Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méregtelenítésről mindent fórum

Méregtelenítésről mindent (beszélgetős fórum)


1 2
58. perkitti (válaszként erre: 57. - Loch ness)
2014. jún. 18. 06:36
Én a répát turmixolom. Abban a rostok is benne maradnak.
2014. jan. 30. 09:59
Valaki tudja, mi lehet a különbség préselés és facsarás között? Az elején esik szó erről, hogy a gyümölcsprés megsérti a rostokat, és abból a méreganyagok is belemennek a gyümölcslébe, a tisztító víz viszont a rostok között van, azt préseléssel lehet kinyerni. Azt még persze tudom, mi a különbség a puha gyümölcsöknél, de pl. répát hogy lehet préselni, arról elképzelésem sincs. Valaki esetleg tudja?
56. M0ncsa (válaszként erre: 55. - 2462cb64ef)
2011. márc. 29. 22:31

Rencsy, egyetertek. Teny, hogy tematikailag kotodnek, de akkor is. Inkabb a sok hulye valovilagos es reg-nem-aktualis ("hany oldalast zabaltal be karacsonykor"-jellegu) szavazasokat kene osszevonni vagy torolni... De azert ne bosszankodj, nem eri meg.


Na mindegy, csalantea akkor is nyero ;) Paromat mar be is izzitottam, hogy arassa le a haz mogott a friss termest :)

2011. márc. 29. 22:05

Na én azt hiszem most lépek innen, mármint a hoxáról.


Miért vonják össze a topikomat egy 2010-es kimúlt topikkal?


De már pár napja is felháborodtam, amikor G. Ágnes ítéletével kapcsolatos topikot összevonták az otthonszülős topikkal. Miért? Direkt akartok feszültséget? Az otthon szülős topikban G.Á. hívei írogatnak és összenyomtátok az ítélettel. Gtatulálok, gondolom volt hajtépés.


Egyébként miért vonjátok össze a topikokat? Mi értelme van? Most nyitottam egyet, miért kellett egy halott topikhoz csatolni? (gondoljátok én nem tudtam utánanézni?)

2011. márc. 29. 21:50
53. 2462cb64ef (válaszként erre: 50. - M0ncsa)
2011. márc. 29. 21:47

Ezt tuti nem bírnám ki.


Nem csak az alacsony vérnyomás miatt, de egyszerűen én már este szédelgek, ha nappal nem ettem semmit. Nem, hogy három napig?

Minden tiszteletem azoknak akik ezt kibírják.

2011. márc. 29. 21:45

Csinálhatod úgy, hogy délig gyümölcs vagy zöldséglét iszol, délben nyers zöldségből salátát, este zöldséglét. Lényeges, hogy mindíg friss és lehetőleg vegyszsermentes zöldséget, gyümölcsöt fogyasszál. Másnap délig szintén lé, esetleg tisztítótea (filteres, drogériában, patikában kapható) és gyümölcssaláta estig lé, vagy tea. 3. 4. nap csak lé 5. nap az mint első vagy második. Utána fokozatosan visszatérhetsz a régi étrendhez. Én ezt is próbáltam.

Vagy csináltam úgy is egyszer, hogy 3 napig csak lét ittam.(Gyümölcs-zöldség-tea- víz.)

Megéri, feltöltődsz energiával!

51. ac808a6b30 (válaszként erre: 47. - 2462cb64ef)
2011. márc. 29. 21:44

A rizskúrára azt mondják, kíméletes, nem megy rá az egészséged! Én is most fogom kipróbálni!


Az életmódtanácsadók szerint a 90napos diéta és a hasonló szétválasztó diéták is tuti jók, csak ők még javasolnak egy halnapot, az a 2 akivel beszéltem legalábbis!

50. M0ncsa (válaszként erre: 47. - 2462cb64ef)
2011. márc. 29. 21:44

Szia!

A legjobb vertisztito a sima csalantea.

Fonokom mult heten csinalt 3 napos folyadekbojtot: semmi szilard etel, helyette napi 4-5 liter tea, minimalis mennyisegu vizezett gyumolcsle, este egy kis zoldsegleves teszta es zoldsegdarabok nelkul. Azt mondja, jot tett :) Bar ezzel vigyazz: ha alacsony a vernyomasod vagy vacak a verkeped, inkabb ne bojtolj, csak ront a helyzeten (nekem se szabad, ossze is esnek meg aznap :D)

49. buschne (válaszként erre: 47. - 2462cb64ef)
2011. márc. 29. 21:44
Bevált módszerem az nincs, de épp most írtam egy előző hsz-ban, hogy 5 naposnál hosszabbat tuti nem csinálnék:)
2011. márc. 29. 21:42
csalán tea a legjobb méregtelenítő
2011. márc. 29. 21:39

Sziasztok!


Itt a tavasz, van egy-két fölös kilóm, tornázom, diétázom.


Méregteleníteni szeretnék. Bevallom még soha nem csináltam.


Van valakinek bevált módszere méregtelenítésre? (természetesen, ami nem az egészségem rovására megy)

2010. nov. 25. 17:59

Méregtelenítő léböjt-kúra


A léböjt a fogyás mellett, segíti a szervek, sejtek salaktalanítását, gyorsítja az anyagcserét, és jót tesz a szellemi képességeknek is. Ezért szív és érrendszeri-, anyagcsere- és immunológiai megbetegedésben szenvedőknek is ajánlják.

És ebben az esetben egyáltalán nem közhelyes a mondat: a kúra megkezdése előtt kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét!!



A böjt lényege, hogy egy alapozó hét után, egy vagy több napon keresztül csak folyadékot, illetve folyékony ételeket, például levest együnk. Az első pár nap, ameddig összeszűkül a gyomor és szervezetünk hozzászokik az újfajta táplálékokhoz, nehéz lesz. Ezért is ajánlatos előtte egy szoktató hetet tartani. De megéri. Az eredmény nem marad el: tavalyi nadrágok, feszes ruhák, minden jól fog állni.



Az első héten a következőkre kell odafigyelni.

- Este csak teát, illetve folyadékot igyunk,

- Tornázzunk legalább tíz percet, reggel és este

- A zuhanyozást hideg vízzel fejezzük be

- Alaposan – 30-50-szer – rágjunk meg minden ételt

- Legalább 2-3 liter folyadékot igyunk meg, minden nap

- Hagyjuk abba, de legalább is csökkentsük a dohányzást, kávézást és csoki evést

- Kerüljük a sós, zsíros ételeket

- Ne szedjünk altatókat és nyugtatókat

- Tévézzünk kevesebbet

A kúra ideje alatt


Vezessünk óvatosan, mert ilyenkor hosszabb a reakcióidőnk.

Mozogjunk minél többet.

Óvatosan kelljünk fel az ágyból, mozgassuk meg a fejünket, végtagjainkat.

Naponta szedjünk vitamint.


Kúrareakciók lehetnek: fejfájás és éhségérzet, szédülés, álmatlanság, hányinger.


A méregtelenítés jelei: erős, kellemetlen szájszag, izzadás, izzadtságszag, pattanások, kiütések, lábikragörcs (káliumhiány), kellemetlen, rossz álmok (a kúra a lélek megtisztulását is elősegíti, álmainkban feldolgozatlan problémáinktólszabadulunk meg).


Fokozatosan térjünk vissza a normális táplálkozáshoz, hiszen a nehéz életektől elszokott szervezetünknek újra kell indulnia!!


Néhány jótanács:

Reggel tea, délelőtt egy jó érett alma, lassan és alaposan megrágva!

Délben zöldségleves és zöldség, esetleg 2-3 héjában főtt vagy sült burgonya.

Vacsorára l-2 szelet pirítós /bármilyen extrudált kenyér/ túró, joghurt vagy kefir.

A továbbiakban a laktovegetárius étrend szerint bővítsük étkezésünket.


Csak az első hét végén fogyaszthatunk húst, akkor is lehetőleg halat vagy pulykamellet!


A kúra után:

- Lehetőleg reggel és délben együnk többet, vacsorára maradjon meg a megszokott tea

- Az étkezések között tartsunk legalább 4 - 6 óra szünetet.

- Soha ne üljünk le farkaséhesen enni, mert akkor nehezebben álljuk meg a habzsolást

- Ne felejtsük el továbbra sem jól megrágni az ételt. Ezzel kezdődik az emésztés!

- Ne együnk többet, mint amekkora adagot a két öklünk kitenne.

- Kerüljük az étkezés előtti, közbeni és közvetlen utáni bőséges folyadék bevitelét, mert felhígítja és hatástalanítja az emésztőnedveket, napközben viszont igyunk bőségesen.

- Lehetőleg ne együnk túlzottan sokfélét egy étkezés alkalmával.

- Kerüljük a füstölt árukat, majonézes ételeket, zsírban vagy olajban sütött ételt.

- Kerüljük a fehér lisztből készült termékeket, hagyjuk el a rántást, habarást

- A fehér kristálycukor helyett használjunk inkább mézet vagy barnacukrot, persze csak mértékkel.

- Üdítő helyett igyunk inkább teát vagy centrifugált gyümölcslevet.

45. Zoé00
2010. nov. 25. 17:30

Sziasztok!


Nagyon rendszertelenül étkezem és össze vissza, úgy gondolom, hogy rám férne egy méregtelenítés, de egy hatásos, akár lehet durvább is, csak hatásos legyen!

Tudtok javasolni? Mit ajánlotok?

44. Nikuci
2010. márc. 28. 19:31

Ma fejeztem be egy egyhetes tavaszi méregtelenítő kúrát! Szerintem kilehet bírni!Az elején nehéz volt de megérte sokkal jobban és könnyebnek érzem magam. Szerintem a jövőben jobban odatudok fiygelni az étkezésre és a mennyiségre!


Aki elkezdi az készüljön először fel rá és csak akkor menjen bele ha végig is csinálja! Mindenkép olyan hetet válsz ami nyugodt akár otthon vagy a munkahelyeden csak tudj többet foglalkozni magaddal.

Ez idő alatt napi 2,5-3 liter ásványvizet meg kell inni és mellé a méregtelenítő teák!


1. nap: csak friss gyümölcs és zöldséglé!

Sokszor a nap folyamán 1-2dl mennyiségben.

2. nap: előző napi folyadék + nyers zöldség és gyümülcs.

3. nap: zsiradék nélkül párolt zöldségfélék,egyéb gabonakása,barna kenyér,barna rizs


A következő napok: Az előző napok ételei,italaihoz jöhet tej tejtermékek.


A kúra alatt tilos a kávé és az alkohol fogyasztása ugyanis azok savmegkötőt tartalmaznak!


Méregtelenítő teák: zöld-,csalán-,menta-,és egyébb salaktalanító teafajták


Kávé helyett szerintem a zöldtea jó!


Mindekinek nagy akaraterőre van szükség!


Kitartás!!!

2010. márc. 17. 19:57
Nyáron megvenni 14-18 kilós görögdinnyét! A legjobb tisztító!
2009. júl. 4. 21:38
Méregtelenítő vagy salaktalanítót kell használni előbb? Vagy egyszerre? Melyik a legjobb tea?
41. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 39. - Vigyazzatok)
2008. júl. 15. 17:49

Nagyon érdekes, hogy június 25-én már megkaptad ezt a fülest, majd július 7-én még egyszer.

A legközelebbit mikor kapod? :o)

2008. júl. 10. 20:09
ajajjaj
2008. júl. 10. 19:56

Most kaptam egy fülest ...Van egy ismerősöm, aki a Hydrosana készülékek árusításával foglalkozik és elárulta, hogy németbe a készülékeket 28.000 alatt nem lehet beszerezni sehol! Amik kb 34.000 alatt vannak, mind hamisítványok itt magyaro-on. Ez tutti!

Sziasztok:Marcsi

2008. jún. 26. 17:08

Nem értem ezeket az embereket! Én használom a hydrosana méregtelenítőt és csak jó tapasztalatokkal rendelkezem. Tegnap a tv-ben a nő azt mondta, hogy nem érez semmit. Akkor vki itt hazudik kettőnk közül!!! Én tudom, mivel tapasztaltam, hogy felüdülök a hsználata után és elmulasztott nekem és minden családtagomnak rengeteg problémát, amiket most ide nem fogok leírni. Egy biztos, csodálkozok ezen, mert a tapasztalataink mást bizonyítanak. Ennek valószínű, valami más oka lehetett, hogy ezt a készüléket lejáratták és úgy gondolom ez valami üzleti fogás szerűség lehetett a konkurenciának.


Zsuzsa

2008. jún. 25. 17:19

Most kaptam egy fülest ...Vigyázzatok a Hydrosana méregtelenítőkkel! Van egy ismerősöm, aki ennek a készüléknek az árusításával foglalkozik és elárulta, hogy németbe a készülékeket 28.000 alatt nem lehet beszerezni sehol! Amik kb 34.000 alatt vannak, mind hamisítványok itt magyaro-on. Vettem tőle egy gépet és nagyon sok jó tapasztalatom van a használata óta!!!

Sziasztok:Marcsi

2008. jún. 8. 16:01

Sziasztok! Cellulitisz miatt szeretnék méregteleníteni, volna esetleg valakinek tippje milyen böjtöt alkalmazzak? Amúgy is szeretném kipucolni a szervezetemet, de szeretném ha a narancsbőrre is jó volna.


Köszönöm a segítségeteket!

2008. febr. 26. 08:56

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogy mennyi idő az ami egészséges a méregtelenítésben?

Illetve, hogy ilyenkor csak vizet és gyógyteát ihatunk?

Köszi

2008. jan. 10. 23:00
HYDROSANA méregtelenítő készülékről milyen tapasztalataitok vannak?
2007. okt. 14. 20:35

Probiotik: élőflórát tartalmazó étrendkiegészítő

és hozzá egy tea, ami nem csak méregtelenít, de vízhajtó is (de nem a brutálisabb fajta)

Az biztos, hogy én semmi ilyen lébőjtöt meg hasonlót nem tudnék végig csinálni. Inkább maradok a kevésbé drasztikusabb megoldások mellett :)))))

2007. jún. 23. 15:53
Én teával,Biotronlámpával szoktam méregteleníteni a szervezetemet.
2007. jún. 23. 15:01
Annyi jót hallottunk a talpon keresztűl történő méregtelenítésről,hogy vettünk egy készüléket és időnként félórára áztatjuk a lábunkat.
30. druida (válaszként erre: 28. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 5. 02:12

Az energetikai manipulációk precíz megvalósítást követelnek meg. Kevesen ismerjük a részleteket (erre utal a nickem is), leírva viszont nem nagyon lehet megtalálni ezeket a pontos eljárásokat. Ezért is taláták ki annak idején a szájról-szájra módszert. Az megmarad sokáig... (Az írás is régóta létezik, és a módszerek is sokezer évesek.)

A tábor nem feltétlenül pénz kérdése. A pihenés-lazítás egy külön világ. Leginkább a jógához van köze. Ami nagyon jó, de nem igazából tornagyakorlat, hanem inkább életforma. Persze egyes gyakorlatokat lehet önállóan is használni. De vannk olyan elmemanipulációs (önszuggesztív) módszerek is, amelyekkel lehet helyettesíteni őket. Mindig azt használjuk, ami minden szempontből a legkellemesebb.

A kis csapat gondolom örült, hogy böjtölsz. :)

2007. ápr. 4. 23:17
Nagyon klasszakat írsz,sok újdonságot....*
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook