Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Merevedési problémák? fórum

Merevedési problémák? (beszélgetős fórum)


5. gabesz55 (válaszként erre: 4. - Mimiaw)
2017. júl. 26. 00:34
De nem mondja,hagyd a csudába vagy szenvedj vele!
2017. júl. 25. 22:28

Óvszer miatt nem hiszem, mert már a felhúzás előtt is lelankadt. :(

Szerintem valamennyire csak stresszel, de azt sem gondolom, hogy hazudna ebben. Általában mindent megbeszélünk, szerintem elmondaná.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

2017. júl. 25. 21:51

Lehet az óvszertól is,ha túl kicsi pl.

Nem lehet,hogy neked nem vallja be, de túlstresszeli?

Vagy stresszes időszakban van, munkahely, család miatt?

2017. júl. 25. 07:00

Óvszert használtok? Van, aki attól lanka, ha felkerül az óvszer .

Amit írtál, én inkább pszichés okra gondolok, de nem ártana orvoshoz fordulni. Mielőbb, mielőtt te kapsz idegbajt;)

2017. júl. 24. 18:52
Sziasztok. Bizonyára furcsának találjátok ezt a témát, viszont nekem fontos lenne a ti véleményetek. Nem vagyok már kislány ugyan, gyakorlatilag felnőtt ember, de az ilyen témákban még eléggé tapasztalatlan vagyok. Jelenleg egy párkapcsolatban vagyok egy szintén ilyen téren tapasztalatlan fiúval, akivel már kipróbáltunk pár dolgot szexuális téren, viszont ő merevedési problémákkal küzd. Legelőször, mielőtt szexre került a sor nem volt semmi probléma, sőt.. Viszont mikor ahhoz a bizonyos ponthoz értünk, egyszerűen lelankadt, szebb szóval "elment aludni". Mivel még szűz, én ezt pszichés eredetű problémának tekintettem, és rengeteget beszélgettünk erről. Viszont ő ragaszkodik ahhoz, hogy ő nem stresszelt be, nem félt stb. Azóta az alkalom óta az önkielégítésnél is megmaradt ennek a dolognak a töredéke, tehát nem áll fel neki teljesen tökéletesen, csak részlegesen. Már nem vagyok teljesen biztos abban, hogy ez pszichés gond. Mindenesetre szeretném kikérni a ti véleményeteket, illetve tapasztalatitokat, ha esetleg ti is átéltetek ilyesmit, mielőtt orvoshoz fordulunk. Előre is köszönöm a segítséget/válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook