Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Méregtelenítő diéta alatt belázasodtam. Lehet ez az oka? Természetes reakció ez? fórum

Méregtelenítő diéta alatt belázasodtam. Lehet ez az oka? Természetes reakció ez? (tudásbázis kérdés)


18. giorcub (válaszként erre: 17. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 20. 19:17

ha beteg vagy (van annak erzed magad) akkor sztem orvoshoz menj ne forumon akarj ongyogyitani. a termeszetgyogyaszokrol meg nem vagyok tul nagy velemennyel miota a csaladom egyik resze ilyenekhez jar es zsak szamra hagyja ott a penzeket, nem bizonyithato semmi, latszolagos dolgokbol vonnak le messzemeno kovetkezteteseket stb. raadasul ha javul akkor arra is van magyarazatuk ha nem akkor arra is. en nem hiszek benne.

azt hogy "erőteljes tisztulás indult be" ezt miben merted? vizsgaltak a vered, vizeleted, nyalad v barmi mast? vagy csak ugy erzed?

17. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 15. - Giorcub)
2009. júl. 19. 10:11

Te honnan tudod, hogy nem vagyok beteg?? Nem a semmiért kezdtem ám a méregtelenítés felé kacsintgatni.

Nem, nem hiszem hogy egy bogyó megoldana egy ilyen komplex feladatot, de biztosah hatásos segítség. A teákban viszont annál jobban hiszek mert próbáltam és erőteljes tisztulás indult be. Természetgyógyász irányítása mellett persze.


Szerintem nem lehet egy lapon említeni a kettőt. A méregtelenítés csupán támogatja a veseműködést, nem helyettesíti. Tehát valóban nem lehet megoldani a vér és a test méregtelenítését pusztán teákkal. Minden méregtelenítéshez szükség van veseműködésre ennek kiegészítésére, javítására, támogatására használjuk a méregtelenítést.

2009. júl. 19. 00:03

DUNATV

2009-07-18

19:05


- Mindaz, amit az ételrol tudni kell '50

Angol Dokumentumfilm, 2006 - Hogyan maradjunk szépek és fiatalok?


Rendezo: Andy Devonshire

Forgatókönyvíró: Jill Fullerton-Smith

Operator: Kevin White, Dave Jones, Paul Kirsop


A film annak járt utána, vajon igaz-e az a széles körben elterjedt nézet, miszerint megfelelo étrenddel sokáig szépek és fiatalok maradunk. Tíz, önként jelentkezo lány segítségével megvizsgálták, vajon tényleg olyan hatásos-e a méregtelenítés, mint ahogyan sok millióan esküsznek manapság rá. Melyek azok az ételek, amelyek eredményesen felvehetik a küzdelmet sok-sok betegség és baj okozóival, az antioxidánsokkal, milyen ételek védik a bort és a szemet a nap káros sugárzásától?

15. giorcub (válaszként erre: 14. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 19. 00:02

te komolyan azt hiszed hogy megeszel valami izet meg valami teat es hipp hopp eltunik a mereg. ami mellesleg sosem volt, mert ha lenne mar reg beteg lennel.


de ha nekem nem hiszel nezd meg a dunatv-n a "Mindaz, amit az ételrol tudni kell" cimu filmet. ebben pont ezt a meregtelenitos dolgot vizsgaljak. ket csoportot vizsgalnak az egyik ehet amit akar a masik meg meregtelenito kurazik. kozben kulonfele vizsgalatokat vegeznek egy egyetemen a levett vizeletbol, nyalbol stb. a kura vegen megallapitjak hogy semmi elteres nincs a ket csoport kozott. a meregtelenito kuranak nincs semmilyen tudomanyos alapja es erdemneye, pont azert mert a meregtelenitest a maj es a vese tokeletesen elvegzi. ha lenne ilyen csodakura akkor uresek lennenek a dializis kozpontok, hulyek lennenek magukat gepre kotni ha eleg meginni egy kis meregtelenito teat...

de hat mindenki azt hisz amit akar, a tenyek csak megzavarjak ebben ;)

14. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 12. - Giorcub)
2009. júl. 14. 08:46

Ez nem igaz! A májunk és a vesénk a mai életmódunkkal nem bír lépést tartani, azt a sok szennyet amit megeszünk, belélegzünk stb már nem tudja elég hatékonyan eltávolítani. Gondolj bele mi mindennel gyengíted és sanyargatod, mégis elvárnád hogy rendesen dolgozzon?

Szükség van méregtelenítő eljárásokra, pontosan szerveink és egész szervezetünk kímélete miatt. A mérgeket jobb a belekbe lekötve kivezetni, különösen ha nehézfémekről van szó mert azok még elegendő folydék mellett is tönkretehetik a vesét, ami az agyhoz hasonlóan nem tud regenerálódni.

13. Ekka
2009. júl. 13. 19:36
Szerintem kizárt, hogy ettől lázasodtál be!
12. giorcub (válaszként erre: 2. - Tunde0627)
2009. júl. 13. 19:33
most komolyan, mi a tokom az a meregtelenito dieta? nincs majad, meg vesed? azok meregtelenitenek, a tobbi csak a szerencsetlen olvasok hulyitese.
2009. jún. 27. 10:31
Természetes, ne aggódj el fog múlni. A méregtelenítéssel egyidejűleg ezernyi kórokozó támadja meg a szervezetet amig eddig megbújva lapultak de a méregtelenítés felszínre hozta őket. Ezek ellen küzd a szervezet a lázzal. Ilyenkor nem kéne abbahagyni, esetleg pár nap múlva vége ennek a periódusnak és javulni fogsz. De ha nem következik be, rosszabbodik vagy stagnál akkor érdemes orvoshoz fordulni.
2009. márc. 31. 21:18
amit leírtál étrend, szerintem nem nevezhető kifejezetten méregtelenítő diétának,csak egy sima diéta,tehát én sem hinném,h attól lennél lázas
2009. márc. 30. 14:16

Igen,én is pont azon gondolkoztam,hogy volt már olyan,hogy nem ettem ennél többet egy nap.Amúgy is eléggé rendszertelenül eszek.

Köszönöm a segítségedet!

2009. márc. 30. 14:05
Sajnos nem tudok mást mondani. Ezektől az ételektől nemhiszem, hogy beteg lehetnél, hiszen előfordulhat, hogy egy-egy zúzósabb nap során hasonló dolgokat eszel vagy még kevesebbet. A fáradtság lehet az óraállítás és a tavaszi fáradtság miatt is. De szerintem ha nagyon aggódsz hagyjátok egy kicsit félbe a diétát, utána meg ha helyre jöttél lehet még próbálni. Vagy lehet, hogy neked másfajta diéta lenne jó. De nem gondolom, hogy emiatt lennél lázas.
2009. márc. 30. 13:51
Tesóm első este hányt,arra gondoltunk,hogy túl savas volt neki a sok gyümölcs.Azóta viszont jól van.Anyu is jól viseli.Kicsit fáradékonyabbak,mint egyébként,de ők ma már dolgoznak.És bírják.Még jó,hogy ma szabadnapos vagyok.Mit gondolsz?
2009. márc. 30. 13:47
Tesód és anyukád hogy vannak? Ők nem érzik rosszul magukat?
2009. márc. 30. 13:46

ez így annyira nem tűnik drasztikusnak, de lehet érdemes lenne elmenned dokihoz. Elképzelhető, hogy beszedtél valami tavaszi influenza-maradványt.

Amúgy méregtelenítés kapcsán hallottam, hogy mindenkinél máshogy hat. Van akik egyből jobban lesznek tőle, másoknak először romlik az állapotuk ahogy a méreganyagok távoznak és csak később lesznek jobban, később lesznek frissebbek és megújultak :)

Szerintem nem valószínű, hogy a diétától lettél lázas, de nem vagyok orvos, menj el és nézesd meg magad biztos, ami tuti :)

2009. márc. 30. 13:36

Első nap,szombaton csak kefírt,gyümölcsöt,natúr joghurtot és zöldséglevest ehettünk.És persze bármennyi folyadékot ihattunk.

Vasárnap és ma már tök elviselhető volt az étrend,csak a mennyiségek kicsik.Pl.barna kenyér margarinnal,felvágott,csirkemell,cézár saláta öntet nélkül.

Tulajdonképpen pontosan meg van szabva,hogy mi a reggeli,a tízórai,az ebéd,az uzsonna,a vacsora.

Elég változatos.

2009. márc. 30. 13:29
Leírnád nagyjából, hogy mit tartalmaz a diéta? Mit ehettek, mit nem stb?
2009. márc. 30. 13:25
Azt természetesnek vettem,hogy gyenge vagyok,de a láz már megijeszt.Mit gondoltok?
2009. márc. 30. 13:24

Az egyik női kétheti magazinban találtunk egy kéthetes méregtelenítő diétát.Testvéremmel és édesanyánkkal belefogtunk szombaton.

Most,a harmadik napon belázasodtam.Természetes reakció ez?Abba kellene hagynom a diétát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook