Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mért nem jön a baba? fórum

Mért nem jön a baba? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 22. 11:33

Sziasztok!Hogy vagytok?Ez a hónapom is rossz!Nekem a 16-os egy balszerencsés szám,mindig akkor jön meg :(

Most majd megyek a dokimhoz,remélem mond valami biztatót majd

2012. jan. 25. 20:47
hidd el meg nem kestetek le es mar van egy gyereked hamarosan fog jonni a kisteso mi ennel sokal regebben probalkozunk sikertelenul. En mar annak is orvendenek ha mar az orvosnak megesne a szive rajtam es elkuldene kivizsgalasra
28. rekuczy (válaszként erre: 26. - Manó2012)
2012. jan. 25. 20:46
ja bocs vissza olvastam
27. rekuczy (válaszként erre: 26. - Manó2012)
2012. jan. 25. 20:44
de miota probalkoztok?
26. manó2012 (válaszként erre: 25. - Rekuczy)
2012. jan. 25. 20:37
Én is igy vagok vele.Sex után na akkor most lessz az.Sajna nem volt eddig!
25. rekuczy (válaszként erre: 24. - Manó2012)
2012. jan. 25. 20:25
En is nagyon nehezen beszeltem le magamot a nagyon akkarasrol most birom azt hogy nem hajszolom magam a baba tema miatt de hazudnek ha azt mondanam hogy minden szex utan nem jut az eszembe hogy talan ez lesz az az alkalom.
2012. jan. 25. 16:47

:(

REmélem hamarossan összejönn Nektek is.Én is megprobálom azt az állitást hogy nem érdekel de mindig titkon magamba abba reménykedek hogy na most talán....és nem!

2012. jan. 24. 14:14
szia szerintem is meg keves honapja probalkoztok. Meg egy kicsi turelem kell szerintem az en kisfiam is elsore sikerult o meg halt szules utan ket nappal. Mi 9 honapja probalkozunk ismet de sajnos nem konyiti a sors a helyzetunket nekunk is most jott el az a honap amikor azt mondtuk nem hajszoljuk jon ha jonni akkar en azert titokba ebben remenykedem hogy ettol fog sikerulni. Kitartast es minel hamarab kistesot
2012. jan. 20. 22:12

Köszönöm mindenkinek a tanácsot.Ma kaptam a barátnömtöl ovu tesztet,majd kiprobálom.

Türelmes leszek.


Majd ezt a hasra fekvést is megcsinálom,lehet hogy jó lesz.

2012. jan. 20. 10:17

Ja lh teszt:

Hormonzavaros vagy pcos állapotban is mutatta hogy nincs rendben a szervezetem.

lvileg sötétedig majd sötétebb vagy legalább olyan mint a kontroll csik. Na nekem vagy 5 napig volt majdnem olyan sötét de csak majdnem utána elhalványult. Volt hogy ezt eljátszottunk egy cikluson belül többszöt. Próbálkozott a szervezet csak nem tudott megérni vagy repedni.

Ugyhogy jó az, csak meg kell tapasztalni hogy mikor mit mutat.De mondom nekem mutatta hogy nincs rendben a dolog.


Most is csinálom ma vagyok a 7. napon, vasárnap kezdem:)

2012. jan. 20. 10:15

Türelem!!!

A lányom első gyógyszermentes hónapban egy szerelmeskedésből jött össze, most meg már több mint egy év closti merional és társai után sincs semmi:(

Türelem.Türelem.Türelem. Jön ha akar. Én is már feladtam, nincs gyógyszer nincs dokihozjárás.Szeptemberben meguntam ezt az egészet és azóta nem eszek semmit, nem járok dokihoz. Lúgositó étrendet és pcos diétát csinálok, fogytam majdnem 10 kg-ot, pedig nem voltam kövér 164cm és 62kg most vagyok 53kg kb.

Mi is most fogjuk ujra megpróbálni de csak természetes módon, doki és gyógyszer nélkül.

Érzem magamban, hogy itt az idő és sokkal egészségesebb vagyok mint pl egy éve. Friss vagyok, nem vagyok fáradt,rengeteg energiám van,nem zabálok,sokat iszok, rengeteg gyümölcs persze csak lúgositó és töménytelen mennyiségű friss zöldség. Minden nap eszem friss salátát,nem nagyon eszem húst és kenyeret.

15 hónap óta most érzem először, hogyrendben vagyok.

Úgyogy türelem, és rendes étrend, sok folyadék és meglátok jönni fog:)

19. Mari20
2012. jan. 20. 10:09

mert még nem álltok készen a fogadására

nem kel agódni, amikor minden rendben a baba jönni fog, addig élvezzétek az életet és fejleszétek magatokat....

18. kiraanyu (válaszként erre: 15. - 587bdae269)
2012. jan. 20. 10:05

Nálam bevált az lh-teszt.

Ha rendben van a menzid, ciklusod, hormonjaid, akkor nagyon megbízható.

Én netes one step-et használtam és mindig mutatta a PÉ-t.

Ha nem volt PÉ, mert Én PCOS vagyok, nehéz rendbe tenni a ciklusomat (gyógyszer, diéta stb) akkor nem is mutatott PÉ-t, nem volt pozi vagy össze-vissza volt pozitív , mivel az LH ingadozhat, ha nincs rendben a ciklusunk. Így amikor rendbe jöttem, 3 hónapon keresztül mutatott PÉ-t a 17-18.napon és rá két hétre mindig meg is jött a menzim.

Kivéve a 3. alkalommal, mert akkor megfogant a Kisfiam :-)

2012. jan. 20. 07:00

Szia!


Nálunk is pont ugyan ez volt a helyzet a második nem akart összejönni. A dokim azt mondta hogy hátra hajló a méhszájam és nem is kicsit.

Mi is használtunk kispárnát meg gyertya pózt de nem hogy segített de gátolta a teherbeesésemet. Nálunk az aktus utáni hasra fekvés vált be és úgy belőlem nem folyt ki a sperma.

2012. jan. 20. 00:04
Nálunk evvel nincs baj,mert néha ugy kell felkeltenem 9kor,hogy jó lenne ha kimásznál az ágyból:)
15. 587bdae269 (válaszként erre: 14. - Manó2012)
2012. jan. 19. 23:58

Én vettem többször is ovulációs tesztet, de nem jött be. Összevissza mutatta a peteérést.


A hőmérőzéshez bevallom nem volt türelmem, meg lehetősem se. Hogyan maradhatnék én nyugiban egy örökmozgó 1,5 éves mellett, aki már ott ugrál rajtam, mert ő ébreszt?

2012. jan. 19. 23:51
Mondták hogy sokaknak a lázmérözés is bejött.Meg a számolgatás.Majd jövöhéttöl kiprobálom Én is
13. 587bdae269 (válaszként erre: 11. - Manó2012)
2012. jan. 19. 23:49
Értem, de ez azért nem így van. Fürge, ügyes kis fickók az ondósejtek, mindent elkövetnek, hogy célba érjenek. De tény, hogy ezzel segítesz nekik.
12. manó2012 (válaszként erre: 10. - 587bdae269)
2012. jan. 19. 23:44
:)
11. manó2012 (válaszként erre: 9. - 587bdae269)
2012. jan. 19. 23:43
Ez a kispárna dolog se rossz.Mert lehet hülyén hangzik,vagy hülyének nézel,de Én mindig azt gondolom,hogy azért nem sikerül mert minden kifolyik és nincs bennem annyi.Szóval érted?!
10. 587bdae269 (válaszként erre: 9. - 587bdae269)
2012. jan. 19. 23:34
férjednek, nem pedig férednek...
2012. jan. 19. 23:32
Ja, és a gyertyaállást csak neked kell csinálni, a férednek nem.:)) És kizárólag szeretkezés után. Esetleg aktus közben érdemes egy kispárnát helyezni a popsid alá, hogy mélyebbre hatolhasson a pénisz.
2012. jan. 19. 23:30

Ebben a "ne görcsölj rá" hozzáállásban egyébként lehet valami. Én kb. fél év után kezdtem belefásulni az egészbe. És lám a következő hónapban meg is lett az eredmény. Persze ezt nem lehet előre eldönteni, hogy na, akkor én mától nem foglalkozok vele...


A nődokim azt mondta szellemesen, hogy a nők fogamzási képességének egyik legnagyobb akadálya az agyuk.

2012. jan. 19. 23:12
Tudom hogy nem szabad görcsölni,csak mindig eldöntöm hogy "nem érdekel" és 1-2 nap után az a gondolatom"na most lehet összejött"
2012. jan. 19. 23:10
A mi első "babánk" 10 éves!!! A második 6 éve lett volna, de sajna a 20. héten valami történt és nem születhetett meg. És most 4,5 hónapos a kisebbik fiam!!! szóval türelem! Ha rágörcsölsz nem fog sikerülni könnyebben.
5. Ami.
2012. jan. 19. 23:08
Utánam is egyből szerettek volna anyáék,mégis 5és fél év múlva jött a tesóm.Aztán utána már jött másik 2 is.És mindent ugyanúgy csináltak,mégsem sikerült egyből utánam.
4. manó2012 (válaszként erre: 3. - 587bdae269)
2012. jan. 19. 23:08

Igen arra gondoltam.Akkor gyertyaállást csinálunk:)


Igen a dokim is mondta csak olyan rossz érzés amikor várod,hogy ne jöjjön meg a menzesz és mégis ott van.Annyira elkeseritö.De majd csak összejön,

2012. jan. 19. 23:02

Igen, türelmetlen vagy. Nem mindig megy ripsz-ropsz a fogamzás. Az első gyerek nálunk is összejött rögtön, a másodikra több, mint 7 hónapot vártun. Ha statisztikát nézel, ez még nem is olyan sok.


Gyertyaállást tudom javasolni, hogy ne folyjon ki a sperma (feltételezem, hogy erre gondoltál).

2012. jan. 19. 22:59

Tudom,hogy nagyon sok kérdés van már ilyennel kapcsolatba,de Én mégis rákérdezek.Elsö babánk az elsö eggyüttlét alkalmával összejött,szeptemberbe volt 2 éves és úgy gondoltuk akkor jöhet a Kistesó,de valahogy nem akar jönni.Tudom hogy türelmetlen vagyok,de nagyon szeretném hogy összejöjjön.Valami tanácsot tudtok adni?


Másik kérdésem.Szeretkezés után mindig kifolyik belölem minden(nem vizelet)Mit csinéljak hogy ne follyon.

Bocs ha hülyén hangzik a kérdés de máshogy nem tudom feltenni.

2012. jan. 19. 22:54
Mért nem jön a Baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook