Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mérettáblázat szerint melyik méretbe tartozom? fórum

Mérettáblázat szerint melyik méretbe tartozom? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 28. 17:04

Szia!

Köszönöm a segítséget. Örülök, nagyon mert eddig ezzel nem igazán voltam tisztában, és nem mertem hozzákezdeni. Eddig mindig adott volt a szabásminta, mert átrajzoltam a saját ruháimról és azzal nem volt gond, mert tudtam, hogy jó. A Burdából varrok egy nyári ruhát inkább itthonra. Aztán jöhet a többi kinézett ruhadarab szintén az említett újságból. Most jutottam hozzá egy csomóhoz és nagyon megtetszettek a ruhák így neki is állok párnak.

3. d116a44d35 (válaszként erre: 2. - Akinom85)
2011. júl. 28. 15:18
Szia ! Igen úgy van ahogy írok. Én se vagyok normál méret.Régen én is varrtam (burdából),de se türelmem nem volt egy idő után meg hát kézügyességem sincs. Mit varrsz és honnan?
2011. júl. 28. 15:14

A méreteim a következő:


Testmagasság 170cm

Mellbőség 107cm

Derékbőség 96cm

Csípőbőség 122cm


Egy ruhát szeretnék megvarrni, de nem tudom hova soroljam magam. Az egyik újságban az van, hogy ha ruhát csinálok, akkor a mellbőség alapján kell kivenni a szabásmintát. De ott a csípőm abban a méretben sokkal kisebb és nem lesz jó. Így most akkor a legnagyobb méretem szerint, vagyis a csípő alapján szedjem ki a szabásmintát?

2011. júl. 28. 15:13
Mérettáblázat szerint melyik méretbe tartozóm?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook