Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Menyasszonyi ruha az e-bay-ről fórum

Menyasszonyi ruha az e-bay-ről (beszélgetős fórum)

8. Jasmine24 (válaszként erre: 6. - H.orsika87)
2011. dec. 2. 14:00
nem kellett semmi egyebet fizetni, mint ami az oldalon megvolt adva. En a sajat mereteimet kuldtem el, es arra varrtak a ruhat. Ezeket mind egyedi meretre lehet rendelni.
2011. dec. 2. 13:32
És köszönöm a válaszaitokat :)
2011. dec. 2. 13:32
És kellett vámot fizetnetek a ruhára? Amikor rendeltétek, akkor a saját méreteteket is elküdtétek vagy csak kiválasztották azt a méretet, ami fel van tüntetve?
2011. dec. 2. 11:27
az enyém is ebayes, van is fent képem róla. kb 30ezer ft volt, 1 hónap alatt kaptam meg, méret centire pontos, picire össze volt csomagolva, de csak vasalóval végig kellett gőzölnöm és kész is volt :)
4. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - H.orsika87)
2011. dec. 2. 11:21
Szia! Az en menyasszonyiruham az ebay-rol van, kep is van fennt ha erdekel. Igaz hogy kicsibe osszecsomagoltak, de parszor jol etvasaltuk es kilogattuk, ugy nem volt semmi gond vele. En nem bantam meg, sot...Mindenkinek nagyon tetszettem benne! :))
2011. dec. 2. 11:18

Tisztító?! Tudtommal minden használat után tisztítják a szalonok és vasalják. Kitisztíthatta volna, nem?

Én nem vettem volna másikat...

2011. dec. 2. 11:17

Ismerősöm rendelt onnan. Annyira picire összecsomagolták, nagyon gyűrött lett, és a fazonja miatt nem lehetett rendesen kivasalni.

Egyébként én úgy tudom, nem volt semmi gondja vele, időbe megérkezett a ruha.

Csak utána vehetett másikat...

2011. dec. 2. 11:15
Sziasztok! Volt már közületek valaki, aki az e-bay-ről rendelte meg a menyasszonyi ruháját? Milyenek a tapasztalaitok? Én is eljátszottam a gondolattal, hogy onnan rendeljek, de bizonytalan vagyok. Előre is köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook