Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Merckformin xr 750, PCOS, hyperandrogenismus, diatetikus által előírt diéta --> mérsékelt sikertelenség. Mit csinálok rosszul? fórum

Merckformin xr 750, PCOS, hyperandrogenismus, diatetikus által előírt diéta --> mérsékelt sikertelenség. Mit csinálok rosszul? (tudásbázis kérdés)


1 2
13. erolin88 (válaszként erre: 10. - Morass)
2015. márc. 21. 18:52
IR esetén a ch a mérvadó. 3 óránként megfelelő mennyiségű és minőségű ch- t kell enni. De van egy rögzített poszt abból sokat lehet megtudni.
12. rinike (válaszként erre: 4. - Morass)
2015. márc. 21. 18:51
Megnéztem, amikor én ezt csináltam, szintén 110-ről indulva egy év alatt fogytam 20 kilót. Persze tovább is csináltam, így még 5 kg-t fogytam. 85 kg körül kezdtünk lombikozni. Szóval szerintem nagyon ügyes vagy, hogy szeptember óta tartod, azaz nem fogyózol, hanem tényleg egy egészségesebb étrendet tartasz. Én is javaslom a 160 CH-s étrendet.
11. morass (válaszként erre: 9. - Erolin88)
2015. márc. 21. 18:51
Rendben, köszönöm! :)
10. morass (válaszként erre: 7. - Erolin88)
2015. márc. 21. 18:50
Szóval a szénhidrátot számoljam? ( ne haragudj de nekem még új a ch, bocsi ha butának tűnök )
9. erolin88 (válaszként erre: 8. - Morass)
2015. márc. 21. 18:50
Titkosított. De ha bejelölsz ismerősnek. Én kérhetem a felvételedet. Sok volt a troll ezért titkosították. :)Írok üzit ok?
8. morass (válaszként erre: 6. - Erolin88)
2015. márc. 21. 18:48
Milyen néven fut? :)
2015. márc. 21. 18:47
Inkább a ch- at kéne számolni nem a kalóriát. 160 g ch, napi 5 étkezésre elosztva.
2015. márc. 21. 18:45
Szia! Van egy jó fész csoport az étrendhez, én is a tagja vagyok sokat segítenek.
5. morass (válaszként erre: 3. - Rinike)
2015. márc. 21. 18:41
Szóval jelenleg most olyan jó 40 kiló súlyfeleslegem van.
4. morass (válaszként erre: 3. - Rinike)
2015. márc. 21. 18:40
110,7 kilóval indultam tavaly szeptemberben, és most vagyok 100,3-100,4 kg.
3. rinike (válaszként erre: 2. - Morass)
2015. márc. 21. 18:37
Szerintem nagyjából jól csinálhatod! Arról nem írtál, hogy mennyi súlyfelesleged van?
2. morass (válaszként erre: 1. - Morass)
2015. márc. 21. 18:32

hellotok!

A nevem Diána. Már évek óta küzködök a szűnni nem akaró súlygyarapodással, a nőgyógyászati és egyéb egészségügyi problémákkal. Tavaly szeptemberben, PCOS-t, hyperandrogenismus diagnosztizáltak nálam és sok kicsi cisztát találtak a petefészkeimben a szegedi Endokrinológián.

Egy hétig feküdtem bent, ezalatt az idő alatt rengeteg vizsgálaton estem keresztül, plussz diatetikussal is tárgyaltam, aki adott pár jó tanácsot az elkövetkezendő éveim és hátralévő életem folytatásához mellyel egészségesebb lehetek, és leadhatom a súlyfeleslegem is.

Merckformin xr 750-est írtak fel nekem amit naponta egyszer kell bevennem, este. Diéta terén azt tanácsolták hogy kerüljem az édességeket, üdítőket, péksüteményeket, fehér lisztes pékárukat, tésztákat ( nem mintha azelőtt ezekből nem tartottam volna mértéket szóval könnyű dolgom volt ), és a szokásos életmódváltásos fogásokat mint a mozgás, a lefekvés előtt 4 órával ne egyél, és sokszor egyél keveset taktikák.

Plussz fogásként kalória kereteket is kaptam. Első három hónapban 1600 kcal naponta, második három hónapban 1400 kcal naponta, és onnantól kezdve életem végéig napi 1200 kcal-t javallottak, amit én szívemre tett kézzel is kijelentem szigorúan betartottam/betartom. Heti 3-4 alkalommal mozgok is ( bicikli túra, futás, aerobic videók ), és mindössze ezalatt a lasan 7 hónap alatt 10,3 kilót sikerült lefogynom.

Legközelebb május 4-én kell mennem kontrolra, de addig is szeretném hallani a ti véleményeiteket, esetleg hasonló helyzetben lévő hölgyek tapasztalatait. Az orvosom szerint a fogyási átlagomnak heti-másfél heti 1 kilónak kéne lennie. Mit csinálok rosszul?

2015. márc. 21. 18:20
Merckformin xr 750, PCOS, hyperandrogenismus, diatetikus által előírt diéta --> mérsékelt sikertelenség. Mit csinálok rosszul?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook