Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Menyi időt beszélgettek semiségekről a pároddal? fórum

Menyi időt beszélgettek semiségekről a pároddal? (beszélgetős fórum)


20. Sotetmancs (válaszként erre: 1. - Okina80)
2012. jún. 20. 10:25

mi számít semmiségnek? mármint mint téma.


mo sokast ebszélgetünk. vannak dolgok amik nem a hétköznapjainkhoz kapcsolódnak, de mindkettőnket érdekelnek. ha találunk érdekes hírt, képet, stb, pl uotthagyjuk egymásnak a neten, és másnap megbeszéljük . (pl hogy mit tudom én mit fedeztek fel ,vagy valami új dolgot kifejlesztettek. vagy milyen új állaot fedeztek fel pl a mélyóceánban, iylenek. )


de neked mi a semmiség? az nem mindegy:)

2012. jún. 20. 08:41
Semmiségekről nem szoktunk, mindennek van valami jelentősége.;) Alapvetően szűkszavú a férjem, de velem szemben néha túlzott közlési kényszere van:D És ez nekem tetszik, mert én is neki mondok el mindent, amit el akarok mondani. Néha nehéz is más titkát megőrizni, de ha köt a szavam, hát köt.
18. bnedora (válaszként erre: 12. - Katinkaboszi)
2012. jún. 20. 01:33
A fiam Bak, na abból sem lehet kihúzni semmit:-)
17. Poiu (válaszként erre: 14. - Okina80)
2012. jún. 19. 23:48
Ezert mondom....pasikat nem feltetlenul kell " farasztani" a mindennapi kis problemainkkal....nem mondom, h. Neha nem lehet, sot kell is:) de mindennap tenyleg felesleges...ugyis egyik fulukon ki, masikon be....nyilvan nehez ( tapasztalatbol) amikor " bevagy zarva " es az egesz napod a bofiztetessel es pelenkazassal telik...orulsz vegre ha hazaer egy felnott, akinek nincs savanyu tej szaga, es osszetett mondatban valaszol a kerdeseidre, nem csak gugyogessel:)) en ezert altalaban megoldom a jatszoteres anyukkakkal a napi " aggaszto" pletyozast...komolyabb temakra meg ott a ferj, es baratnok...
16. Poiu
2012. jún. 19. 23:44
Hazisarkany vagyok bevallalom :)) de a jobb fajtabol ( panasz ram nem lehet:)) o viszont nem papucs, vannak vitaink, de az oszhang azert megvan:) ne nyomuljal mar minden olyan forumban, ahol en is vagyok:)) de most komolyan..tutira direkt akarsz idegesiteni....
15. 10bf1ce240 (válaszként erre: 13. - Poiu)
2012. jún. 19. 23:37
szóval te egy kis házisárkánxvagy,a párod meg egy papucs.
14. okina80 (válaszként erre: 13. - Poiu)
2012. jún. 19. 23:25
igazad lehet mert volt hogy 10 órán át volt mit beszélni munka közben a barátnőmmel és még 2. 3. nap is volt témánk
13. Poiu
2012. jún. 19. 23:22
En tobbet dumalok mint a parom...o az a csendesebb tipus :), 1 eve itthon vagyok a kisfiunkkal, azota elegge beszukult a temakor:)) miutan hazaer munkabol, elmeseli mi tortent...aztan en jovok a "jatszoteren" izgalmas dolog tortent storyval:)) amit neha erdeklodve hallgat, es jot nevetunk egyutt, neha meg egyik fulen ki, masikon be...:) de ezen nem huzom fel magam, mert tudom, hogy kicsit komolyabb problemak foglalkoztatjak...es nem bantom amiert elkalandozott a " suketelesemrol" a gondolata...ferfiak kicsit maskepp mukodnek mi mi nok...en azt tanacsolom, hogy ha semmisegekrol akarsz dumalni vkivel, hivd at a bnodet, vagy hivd fel telefonon:) no es no kozott mukodik ez a dolog:)
12. Katinkaboszi (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2012. jún. 19. 23:16

A Bakok is ilyenek, és szerintem minden férfi :)


Viszont én imádom elmondani, kifejteni, megokolni, hogy miért gondolom úgy, miért éppen arra az elhatározásra jutottam és ha már ez van, mit is kellene tenni, hogy másképpen legyen :)


Szóval ennyi a különbség közöttünk nők és a férfiak között.


mi erre a válasza, jó :DDD

11. a14deb9047 (válaszként erre: 9. - Okina80)
2012. jún. 19. 23:12
Nem kell, nem szabad mindent tudni.
2012. jún. 19. 23:12
1 perc, én elmondom, ő aházik..és el sem jut az agyáig :)))
9. okina80 (válaszként erre: 8. - A14deb9047)
2012. jún. 19. 23:10

én pedig mindig rögtön kimondom amit gondolok vannak is belőle gondok ..néha meg is bánom..

de én ezt is várom mindenkitől mondja ami bántja vagy ha ép jó neki tudni akarok mindent ..tudom ez is baj :(

2012. jún. 19. 23:05
Nem szeretem a semmiségeket, az üres locsogást. Inkább hallgatok.
7. okina80 (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2012. jún. 19. 23:04
lehet bár ő nyilas..és én tényleg sokat beszélek ..a röviden tömören is el lehet mondani -ez igen ismerős :)
6. okina80 (válaszként erre: 2. - Annette)
2012. jún. 19. 23:01
ami az ő számára fontos arról beszélünk de a véleményemre már nem kiváncsi
2012. jún. 19. 23:00
Szerintem vannak férfiak (Skorpiók), akik nem szeretnek feleslegesen beszélni. Röviden, tömörön és lehet, hogy ugyanezt várják el a párjuktól is. Az is igaz, hogy a nők többet szeretnek beszélgetni.
2012. jún. 19. 22:58
A nő kibeszéli magát... meghallgatást vár a másiktól. A férfi megoldani akarja a dolgokat, nem pedig beszélni róla. Ezért beszélnek el egymás mellett. Kommunikációs zavar.
2012. jún. 19. 22:53
A hűtlen közölte én sokat locsogok :-P. Ő is ;-) de így jó. Tudunk vitázni :-D
2012. jún. 19. 22:52

Az is lehet hogy ő úgy gondolja már megbeszéltetek valamit, de benned még maradtak kérdések, vagy csak egyértelmű számára amit megbeszélni szeretnél.

Minden dologgal kapcsolatban érdektelen vagy tényleg csak az apróságokkal?

2012. jún. 19. 22:50

Már régóta (16éve) élünk együtt..s felmerült a "nagy" probléma én túl sokat beszélek, ő keveset ..ha beszélgetni szeretnék ő leráz ..feleslegesen járatom a számat egész nap..:(

3 gyermekünk van lehet hogy már megunta a társaságom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook