Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mentem, láttam, élményekkel gazdagodtam, avagy éljen a Múzeumok Éjszakája! fórum

Mentem, láttam, élményekkel gazdagodtam, avagy éljen a Múzeumok Éjszakája! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mentem, láttam, élményekkel gazdagodtam, avagy éljen a Múzeumok Éjszakája!

2012. okt. 6. 08:48

Sziasztok! Most épp nem aktuális a Múzeumok éjszakája, viszont ez a szakdolgozatom témája és nagy segítség lenne ha kitöltenétek a kérdőívem! Előre is köszönöm! :- )


[link]

9. Tomi9046 (válaszként erre: 7. - 6b006fc769)
2012. júl. 15. 00:05
Érdemes elmenni, mert remek hely!
8. k_nm
2012. júl. 13. 06:00

Borzaszto okos volt, aki ezt kitalalta, mi tavalyelott voltunk aprilisban frankfurtban, aztan juniusban pesten. Mindketto egy elmeny volt. Az egyetlen, amit bantam, hogy nem jutott ido mindenre...rovid volt az ejszaka ;-)))

Frankfurtban az allatkert is nyitva volt, ami jo volt ugyan, de sok allat mar elballagot aludni, vagy meg voltak veszve, mert nem ertettek, hogy mi a franc ez a sok ember ilyenkor, mikor mar menni kene aludni...meg a rendorsegen tartottak nyilt napot, vagy ejjelt, ha ugy tetszik, az hatalmas elmeny volt. Meg lehetett nezni az uj rendorautot, bele lehetett ulni, mindent lehetett nyomkodni.

Pesten voltunk egy kis muzeumban az andrasi uton, de tobbre nem igazan futotta, mert mindenhol olyan tomeg volt, hogy egyszeruen nem birtuk kivarni. Bizonyara voltunk meg mashol is, de nem emlekszem mar ra :(

2012. júl. 12. 18:36
ez a Sziklakórház régóta izgatja a fantáziámat...
2012. júl. 12. 17:24
Igen ez a program leginkább Budapesten a legjobb, mivel itt van a legtöbb látnivaló. Örülök, hogy tetszik a cikk nektek. :)
2012. júl. 12. 15:02
Nekem csak az a gondom, hogy mi kisvárosban lakunk, s itt nem akkora élmény a rendezvény szerintem, itt nincs annyi múzeum. 1500 Ft-ból tavaly majdnem megnéztük mindet. Ez nagyvárosban az igazi.
2012. júl. 12. 11:52

Két városban is alkalmam volt résztvenni a programokon (két hét eltéréssel) és számomra is mindkettő rendkívül kellemes emlék, mindenképpen színfoltja az idei nyaramnak.

A cikk remek, gratulálok!

2012. júl. 12. 10:17

Én is így vagyok vele.Évek óta készülök rá,még nem jött össze.De jövőre mindenképpen elmegyek.

Nagyon jó leírás.

2012. júl. 12. 09:39
Évek óta készülök elmenni, de sose sikerült. Most sem. :/ Jövőre megyek, biztos csodás lehetett! :)
2012. júl. 12. 09:08
Idén tizedik alkalommal rendezték meg a Múzeumok Éjszakája nevű rendezvénysorozatot. Megannyi múzeum és kiállítás nyitotta meg kapuit a látogató közönség előtt. Élményeimről, tapasztalataimról szeretnék most nektek egy hiteles beszámolót tartani. Remélem, hogy a következő alkalomkor már ti is ott lesztek!

Ugrás a teljes írásra: Mentem, láttam, élményekkel gazdagodtam, avagy éljen a Múzeumok Éjszakája!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook