Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menzesz helyett 2 hete barnázásom van, de miért? fórum

Menzesz helyett 2 hete barnázásom van, de miért? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 30. 16:37
a papíromra egy csomó ismeretlen dlog van írva.sajnos nem is értem őket...azt írja rákszűrés: P2 Kryo javasolt.MASZNUT B 206
2013. ápr. 30. 16:34
a paíromra az van írva hogy enyhe cervicalis dysplasia
2013. ápr. 30. 16:33
elvileg méhszáj seb.de biztosra még én sem tudom...
26. kszb (válaszként erre: 25. - Tacsi87)
2013. ápr. 30. 16:23
polipod van, nem? Vagy méhszájseb?
2013. ápr. 30. 16:15
hát voltam orvosnál....elmondtam hogy barnáztam és hogy babát szeretnék ami nem akar összejönni,így hát megvizsgált.miközben vizsgált megkérdezte hogy voltam-e terhes,mondtam neki hogy nem,erre ő visszakérdezett hogy biztos?(nem tudom hogy eme kérdését mire alapozta,hogy mit láthatott odabenn)ekkor közöltem h nem tudok róla hogy lettem volna.akkor átvitt ultrahangra,ott azt mondta a méhemre hogy minden rendben van vele.viszont azt mondta hogy a méhszájamat le kell fagyasztani mert azon van valami,ami miatt vérezgetek (mellesleg állandóan a vizsgálat közben is véres volt a kesztyűje...)és hogy azt le kell onnan szedni.holnap vinnem kell vizeletet hogy a terhességet ki lehessen zárni,és azt mondta kedden menjek vissza és akkor megbeszéljük a továbbiakat.adott egy papírt amin rajta van az hogy a méhszáj fagyasztásának milyen előnyei vannak,mivel jár,meg hasonlók...valaki tud erről valamit?
24. kszb (válaszként erre: 23. - Tacsi87)
2013. ápr. 28. 10:43
az egyik nagyon durván PCOS bnőm panaszkodott mindig puffadásra....
2013. ápr. 28. 06:56
hát igen,3 évig szedtem,és utána kezdődtek el a bajok.amint letettem a gyógyszert rá 3 hónapra jött az első ciszta...persze az összes orvos állítja hogy nem azért,de én tudom hogy igen.előtte nem volt semmi bajom.nem hallottam még erről az inzulinrezisztensről,de kedden ha megyek,úgy is szólok az orvosnak hogy szeretném ha megvizsgálnának hogy egyáltalán teherbe tudnék e esni...legalább egy vérvétel meg egy ultrahang kellene,de még az sem biztos.mostanra viszont teljesen elmúlt még a barnázás is viszont érzem hogy fel vagyok puffadva,de semmi jele nincs sem annak hogy meg akarna jönni,sem annak hogy terhes lehetnék.persze tudom hogy sokan vannak akiknek nincs is különösebb jele.majd kedden meglátjuk...
22. kszb (válaszként erre: 20. - Tacsi87)
2013. ápr. 27. 17:06

a fog. gátlót ne erőltesd, nem csak a baba projekt miatt, hanem mert ha PCOS vagy, akkor az csak ront általában a helyzeten. Csak tünetileg segít, de amint abbahagyod, rosszabb lesz.

Egyik bnőm se tudott addig az IR-jéről, amíg a hosszú évek óta szedett bogyóját le nem tette. Aztán elkezdett nme megjönni, hízás, stb... Ciszták neki még nem alakultak ki, de szerencséje volt, mert nagyon az elején lett megcsípve a dolog.

21. zebracsikó (válaszként erre: 20. - Tacsi87)
2013. ápr. 27. 08:46

nem vagy inzulinreszisztens?? ezt még nem vizsgálták?

a ciszták legnagyobb részében az áll a háttérben

2013. ápr. 27. 07:36

sziasztok!

még mindig semmi,viszont most ár barbna sincs.lehet most ilyen volt a menszim?fura.a hasam nem feszül igazából viszont ma reggel kicsit a bal petefészkem fájdogál,úgyhogy lehet ciszta van megint....sajnos már kezdek hozzászokni.fogamzásgátlót akar rá az orvos felírni,de nem kértem,mert azzal kezdődött nekem az egész,plusz most még babát is akarunk.remélem hogy elöbbutóbb összejön,de kedden tuti elmegyek dokihoz vele.addig is köszi mindenkinek!!!!

19. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Tacsi87)
2013. ápr. 26. 21:07

Tobben is leirtak elottem,ahogy atfutottam,de nogyogyi!

Olyan,aki lelkiismeretsen megvizsgal, kesobb ne ezen muljon,ha esetleg kuzdened kell egy babaert...

Ez tuti hormnzavar.

18. eva215
2013. ápr. 26. 21:07
Szerintem is csinálj egy tesztet. Nekem barnázásom ugyan nem volt, de ismerek olyat, akinek volt a terhesség alatt. Persze vigyázni kell vele, mert vetélés is lehet a vége, ha tényleg terhes vagy. A mellfeszülés hiánya viszont nálam terhességi tünet volt :) Nekem mindig nagyon feszültek a melleim már a 2-3. héttől, nem is pont csak a mensi előtt. Mikor nekiálltunk a babaprojectnek, abban a hónapban meg semmi feszülés nem volt, én abból gondoltam, hogy babás vagyok, mert nem volt premenstruációs tünetem. Igazam is lett. Remélem, semmi komoly bajod nincs, ha mégsem terhes vagy, és hogy hamar összejön a pici!
17. Judystar (válaszként erre: 16. - Tacsi87)
2013. ápr. 26. 21:02
Sziasztok,és a hasad nem feszít?
2013. ápr. 26. 20:57
kedden megyek,ott nem kell időpont.volt egyszer régen már egy hormon vizsgálatom,amikor abbahagytam a gyógyszert és cisztám lett.de az semmi rosszat nem mutatott ki
15. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Tacsi87)
2013. ápr. 26. 20:55

Még sosem volt hormonvizsgálatod??


Szerintem orvost kéne váltanod

14. kszb (válaszként erre: 13. - Tacsi87)
2013. ápr. 26. 20:54

de kedden menj!!!! Sürgősséggel fogadni fognak, időpont nélkül is

max várnod kell majd...

2013. ápr. 26. 20:52
az rendben is van csak hogy sajnos 3 napig most este 9ig fogok dolgozni...ja és persze reggeltől.gyhogy a dolog vár keddig....
12. kszb (válaszként erre: 11. - Tacsi87)
2013. ápr. 26. 20:48

emiatt miért húzódna el a dolog???? Most van bajod? Igen! Szted nem látott még iylet a doki???? Megsúgom, nem is egyet!

Most tessék menni... az iylet nem szokás halogatni... Sebészetre se akkor megyünk, h varrjanak össze, ha már félig összeforrtunk....

2013. ápr. 26. 20:44
ebben a hónapban akartam elmenni dokihoz is hogy vizsgáljon meg hogy minden rendben van e velem odabennt,meg valami vizsgálatot a hormonjaimmal,de ez iatt elhúzódott a dolog.így már csak jövő hónapban tudok elmenni.viszont a (a rossz) tapasztalatom van hogy nem nagyon foglalkoznak az emberrel addig amíg nincs komoly baj :(
10. kszb (válaszként erre: 4. - Tacsi87)
2013. ápr. 26. 20:42

nekem volt, de azt lisztérzékenység csinálta, és menses helyett ugyan, de rövidebb ideig. Ilyet tényleg ciszta, vagy mioma, vagy hasonló szokott művelni.... mármint, h ennyi ideig "vérzel"....

Egy terhességi tesztet természetesen csinálj, de sztem sajnos nem arról van szó....

2013. ápr. 26. 20:41
szerintem holnap veszek akkor egyet,de már olyan sokszor volt negatív hogy előre szomorú vagyok :( nagyon szeretnék kisbabát,de nem akar összejönni :(
2013. ápr. 26. 20:39
Ha ötödikén kellett volna megjönni, akkor a teszt 99 százalék, hogy kimutatja a terhességet.
2013. ápr. 26. 20:38
még egyik sem történt meg.:( viszont szokás szerint aggódom hogy ez most megint mi.mert ilyen nekem még sosem volt.vagy megjött normálisan vagy kimaradt 3 hónapig(és nem voltam terhes)
6. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Tacsi87)
2013. ápr. 26. 20:37
csinálj azért egy tesztet, de egyértelmű: nőgyógyászhoz el kell menned és hormonvizsgálat is kéne talán
2013. ápr. 26. 20:36
Nem volt részem hasonlóban. Tesztet csináltál? Doki látott?
2013. ápr. 26. 20:36
mindenképpen el fogok menni,mindössze érdeklődtem addig is hogy volt e valakinek hasonlóban része :(
3. kszb (válaszként erre: 1. - Tacsi87)
2013. ápr. 26. 20:35

nézd, előző fórumodban is leírod, h petefészek cisztád van/ volt, kiújul rendszeresen. Mi a kérdés akkor???

Nőgyógyász!

2013. ápr. 26. 20:35
5.én kellett volna megjönnie,de 15.én kezdtem el barnázni.Mivel én nekem előtte mindig az van,azt gondoltam néhány nap múlva megjön,azt jelzi.de azóta sincs semmi.egyébként nagyon kis mennyisége is van,szinte alig.a mellem nagyon szokott előtte fájni most az sem.szeretnék gyereket,viszont elég sok problémám van,nem tartom valószínünek hogy terhes lehetnék.volt már valakinek hasonlóban része?
2013. ápr. 26. 20:32
Menzesz helyett 2 hete barnázás...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook