Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menzeszkor irgalmatlan mennyiségü alvadt vér darabok fórum

Menzeszkor irgalmatlan mennyiségü alvadt vér darabok (beszélgetős fórum)


18. bnedora (válaszként erre: 17. - Bnedora)
2012. dec. 7. 21:18
Most látom, nem új a fórum, és már leírtam a véleményem korábban.
17. bnedora (válaszként erre: 1. - 6795561eb7)
2012. dec. 7. 21:17
Orvosi vizsgálatot ajánlok én is, mert lehet mióma miatt is.
2012. dec. 7. 21:16
hogy neked milyen témáid vannak??!!
15. Hedi13 (válaszként erre: 14. - Napsugár 488)
2012. okt. 10. 11:44

Nem vagyok ellened, teljesen egyetértek. :)

Csak nem árt előtte tudni, mi a probléma!

2012. okt. 10. 11:23
Ezek nem hasra ütött gyógynövények pont azért írtam és kihangsúlyozom nekem is ezek a problémáim voltak én nekem segítettek és a környezetemben élő hasonlóproblémával küszködött csajoknak is használt.Akkor meg sokszor a nőgyógyász sem segít csak árt.Mert a teákat is amiket írtam ezek használhatók rá mindegyike de mindenki azt próbálja ki amit hasznosnak tart érdemes neten a teák után olvasni aki szíve szerint kipróbálná mert érdemes.Az a baj hogy a dokik általában antibiotikumos gyógyszereket írnak fel az pedig köztudott nagyon ki tudja készíteni a gyomrot és a beleket nem véletlen van pár szem 1 dobozban és méreg drága és mert borzasztóan erős gyógyszer.Én pont ezért ne szedem mert nekem már egy szemtől is fáj a gyomrom akár mikor kellene bevennem.Ezért választottam a humánusabb megoldást.
13. Hedi13 (válaszként erre: 12. - Napsugár 488)
2012. okt. 9. 21:02

Szerintem azért csínján kell bánni a gyógynövényekkel, főleg úgy, hogy nem tudni mi a probléma! Pl endometriózis esetén nem ajánlott olyan gyógynövény, ami ösztrogén tartalmú, stb.

Nem szabad inni hasra ütés szerűen semmit.

Persze sok hasznos gyógyfű van mensi problémákra.


Jobb, ha orvoshoz fordul a fórumindító, mert ha megváltozott a vérzés, annak jobb tisztázni az okát!

2012. okt. 9. 12:42

Sziasztok lényok.

Nem tudom ki mennyire hiszbenne de nekem nagyon sok nőgyógyászati bajomra példa erre ia agyógynövények segítenek.Ha ilyen bajom van akkor tőzegáfony kapszulátszedek.És a következő teákat iszom pásztortáska fű,cickafark fű és körömvirág.Eteket minen drogériában megtalálod és sose filterest vegyetek hanem olyat ami forráznod és kell mert az sokkal erősebb hatóanygot tartalmaz mint a filteresek.Aki nem tudja ezeket meg inni akkor vegyen Vénusz cseppet az tartalmazza azokat a tea hatóanyagait amiket írtam.Nagyon erős felházásra rendkívül hatékony aTőzeg áfony kapszula pár nap és helyre hozza a bajokat.Nekem hosszú volt a ciklusom már szinte nem is akart elmúlni de ezek a gyógynövények és a kapszula meg a csepp is segített.

11. györfi rózsa (válaszként erre: 1. - 6795561eb7)
2012. okt. 9. 12:03

Szia!

Kicsit bővebben is írhattál volna!

Nekem is ez volt a problémám, tavaly júliusba megműtöttek azóta megváltozott az életem,méghozzá jó irányba!

Remélem Nálad nem ez a gond, és nem rendszeres dologról van szó!Mindenesetre minél előbb menj orvoshoz!

2012. okt. 9. 11:22
Én is orvosi vizsgálatot javasolnék. Nekem évekig volt ilyen, több miómám volt, ami okozta. Jobb félni, mint megijedni.
9. szöszi71 (válaszként erre: 3. - 6795561eb7)
2012. okt. 9. 10:27
Igen, azt hiszem myomája volt.
2012. okt. 9. 09:52
nekem összesen 3x fordult elő az utóbbi években, nem egymás után. nagyon megijedtem, de mivel már egy éve nem volt, egy-egy epizódnak elfogadható. 30 éve menstruálok, szóval nem hinném, h normális dolog az ilyen vérzés, viszont egy-két alkalommal még elmegy. ha többször van, doki...
2012. okt. 9. 09:39
Dokinak jelezni kell. Anyukámnak myoma okozta, műteni kellett. Sok dolog okozhatja, ki kell vizsgálni. Ő nagyon vérszegény lett miatta. Nálam is előfordult néha, mert hosszú ciklusaim voltak és túl vastag volt a nyálkahártya, amikor végre megjött.
6. Syksy (válaszként erre: 1. - 6795561eb7)
2012. okt. 9. 09:21

Nekem is ez volt évek óta, és gyakran iszonyatos görcsök is társultak hozzá.

Újabban minden menstruációkor Apranaxot szedek, ez teljesen rendbe hozott.

5. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - 6795561eb7)
2012. okt. 9. 09:12

Nem főleg reggel tapasztalod ?

Mert a fekvés miatt nem tud úgy szivárogni, ahogy ülve, állva, vagy járkálva.


Én így csináltam végig az életem és - lekopogom - soha semmi bajom nem volt nőgyógyászatilag.

14 éves koromtól 54 évesig, 28 napra fájdalommentesen menstruáltam, majd problémamentesen elmaradt, se hőhullám, se egyéb tünetek.

Teherbe is pillanatok alatt, - gond nélkül - estem.

Ennek ellenére javasolnám, hogy nőgyógyászodnak mutasd meg magad, de tapasztalataim szerint ennek nincs nagy jelentősége.

2012. okt. 9. 08:58
Megtörténhet, ha a szervezet nem tud termelni hirtelen egy bizonyos anyagot - meg nem mondom mi a neve -, ami miatt "elolvadna" a vér. Szóval lehet darabos a méhnyálkahártya hirtelen lelökődése miatt. Én legalábbis így olvastam. Hogy azóta mennyit változott az orvostudomány...?? :D
2012. okt. 9. 08:57
És volt valami baja??
2012. okt. 9. 08:55
Érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz, mert ez nem normális. Az egyik kolleganőm is így volt. Nem szabad elhanyagolni az ilyesmit.
2012. okt. 9. 08:53
Mennyire normális ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook