Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem ért meg az exem? fórum

Miért nem ért meg az exem? (beszélgetős fórum)


2023. jún. 30. 10:56
miert torodsz meg mindig az exeddel?a mult az mult,lepj tovabb es nezz a jovobe!a mult elmult azt mar ugysem tudjatok megvaltoztatni!
19. pteri (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 16:35
Azért, mert senki màs érzései nem érdeklik. Lesz..ja az ajàndékot, csak bedobta a kocsiba. Lesz...r téged, csak üríteni hasznàl. A férjedet is, nem érdekli, hogy izéli a màs nőjét. A gyerekei meg csak kifogàs. Màs nőket eddig hazacipelt a gyerekeknek, mert többről is írtàl, csak téged nem.
2023. jún. 9. 09:02
Ha nem szereti a barátnőjét akkor mért tartja a kocsijába amit tőle kapott ajándékba?
2023. jún. 8. 10:05
Egyrészt nem sajnállak, aki szerető az szerintem ne csodálkozzon semmin se, másrész ilyet olvasni, hogy most van barátnője akit szeret...gondolom te is "szereted" a férjed... ugyan már, nem szeretheted azt akit csalsz hiszen az alapvető tiszteletet sem adod meg. Vicc...micsoda "erkölcsök"
2023. jún. 7. 22:53
Vajon hány éves a szerető ajcsis "szeretője"? 🤔
2023. jún. 7. 21:13
Végre egy olyan anonim fórum, mikor valaki nem próbálja megjátszani a hülyét, miközben kifogástalan a helyesírása és a mondanivalójának a megfogalmazása.
2023. jún. 7. 21:00

Nem semmi vagy! 10 éve a szeretőd, és szakítottál vele, mert bent felejtett egy ajándékot a kocsiban? Neked férjed van, de ő csak téged szerethet?

Mégis mit vársz ettől a fórumtól?

Nem vagyok az erkölcsösség mintaképe,de 10 évig fenntartsak egy titkos szeretőt, az azért elég brutál.

Ha nem elég a férjed, miért nem léptél le?


Egymásba szerettettek, de nem lehettek egymáséi, mert 20 évvel idősebb, és a gyerekek mekkorák, hogy apát meg tudja gátolni, abban, hogy végre boldogok legyetek?

Nagyon kusza ez nekem.

13. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 18:08
Minek erről beszélgetni? Nem találkozol vele többet és ennyi. Egy kapcsolat lezárásához elég az egyik fél. Egyébként meg ha beszélgetni akarsz róla, te sem akarod, hogy vég legyen...
12. temmp (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 16:54

Nem kell, hogy megértsen.

Jogodban áll az életedről dönteni, hogy folytatod vele, vagy nem folytatod vele, neked nem kell az engedélye!

Ne akard, ne is várd, hogy megértsen. Azt várd el, hogy fogadja el, és hagyjon békén.

11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 14:10
A te pároddal mi van?
10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 13:58

Ha jól bogozom, akkor 10 évvel ezelőtt félreléptél egy akkor még nős, 20 évvel idősebb pasival, akivel megbeszéltétek, hogy csak szex.

Közben a pasi özvegy lett és kereste a következő igazit. Mellette hetente 2-3 alkalommal ott voltál neki te, mint kancsóka.

Ebben a helyzetben téged az bánt a legjobban, hogy egy másik nő ajándékát szemelőtt hagyta?🤣

9. Ameliee (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2023. jún. 7. 13:51
Jaj nem értetted félre 😅😅 inkább én, tényleg van neki párja
8. Alnisa (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2023. jún. 7. 13:34
Azt írja volt párja, nem azt, hogy még van is.
7. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 13:33

Én nem sajnálom. Aki elvan így és elviseli, hogy semmibe veszik, az megérdemli. Egy ilyen faszi se kellene, aki az aktuális barátnője mellett folyton félre jár.

Ha szeretne nem lenne akadálya kor, meghalt a felesége, miért ne fogadnák el a gyerekek, hogy az apjuk boldog? Ez hülyeség, ezzel csak őt akarod mentegetni. De ha nem akarsz magad mellett is szeretőt, akkor ne kezdj egy ilyen semmirekellő faszival.

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 13:28
Ezt olvasd el kívülállóként újra... hát ha eddig így jó volt?!
2023. jún. 7. 13:25
Próbáltam már megbeszélni vele, ő ugyan úgy találkozgatna. De nekem már nem megy, és nem ért meg,
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 13:10

Szerintem te nem érted őt, hogy ő ragaszkodik ahhoz a felálláshoz, amit anno te kértél tőle.

Te változtál, ő meg nem.

Itt elmondhatod a bánatod, de a helyzeted, csak vele tudod elintézni.

3. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Ameliee)
2023. jún. 7. 13:09
Van neki. Vagy én értem félre ezt a katyvaszt?
2023. jún. 7. 13:08
Sajnálom :( De biztos vagyok benne hogy találsz egy olyan férfit, aki felvállal és szeret! 😊
2023. jún. 7. 12:54
10éve van szeretőm, első pillantásra nagyon tetszett vonzodtam hozzá, amikor megismertem nekem volt már párom,és egy kis fiam, neki rá egy hónapra hunyt el a felesége,akitől van 2 gyereke, állandóan rá gondoltam, megbeszéltünk hogy csak szex kapcsolat, mert énis azt szeretem volna csak tőle, Ö csavargot tudtam minden nőéről elmondta hogy kivel van,kivel találkozik , nem zavart mert úgy gondoltam hogy csak szex kapcsolat van köztünk, és nekem is van párom, nagyon jól kijöttünk egymással ahogy telt az idő egyre jobban megszerettem,(beleszerettem) neki lett barátnője akit felvállalta, 1évig volt vele de én ugyan úgy megmaradtam mellette, kb 6 éve van egy másik barátnője akit szeret jól megvannak, de velem nem szakitot ugyan úgy megmaradtam neki,találkozgatunk heti 2-3 szor, de egyre több vitánk lett hogy így nem mehet tovább bevallottam neki hogy beleszerettem állítása szerint Ö is belém, de össze költözni nem tudunk mert 20ével idősebb mint én és a gyerekei se fogadnának el. tegnap szakítottam vele mert a kocsijába láttam egy ajándékot amit a barátnőjétöl kapott, névre szólót. úgy éreztem hogy amit mondott hogy úgy érez irántam mint ahogy én hazugság mert akkor nem a kocsiba tartaná mikor jön hozzám, hazugság volt mikor szerelmet valót mert akkor nem lenne fontos neki annyira egy tábla amit a nőtöl kapott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook