Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menyasszony-vőlegény játék a lagziban fórum

Menyasszony-vőlegény játék a lagziban (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 10. 08:04

Nálunk is volt tojásgörgetés, de betette a mélyhűtőbe a vőfély a tojást, mert úgy könnyebben szétroppan.

Ami mindenkinek nagyon tetszett: le kellett ülnünk székre, egymással háttal, összeért a két szék támlája. Egyik kezemben az egyik cipőm volt, másikban a férjemé. Kérdéseket tettek fel és mindig fel kellett emelni azt a cipőt, akire igaz. Ilyenek voltak pl, hogy ki mosogat, ki visz többször kávét a másiknak... szerintem ez is elég vicces tud lenni, ha jópofa kérdéseket találtok ki.

2009. febr. 23. 13:16
A lányom esküvőjén a fiu nadrágjába tojást tettek és azt a nadrág szárán ki kellett szedni kívülről
2008. jan. 8. 23:26
A mi lagzinkon valamit meg kellett keresni a páromnak rajtam, nálunk ez a kék harisnya combfix volt. Mikor bebújt a ruhám alá, a násznép szakadt a nevetéstől és mindenkinek tetszett hogy azt körbemutogatja. Én később tánc közben a fejére húztam, majd az egész lagzi alatt a karján volt, és úgy mulattunk:)
21. Csöpp (válaszként erre: 16. - Emily)
2007. aug. 1. 09:46
na, a telefon teljesen bezavart... :DDDD
2007. júl. 23. 10:10

sok van, de nekem a tojásgörgetős ugrik be elsőre :) a többi hirtelen eszembe sem jut :)

a legutóbbi lagziban, ahol voltam, a férj székre állt fel, és az arának úgy kellett az egyik nadrágszáron alul elindítania a nyers tojást, és fel a száron, és átvinni a másik szár aljáig :)

szerintem nagyon jópofa játék, kicsit pikáns jelenet, de nem baj!

19. gpetra
2007. júl. 17. 09:36

Nézd meg ezeket a linkeket, nagyon sok jó ötletet találsz:


[link]

[link]


Ajánlom az esküvős és vőfélyes honlapokat is.

18. Csöpp
2007. júl. 16. 21:56

Mutasd a vádlid

A menyasszonyt és néhány barátnőjét leültetik egymás mellé. A hölgyek szabaddá teszik vádlijukat miközben kint a vőlegény szemét egyik barátja beköti anélkül, hogy látná ki hova ült le. A vőlegény feladata az, hogy párja lábát (tapintással) a vőfély irányításával megtalálja. Akit kiválasztott még bekötött szemmel meg kell csókolnia. A játékvezetőnek figyelnie kell a részletekre, az ifjú férjet jó irányba kell terelnie, nehogy botrány legyen végül a dologból.

17. Csöpp
2007. júl. 16. 21:56

Lufiposta

Látványos eleme lehet az esküvőnek, mindenképpen világosba kell játszani. A játék során a vendégek képeslapokra felírnak jó cselekedeteket. Természetesen jelképes dolgokra kell gondolni, mint pl.: elvégzi a pár helyett a házi munkát, lenyírja a füvet, bevásárol helyettük, akár megveszi az első csomag pelenkát stb. A képeslapokat előre meg kell címezni a pár részére, és felbélyegezni. Fontos, hogy mindenki olvashatóan aláírja. Ezután a lapokat héliummal töltött lufikra kötik és egyszerre szélnek eresztik. Ha egy képeslap eljut a párhoz be lehet hajtani a felajánlást. Nagyon látványos mikor egyszerre engedik el a színes lufikat.

16. emily
2007. júl. 16. 21:38
Basszus az előbb eszemben volt egy aztán csörgött a telefonom és huss... na majd jövök, ha rájöttem mi volt... :-D
15. emily
2007. júl. 16. 21:29

Szia!


Gyűjtsetek rengetek egy forintost, szórjátok szét és a fiatal párnak fel kell seperni, de hogy izgibb legyen engedjétek be közéjük a gyerekeket, hogy megakadályozzák őket a sepregetesében. Ezt általában akkor a legjobb bevetni, ha az ember már nem tud mit kezdeni a sok unatkozó, fel-alá rohangáló gyerekkel! :DDD

14. kiki32
2007. júl. 16. 21:27
Persze!
13. Csöpp
2007. júl. 16. 21:24
kösssszzzz...ennyire hosszú keresést nem írtam be... :DDD De ha még találsz vmi jót, megírod?
12. kiki32
2007. júl. 16. 21:22
Ha a "menyasszony-vőlegény játékok"-at írod be, akkor pontosabban adja ki!
11. kiki32
2007. júl. 16. 21:21

Beütöd a Googléba, hogy "tréfás játékok az esküvőre" és kiad egy csomót.


Jó böngészést!

10. Csöpp (válaszként erre: 8. - Kiki32)
2007. júl. 16. 21:19
OK! Hol keresgélsz? Én is próbáltam neten, de nem találtam... :( De majd még holnap is megpróbálom...
2007. júl. 16. 21:18

Találtam:


Egy lepedőt ki kell lyukasztani 5 helyen: 1 középen, 1-1 vállmagasságban, és 1-1 csípőmagasságban. A vőlegény a lepedő mögé áll, kidugja a fejét a középső lyukon, a kezeit az alsó lyukakon és ráakasztja a cipőit a kezeire.

A menyasszony a vőlegény mögé áll és kidugja a kezeit a 2 felső lyukon.

Ezután a menyasszonynak meg kell etetnie a vőlegényt tortával, majd meg kell itatnia valamivel, végül megmosni a fogait fogkefével és fogkrémmel.

Szemből nézve nagyon mókás látvány, mert -egyrészt a menyasszon nem lát semmit (tehát a vőlegény száját sem találja meg...), másrészt pedig a vőlegény úgy néz ki, mintha egy kis pici, topa emberke lenne.


:O)

2007. júl. 16. 20:56
Mindjárt keresgélek még!
7. Csöpp (válaszként erre: 4. - Kiki32)
2007. júl. 16. 20:55
Nagyon tetszik mindegyik... :) Én örülnék neki a saját lagzimon, az tuti...de a mi menyasszonyunk eléggé belepirulna...de jöhet bármilyen ötlet... :)))))) Nagggyon szexista is... :))))
2007. júl. 16. 20:53

Ez meg a fakanalas tánc, ez nálunk is volt:


A násznép körben áll, közben a zenekar játszik. A vőlegény a fakanalat a lába közé (térde fölé) fogja, de kézzel nem szabad hozzá nyúlnia. A zene ütemére szépen besétál a körbe (közben lábaival szorítja a fakanalat), majd egy lányhoz lépve, kézi segítség nélkül beilleszti a lány lábai közé a fakanalat. (nagy szoknyában természetesen még mulatságosabb...) Ekkor a hölgyön a sor, akinek a körbe betáncolva egy ellenkező nemű lábai közé kell ügyeskednie a kanalat, anélkül, hogy az a földre esne...

2007. júl. 16. 20:47
Ez a papucsos király lehet!!!! :O)
2007. júl. 16. 20:46

Ezeket most találtam:


Két vekni kenyérből papucsot készítünk. Az ifjú ara, hogy bizonyítsa, kedves és segítő társa lesz majd férjének, le kell előtte térdelnie és ráadni az új lábbelit. A férj pedig, hogy bizonyítsa feleségét és a násznépet arról, tudja mi a sorsa, a lábára húzott papucsban kell táncolnia egyet feleségével.


Az ifjú férj, hogy megmutassa, a házasság során mindig gondoskodik majd arról, hogy a család asztalára bőven jusson étel, meg kell hogy etetnie feleségét. Az ételt egy megtisztított répa jelképezi, amit a vőlegénynek a lába közé kell szorítania. Az ifjú feleségnek úgy kell ennie belőle, hogy férje elé térdel...

3. Csöpp (válaszként erre: 2. - Kiki32)
2007. júl. 16. 20:27
Hát ez tényleg vicces lehetett...egynek megjegyzem! :D Köszi szépen! :)))
2007. júl. 16. 20:24

Gratulálok! :O)


Nekünk az volt az egyik, hogy behoztak 3 békát és a férjemnek velük kellett táncolni - úgy, hogy nem ugráljanak ki a tánctérről és ne is tapossa szét őket!

2007. júl. 16. 20:19

Sziasztok!


Nemsoká férjhez megy az egyik legjobb bnőm. A csajokkal szeretnénk meglepni őket a lagziban néhány vicces játékkal.

Ismertek ilyeneket? Szeretnénk azt a napot még feledhetetlenebbé tenni számukra.

Én pl. a vőlegény nadrágjában való tojásgörgetést ismerem? És ti?

Köszi, ha adtok ötleteket!

Puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook