Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méregmentes napolaj? koffeines napolaj? fórum

Méregmentes napolaj? koffeines napolaj? (beszélgetős fórum)


7. Pikkerpuko (válaszként erre: 6. - Sysy66)
2010. máj. 5. 14:01
Megkérdezem nálunk is.
2010. máj. 3. 18:45
ma bementem a gy.tárba és kértem de csak lestek hogy itt nincs ilyen,,,:S::S
5. sysy66 (válaszként erre: 4. - Pikkerpuko)
2010. ápr. 30. 14:23

de ebben nincs uv-szűrő? olvastam a neten hogy ettol csokibarnára lehet sulni..mondjuk én mindenféle krém nélkul is barna leszek secc perc alatt.

és mennyibe kerul ez? remélem nem fognak tátott szájjal nézni a gyogyszertárban....:D

2010. ápr. 30. 08:27
Kakaóvajat már nagyon régóta lehet kapni. Csak mióta bejöttek a különböző cégek naptejei, akkor kicsit el lett felejtve. Ugyan úgy működik mint bármelyik "márkás" naptej, csak nincsenek benne káros anyagok, és jó illata van. Nem kell hütőbe tenni. Ne úgy képzeld el, mint az étkezési vajat...
2010. ápr. 29. 22:45

tényleg? csak ennnyi a neve hogy kakaovaj?

na akkor holnap bemegyek és kérek.

és azt kell felkenni a borre? vég az uv ellen?

és ha nem használom hutobe kell tenni::?

2010. ápr. 29. 14:18
Gyógyszertárban lehet kapni kakaóvajat, az a legjobb!
2010. ápr. 29. 14:17

sziasztok az a kérdésem hogy tud e vki jo napoolajat amiben nincs (annyi) méreg?

hallottam vhol hogy csak a koffein tartalmu napolaj vég meg az igazán káros sugaraktol.

de nem tudom melyik ben van ilyen..

az ilcsi paradicsomos napozora azt modnják hogy jo de az ára: 5000 egy dl. az 1 dl nem sok...az arcomra ha elég...D::D::D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook