Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit kezdjek el tanulni, ha a képszerkesztés érdekel? Merre induljak? fórum

Mit kezdjek el tanulni, ha a képszerkesztés érdekel? Merre induljak? (beszélgetős fórum)


5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 15:42

A webdesigner jó irány, ha képzettséget is szeretnél.

Az ne vegye kedved, hogy a piac telítve van! Az, hogy kit vesznek fel egy munkára az sok esetben egyén kreativitásán múlik.

Érdemes minél több olyan alkalmazással megismerkedni amivel találkozhatsz a munkád során.

Egy portfoliót összeállítani az eddigi munkáidból, ha pályázol egy munkára.

Sok esetben nem elég, ha értesz az alkalmazásokhoz és mások elképzelését meg tudod valósítani, hanem saját munkát, ötleteket is várnak. Ehhez kell művészi érzék, stílus, ami egyedivé tesz.

2020. szept. 27. 14:26

A férjem fotózik. Abszolút csak hobbi szinten, nem tanulta sehol, viszont nagyon sok szakirodalmat vett meg, befizetett online kurzusokra, eljár workshop-okra. Nagyon sok ilyen kifejezetten a Photoshop-pal foglalkozik.

Ha csak hobbi szinten gondolod, akkor ez bőven elég.

Ha meg is akarsz élni belőle, akkor ahhoz a részéhez nem értek.

3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 13:56

Attól még megtanulhatod, a videó készítés ismeret után onnét már sokfelé vezethet az út, akár filmezéshez, turisztikai, stb. beszámolók készítéséhez.

Mit gondolsz, az NGC tv-n futó műsorokat kik, és hogyan készítették? Betyárul irígylem őket. Szafari, meg a különböző országok bemutatása, túrák, ... ha én is olyan helyeken járhatnék csak azért mert profi videós vagyok! :))

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 27. 12:17
Nyomdai irány esetleg?
2020. szept. 27. 12:12
Sziasztok! Érdekelne a véleményetek, hogy mit kezdjek el tanulni, ha a kép szerkesztés a videó készítés érdekel leginkább? Webdesigner, illetve grafikák gondolkoztam, de ahogy utána néztem, ezek elég telített dolgok Magyarországon. Más ötlet esetleg? :) Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook