Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mercilon alatti pecsételés? fórum

Mercilon alatti pecsételés? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 4. 16:15
Amúgy mit írnak fel helyette? vagy változó? Megint el kell menni vérvételre stb? :S Hogy szokott lenni? ( bocsi csak ez az első amit szedek itthon meg senkit nem tudok kérdezni) Várjak még egy hónapot és utána ha megint lesz akkor menjek orvoshoz? mert múlthéten váltottam k egy havit
2012. dec. 4. 16:09
Kell recept az orvostól
2012. dec. 3. 18:19

Hali, en reg szedem, es nekem soha nem volt gondom.Nogyogyaszhoz kell fordulni.

Van egy kerdesem azert, Magyarorszagon a Mercilont lehet recept / veny nelkul vasarolni vagy kell az orvostol recept?

4. 29
2012. dec. 3. 18:19

Szia!

Nekem is előfordult, alacsony a hormontartalma és pl ha fájdalomcsillapítót vagy bármi mást szedsz mellette időnként akkor ez előfordul.

Szerintem is válts.

2012. dec. 3. 17:52
Értem. Köszi
2. 8ef78160df (válaszként erre: 1. - 35d704644d)
2012. dec. 3. 17:47
Mercilonnál nekem is mindig ez volt, de mindenkire máshogy hat minden gyógyszer, így ez nem mérvadó. Nőgyógyászoddal beszéld meg inkább.
2012. dec. 3. 17:45
decemberben fél éve, hogy szedem,. A doki először reziát írt fel, de azt nálunk nem lehet kapni a háziorvos írta fel a Mercilont ,látta az eredményemet hibátlan volt. Viszont most szombaton kicsit pecsételtem, de van még 6 szem, meg most is wc után is láttam, meg talán 1/2 hónapja is volt ilyen. Gyógyszert kellene váltani vagy csak megfázás? Kicsit aggódok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook