend, először légy nyitott a világra, ismerkedj, ne feszengj amiatt, hogy jaj, 34 éves vagy és nincs párod. ÉS? Ne mástól várd a saját boldogságodat. Addig nem lehetsz boldog, amíg magadban, mindenkitől függetlenül meg nem találod azt. Utána hidd el, az életed minden területen megváltozik, hiszen feltöltődsz, sugározni fog rólad a mostani keserű kétségbeesés helyett a békesség, nyitottság, ez pedig bevonzza a dolgokat. Várj arra az egyre, aki neked való, ne mindenáron az legyen a célod, hogy társat találj. AZ legyen a célod, hogy embereket ismerj meg, jól érezd magad, és ha megismered Őt, akkor érezni fogod, amit kell.
2012. márc. 14. 13:52
Míg ezen a kapcsolaton nem teszed túl magad,addig nem is találsz egy normálisat,mert ez nem volt az.Tehát fel a fejjel és lépj továnbb.Ha pedig gáz van egy férfival,nem érdemes 5-6 hónapot várni,rögtön az elején tovább kell lépni
2012. márc. 14. 06:12

Ne légy elkeseredve!Minél jobban ezt sugárzod,hogy neked milyen szar,annál inkább bevonzod az idiótákat.


Ha zaklat,akkor meg cserélj számot.Nem kell ezen ennyit problémázni.

4. 9536810fa1 (válaszként erre: 3. - Ildikó29)
2012. márc. 14. 05:16

Az, hogy a rokonokkal tudathatod a számváltozást, nem a világ legnagyobb problémája... a többi se, amit leírtál. Kicsit menj távol mindentől, és mindenkitől, és szedd össze magad. Amíg magad sérült vagy, sérült embert is fogsz bevonzani.

Munkahelyed van?

2012. márc. 14. 01:55

34 éves vagyok és sajnos még mindig nem találtam meg az igaz szerelmet aki mellett boldog lehetnék és végre révbve érne eddigi silány életem is Most zártam mle egy kapcsolatoma 5 hónap után mert mert meg akart a partnerem ütno mondván ha sérülten élek akkor nincs hejem a világban és erre a mondatára mondtam neki ha igy gondolod akkor szedd a homid és távoz szintén sérült ember volt ő os és eztz a kapcsola alatt mindketten tudtuk már a kapcsolat kezdetén egymásról Igaz sajnos édsanyját elvezítette hírtelen amiért engem okolt ogy niattam halt meg holott én küldtem orvoshoz az édesanyját mikor panaszkodott hogy egészségileg nincs jól kiderült a vizsgálatok alapján hogy vesedaganata lett és meg is operálták méég a karácsonyi ünnepek előt karácsonykor otthon lehetett már de januárban ismét visszakerült a korházba mondtam a barátomnak hogy látogassa meg néha igaz az édesanyja a Kecskemétimkorházban feküdt ő pedig pesten vot és addig halogatta a látogatást amig sajnos már nem láthatta édesanyját élve. A temetésén én nem voltam igaz nem találkoztam az édesanyjával de innen tőlem a te,etés napján ugyan hazament és ese nem jött vissza gondoltam biztos a családjával tölt egy pár napot és visszatér de a temetés utáni nap reggel telefonon megtudtam az öccsétől, hogy ugyan a faluban a temetés napján látták de a temetésen nem volt ott és ez egy

hatalmas szégyen nem tudtam vele tekefonon se beszélni hogy mért tett így mert kikapcsolta a készüléket és amikor a temetés után nharmadnap megjelent hót részegen akkor adtam ki az utját véglegesen miután kialudta magát mondta hogy a gyászáról én tehetek azóta meg rrendszeresen zaklat telefonon, hogy miért is döntöttem ugy hogy továbblépek.Mindent megtettem a kapcsolatban és mégis az italt választotta Miért vagyok ilyen szerencsétlen a szerelemben mit tegyek, hogy ez nje ismétlődjön többé meg mert az igazat megvallva kezdek belefáradni a rendszeerews 5 6 havonkénti partnerkeresésbe tudom hogy mozgáskorlátozittabban nehéz megtalálmi a társat de mmiért?Szerintem anníit kiköthetek hogy valaki legyen italés füsmentes wz nem teljesithetetlen kérés szeretnék megállapodni valaki mellett de sajnos már az életkedvem is elmegy lasssan a sok kudarc miatt Irjatok privátva véleményeket mert nemszeretnék magányos remete életet se élni de egy szevedélybetg mellet se az életemet leélmi ivás és cigi és ugyanakor kértem a barátom, hogy ne szokjon rá mert magának is árt vele éa az én asztmámnak sem tesz józ lehetb hogy a gyász váltota belőle ki ezeket a reakciókat de ez nem állapot ugxanakkor rendszeres gyógyszerszedő is volt több problémája miatt is a gyógszereit nem szedte és nem is evet rendszeesen..És azt kapom rendssueresen sms be hogy csak annyit kiván hogy jussak édesanyja sorsára és ne lehesen boldog életem senki melllet,Mit tegyek hogy ne tudjon zaklatni nem keresem a társaságát hívását már nem fogadok mert hiába kértem szép szavakkal ne zaklas anál inkább teszi kártyát nem cseréltem még de lehet hogy meg kelll tennem ezt igaz akkor megint tudathatom a rokonokkal a változást( mármint a számváltozást

2012. márc. 14. 01:39
Miért nem vagy az?
2012. márc. 14. 01:14
Mért nem lehetek boldog?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook